Pacientai, kurie rekomenduoja Laimas Jonaitis, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09747, Galiojanti

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2008-12-12, Nr. MPL-11927, Galiojanti

Jonaitis Laimas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jonaitis Laimas?

2019-07-01, 21:17 | 2

Daktaras malonus iš pirmo žvilgsnio, tačiau man to nepakako, kad išsigydyčiau. Mano problema buvo ta, kad paskyrė pačius baisiausius vaistus, kurie nualina organizmą ir kenkia kepenims. Pradėjus vartoti vaistus buvo siaubingi pilvo skausmai, ko net prieš pradedant vartot vaistus nebuvo. Prasidėjo dar didesnis kraujavimas, kas mane labai išgąsdino. Man paprašius ieškoti kitų alternatyvų buvo drąstiškai teigiama, kad nėra kitokių gydymo būdų ir man būtina su tuo susigyventi. Kuomet paprašiau dar išsamesnės konsultacijos man buvo pasakyta, kad mano ligos klausimas uždarytas ir turėčiau iš naujo stot į eilę su siuntimu. O kas nemaloniausia, kad patekti būtų tekę laukti du mėnesius.
Nuspręndžiau nelaukti ir savavališkai teko nutraukt prof. L. Jonaičio paskirtą gydymą ir skausmai / kraujavimas apmažėjo.
Supratau, kad pas šį daktarą aš gydymo tęsti nebegaliu ir nuspręndžiau vykti į nepigią kliniką esančią už daug kilometrų ir esu šiai dienai patenkina be galo savo nauja daktare. Ne tik, kad paskyrė ne hormoninius vaistus, bet dar ir jaučiu labai didelį progresą gydyme, šalia visko be galo didelį optimizmą mane išgydyti (prof. L. Jonaitis sakė sirgsiu visą gyvenimą ir atėmė visą viltį pasveikti).
Tokia ta mano istorija, atleiskite prof. L. Jonaiti, nenoriu Jūsų šmeižti, bet labai nenorėčiau patekti dar sykį į Jūsų rankas.
P.S. Neturiu priekaištų dėl diagnozės ir tyrimų.

2018-05-01, 15:55 | 1

"siltai uzsisedejes" gydytojas. Esu nusivylusi

2018-03-15, 07:06 | 1

Tai kiek esu buvusi pas gydytojus ir teke lankytis dar tokio nuostabaus gydytojo frofesoriaus nebuvau sutikus per visa laika.Galiu jam tik padekoti ir pasakyti didelis aciu is didziosios raides ka padare del musu.Stiprybes ir sveikatos sitam zmogui kad dar ilgai istiestu pagalbos ranka sergantiems.Aciu.

2017-06-01, 01:35 | IP: 87.247.84.42

Daugeliui jis turėtų būti pavyzdžiu, tikras savo srities profesionalus, nerealus gydytojus, žmogus.

2017-05-24, 18:45 | 1

Gydytojas bendrauja šiltai ir profesionaliai. Sužinojęs problemas pats atliko tyrimus per 2 dienas, gilinosi į simptomus ir atidžiai tyrė. Neradęs jokių pakitimų nurodė rekomendacijas kaip elgtis toliau. Prieš tyrimus pats gydytojas ramino, todėl vizitai nekėlė streso. Sesutės dirbančios skyriuje taip pat elgėsi labai maloniai.