Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Urbelienė, %

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09784, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Urbelienė Sigita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Urbelienė Sigita?

2021-11-25, 15:16 | Registruotas lankytojas 40

Visiškai nerekomenduoju šios gydytojos. Esu sunkus ligonis po daugybės stuburo operasijų. Kai atėjus po trigubas stuburo operacijos. Gydytoja nenorėjo tuom tikėti. Ji manęs klausia tokiu klausimu. Lygiais aš meluočiau. Kaip taip. Negali būti. Tipo neurochirurgai vengia tokiu operacijų ir panasiai. Dabar esu 2men po trigubos stuburo operacijos. Ir vis dar biuletenije. Tai per tuos du men ne karto nepasiteiravo ar reikia nuskausminamu. Tai biuletenio nepasirašo iki galo tai siuntimų neišrado normaliai.
Nepatikėčiau jai nei musės gydyti.

2021-11-25, 15:16 | Registruotas lankytojas 40

Nepatikėčiau jai nei musės gydyti.