Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Čyrienė, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12068, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-14, 10:24 | Registruotas lankytojas 12

Puiki gydytoja. Tikras deimantas Centro poliklinikoje.

2020-08-07, 19:47 | Registruotas lankytojas 4

Patiko bendravimas, tikrai maloni gydytoja, elgiasi švelniai, echoskopo metu stengiasi nukreipti mintis klausinėdama įvairių klausimų, jog sukeltų kuo mažiau diskomforto. Nesinorėtų lankytis pas jokią kitą gydytoją.

2020-03-12, 19:12 | Registruotas lankytojas 2

Pirmąkart lankiausi pas tokios sryties specialistę. Paliko labai gerą įspūdį, apžiūrėjo, pkonsultavo. Jei yra planuojančių eiti pirmąkart, tai rekomenduoju.

2019-11-08, 07:09 | Registruotas lankytojas 2

Maloni gydytoja, ne arogantiska, greitai apziurejo ir viska gerai paaiskino.
Domejosi ar jauciu kazkokius simptomus po pries tai man darytos proceduros.....
Apziuros metu pamaciusi nezymius nelygumus gimdoje( nors minejo kad cia gali buti ir del gleiviu) nenumojo ranka ir del viso pikto nukreipe pas III lygio gydytoja konsultacijai.

2019-09-19, 19:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja šilta, geba jautriai ir delikačiai bendrauti, kas man labai svarbu, nes apžiūrose labai įsitempiu po neigiamų grubaus bendravimo patirčių su ginekologėmis. Patikrinus sveikatą pakartotinai ir neradus problemų nuoširdžiai pasidžiaugė mano sveikata - buvo labai maloniai netikėta! Jaučiau rūpestį ir geranoriškumą. Esu labai dėkinga už tokią patirtį ir rekomenduoju.

2019-07-04, 06:18 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Labai maloni, mandagi, švelni. Puikiai atlieka savo darb`ą.
Linkiu didžiausios sėkmės darbuose ir sveikatos!

2019-01-02, 12:14 | Registruotas lankytojas 1

tik geriausi atsiepimai apie gydytoja.
priziurejo visa nestuma, skyre visis reikiamus tyrimus.
maloni,svelni ir rupestinga.

2018-12-12, 08:50 | Registruotas lankytojas 6

Puiki gydytoja! Profesionali, bet kartu ir švelni bei atidi, turinti puikų humoro jausmą. Lankiausi ir toliau lankysiuos pas ją. Sėkmės!

2018-08-22, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Neturiu jokių pretenzijų.

2018-04-24, 13:39 | Registruotas lankytojas 3

Buvau pas gydytoja pirma karta, taciau likau suzaveta. Gydytoja maloni, viska paaiskina, nesukelia diskomforto, Malonu lankytis, sakiau, kad ateisiu pas ja dar. Girdejau apie gydytoja Ausra nemazai geru atsiliepimu - pasitvirtino. Tikiuosi ir mano nuomone nepasikeis :)
Aciu gydytoja, sekmes Jums ir sveikatos.

Anastasija Z.

2018-03-07, 18:49 | Registruotas lankytojas 6

Puiki gydytoja. Atėjau įsitempusi, ji ir jos padėjėja seselė mane nuramino, buvo labai švelni, suteikė visą informaciją. Davė patarimų, nuoširdžiai palaikė dėl diagnozės. Rekomenduočiau visoms savo pažystamoms moterims ir tikrai pas ją lankysiuosi- geriausia kol kas iš visų ginekologių.

2018-01-26, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Gera, rūpestinga, nėštumą prižiūrėjo atsakingai, konsultuoja, pataria.

2018-01-12, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi kelis kartus, išsamiai viską papasakoja, duoda patarimų. Bendrauja dalykiškai. Dabar prižiūri nėštuma ir nusiskundimų neturiu.

2017-09-25, 14:35 | IP: 213.252.223.136

Ši gydytoja prižiūrėjo abu mano nėštumus. Be galo švelni, maloni, žmogiška, užjaučianti, mokanti nuraminti. Tokia, kokia ir turi būti. Tik geriausi atsiliepimai

2017-08-21, 09:54 | IP: 82.135.202.77

Maloni gydytoja, su savo nuomune, bet visada stengiasi leisti išskalbėti ir padrąsina dėl asmeninių problemų. Savotiškas humoro jausmas, bet man patinka :) Labai palaikanti

2017-03-02, 16:12 | IP: 79.133.233.143

Šauni, savo darbą išmananti gydytoja. Apžiūrėjo, maloniai pasikalbėjome, pasiūlė gydymą ir liepė būtinai dar kartą pasitikrinti po kelių mėnesių. Smagu lankytis pas tokius gydytojus.

