Pacientai, kurie rekomenduoja Nerijus Ubartas, %

Džiaugiuosi kad pakliuvau tokuam chirurgui i rankas, labai didelis aciu

2019-01-31, 10:29 | 2

Džiaugiuosi kad pakliuvau tokuam chirurgui i rankas, labai didelis aciu

2018-11-05, 21:57 | 2

Tai tikras Gydytojas!atsakingas bei siltas zmogus,kuris visapusiskai padeda zmogui!

2018-03-21, 15:46 | 1

Šis gydytojas - puikus savo srities profesionalas! Esu begalo jam dėkinga, nes besilaukdama 26 savaitę dėl pilvo skausmų patekau į ligoninę. Ir tik šis gydytojas nepabūgo prisiimti atsakomybės ir nustatęs, kad man apendicitas, jį išoperuoti (nors operacijos metu paaiškėjo, kad tai rimtesnis darinys ne tik apendicitas!). Po operacijos nuolat lankė, domėjosi mano būkle, kantriai atsakinėjo į visus man rūpimus klausimus ir visaip kaip stengėsi nuraminti bei padėti, nes labai jaudinausi dėl mažylio. O svarbiausia, kad po operacijos neskyrė nereikalingų vaistų, antibiotikų ar kt., kad kuo mažiau kenkti vaisiui.. Esu begalo šiam gydytojui dėkinga už laiku suteiktą pagalbą ir nuolatinę priežiūrą bei rūpestį.

2018-02-20, 20:19 | 1

Turėjau planinę operaciją pas šitą chirurgą, susitarėme kada darysime ir viską paaiškino kaip vyks, kiek laiko truks ir pan., labai rūpestingas ir atsakingas. Atsakė į visus kilusius klausimus, nuramino, po operacijos ateidavo, domėdavosi kaip jaučiuosi. Davė savo kontaktinį numerį jei kils klausimų galima bet kada rašyti ir skambinti. Po operacijos viską labai išsamiai papasakojo kaip toliau gyventi po tulžies pašalinimo, kokia mityba, higiena ir pan., išimdamas siūlus, domėjosi kaip man sekasi, ar skauda ir pan. Šitas gydytojas tikrai nėra iš tų, kurie laukia atkišę ranką kiek jiems duosi, nes tokių Klaipėdos universitetinėje ligoninėje mačiau ne vieną. Labai žmogiškas, linksmas ir šiuolaikiškas gydytojas, kuo didžiausios sėkmės jam, esu jam labai dėkinga už palaikymą, rūpinimąsi ir atsidavimą savo darbui, kuo daugiau kokių gydytojų.

2017-12-07, 16:44 | 1

Labai rūpestingas ir nuoširdus gydytojas. Viską išsamiai paaiškino ir patarė.

2017-09-30, 21:06 | IP: 188.69.213.231

Tikrai rekomenduoju šita gydytoja visiems! Labai dėmesingas, išklauso, pataria, išaiškina visa situacija aiskiai ir suprantamai net ne medicinos žinovui, net ir bet kokio amžiaus zmogui. Savo iniciatyva domisi apie paciento sveikata, dėmesio nereikia prašyti, ta daro savo noru. Ar jaunam, ar senam visada pasiruošęs padeti, nuolat energingas ir geros nuotaikos. Tai vienintelis gydytojas, pas kuri teko lankytis ir, kuris nelaukia kišenes atkišęs ar stalčių atidaręs atlygio. Nors jaunas, bet labai išmanantis savo darbą. Esu labai patenkinta, kad patekau į šito gydytojo globa. Ačiū jums daktare-jus prikėlėte mane antram gyvenimui! Tai gydytojas iš didžiosios raides! Jūsų pavyzdžiu turi sekti kiekvienas! Sėkmės, sveikatos ir ištvermės ir toliau dirbant tokį sunku ir atsakinga darbą! Ir toliau išlikti Žmogumi, nes šiandien tokiu mažai!

2017-09-14, 18:46 | IP: 78.57.214.153

Sis chirurgas man isoperavo mastita, gijimo procesu taip pat rupinosi jis. Apie ji galiu atsiliepti tik paciais geriausiais zidziais: labai demesingas, rupestingas. Tikrai rekomenduoju si gydytoja, tikras profesionalas!

2017-09-06, 17:21 | IP: 83.171.4.224

Nuostabus, dėmesingas, mandagus, paprastas gydytojas. Tiksliai išaiškina visą situaciją.

2017-08-05, 23:51 | IP: 88.118.166.70

Visems, kam reikalinda pagalba , (man prooperavo gangrenozine apendisa)rekomenduoju