Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Almantas Urbanavičius, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04357, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

56.2% Complete
2.8

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

52.1% Complete
2.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

41.8% Complete
2.1

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

49.5% Complete
2.5

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

43.4% Complete
2.2

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

52.5% Complete
2.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

71.8% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-05-07, 17:23 | Registruotas lankytojas 2

Vis dar esu šokiruota. Dar tokios patirties neturėjau niekad, kaip šiandiena apsilankius pas šį “ ginekologą”… Situacija tokia, skauda šona, žinojau iš praeitų tyrimų, kad kiaušidėje turiu cistą, tad nenorėjau rizikuoti, tai nuejau į poliklyniką daug neigiamų rodiklių, tiek kraujyje, tiek šlapime, pulsas pakiles, temperatūra taip pat, kol poliklynikoje sulaukiau eilių, atėjo puse 16val. Tad pas ginekologą siuntė į ligoninė ( viską pasakoju, kad suprastumėt situaciją.) Iš šio pono iš karto sulaukiau priekaištu, kam atėjau, pagal ji, jeigu skaudėtu būčiau nelaukus ir pas savo gydytoja ėjus, iš karto prasidėjo nemalonus bendravimas, pašaipos, pradėjo kabinėtis šiurkščiai, kad nesu pasižymėjus paskutinių mėnesinių dienos, jis manes net neištyrės teigė, jog man nieko neskauda, kad aš sveika, aš jam bandau paaiškinti, kad man skauda, kad šlapime leukocitai pakile, jis man rodo kraujo leukocitus, tada ir prasidėjo ir diskriminacija dėl lyties, kad va jis dėl to į kabinetą net neina vienas su moterim. Vis žemino jis mane, kol galiausiai pareiškė, kad man iš vis ateiti nereikėjo, tai nebeiškenčiau atsistojau ir pasakiau, kad nereikia man jo tyrimų. Cituoju jo žodžius ,,vaikas nedrąskyk man akių”, nors bandžiau paaiškinti, kad tikrai blogai jaučiuos, ir kad prašau mandagesnio bendravimo.

2022-02-23, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Pas šitą gydytoją lankausi kelis metus. Malonus,visada atsako į rūpimus klausimus.

2022-01-14, 07:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas bendravo labai neadekvačiai ir nemaloniai, bendraujant jautėsi pašaipa, panieka. Buvau šviežiai sužinojusi, kad laukiuosi, tačiau gydytojas apšaukė, kad nemato jokio nėštumo, kad prisigalvoju, kad esu mažvaikė, nes dariausi testą pirktą vaistinėje, neva pagal jį tokių testų niekas nedaro. Po to apšaukė, kad esu neištekėjusi, tai kam man dabar iš viso norėti susilaukti vaiko...Taip pat prieš 5 metus buvo man nustatytos policistinės kiaušidės, kurių gydytojas taip pat nematė...žodžiu, absoliučiai nerekomneduoju, labai nemalonus bedravimas, padėti niekuo nepadėjo, tik apšaukė ir išsityčiojo, baisu.

2021-06-13, 22:43 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-06-11, 16:05 | Registruotas lankytojas 2

Nuvykau pas jį į skyrių, kad patikrintų ar viskas gerai leliukui, paaiškinau situacija kad man 34-35 savaitė ir man kažkas šlapinantis iškrito, o jisai pareiškė kad čia niekas negali iškristi, tai gal lytiškai santykiavai su prezervatyvu ir jisai istrigo o po to dar pradėjo rodyt vos ne kiekvieną daiktą kuri ten į tą vietą įsidėtum kad jis negalėtų iškristi ir panašiai... Echoskopo nedarė, nieko netikrino iš akių matėsi kad tiesiog nepaslenka pakelt savo subinės! Taprasme?! Dar pasakė kad jie turi daug darbo ir neturi laiko užsiimti su mano nusiskundimais... Nors į skyrių buvau siūsta savo ginekologės kad patikrintų vandenis, jeigu koks kamštis po biški šalinas! TIKRAI NEREKOMENDUOJU NIEKAM PAS TOKĮ PAPULTI! JIS DAUGIAU IŠSITYČIOJO KALBĖJO SU PAŠAIPA IR DAUGIAU NIEKO!

2021-03-24, 06:08 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-18, 09:02 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-05, 18:45 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Almantas Urbanavičius?