2016-12-02, 18:20 | Registruotas lankytojas 5

Dėjausi kontr. spiralę, lankiausi pirmą kartą ir pavėlavau 10 min, bet priėmė labai maloniai. Viską paaiškino, pasiūlė atvykti pasitikrinti po kelių mėn ar spiralė vietoje.
Sumokėjau mažiau negu tikėjausi. Puiki gydytoja.

2016-11-09, 23:20 | IP: 78.60.92.134

Lankiausi šiandien, tikrai labai maloni gydytoja, nebando greičiau atsikratyti pacientu, į visus mano klausymus atsakė. Pas jä- tai buvo pirmas apsilankymas, nuo šiol stengsiuos ateity irgi pas jä užširašyti, tikiuosi nenuvils! Bendrai - rekomenduočiau tikrai!

2016-10-23, 14:52 | IP: 84.240.62.227

Gydytoja labai maloni ir rūpestinga. Net atėjus menkai konsultacijai vis tiek patikrina nuodugniau, nuoširdžiai paklausinėja, kad išsiaiškintų, ar tikrai nėra jokių didesnių problemų. Esu rekomendavusi besilaukiančiai draugei rinktis ją savo ginekologe, liko visiškai patenkinta. Tikrai nuostabi gydytoja, džiaugiuosi ją radusi.

2016-09-28, 14:44 | IP: 77.240.250.59

Ši gydytoja nėra iš švelniųjų, kartais maloni, kartais paniurusi, tačiau profesionali. Išsamiai papasakoja apie problemą,paaiškina, atsako į rūpimus klausimus, nepatingi apžiūrėti, išsiklausinėti, nusiųsti reikalingiems tyrimams.

2016-09-12, 08:52 | IP: 78.61.250.104

Daug metu lankausi pas daktare Cyriene. Visada issamios konsultacijos, tikslus gydymas.
Esu patenkinta. Tikrai rekomenduociau, bet cia jau labai individualus dalykas, patinka ar ne.

2016-07-29, 17:48 | IP: 78.60.228.90

..... vakar ,paskutine darbo minute gydytoja mane prieme ....apziurejo.apgloste,aplkoste,taip sakant......dar neteko sutikti tokios siltos gydytojos ......
siandien ji atostogose ......grauzia kirmina sazine
,kad neatsilyginau ....... tokiam medikui negaila nieko .......gydytoja nuo dievulio sakyciau :))
p.s. pirma karta lankiausi ....viliuosi nepaskutini :))
Egle S.

2016-06-01, 12:47 | IP: 78.56.54.192

Šiandien buvau pas ją pirmą kartą! Tikrai labai patiko! :)

2016-05-23, 17:43 | IP: 78.56.44.149

Labai gera gydytoja, profesionali ir supratinga.

2016-04-19, 16:12 | IP: 78.56.125.0

Gydytoja labai maloni, rūpestinga. Nešykšti patarimų. Esu labai patenkinta vizitu ir ją rekomenduoju.

2016-03-06, 08:32 | IP: 78.56.236.64

Puiki gydytoja!!!

2015-08-26, 08:52 | IP: 193.219.50.161

Lankiausi kelis kartus. Puiki gydytoja. Atsako į visus klausimus. Nekiša vienos nuomonės - galima aptarti įvairius variantus (jeigu pats domiesi ir nori aptarti skirtingus variantus), nesvarbu, ar tai kontraceptikai, ar operacijos, ar ligos. Rūpestinga, puikus jumoro jausmas. Man patinka.

2015-06-16, 08:47 | IP: 82.135.138.231

Ši gydytoja yra tikras lobis, gydytoja prižiūri mane nėštumo metu, jei kas neaišku - viska išsamiai išdėsto, niekada dėl nieko negąsdina, labai paprastai viską paaiškina, apskritai pas šią moterį, kaip pas mamą - esi saugus, patikimose rankose ir neabejoji nė akimirkos, kad žmogus atituoda visą širdį. Poliklinikoje ji su akušere kartu dirba - jos abi puikiai papildo viena kitą. KIEKVIENAM REKOMENDUOČIAU TIK PAČIAIS GERIAUSIAIS ŽODŽIAIS. Kad tik daugiau tokių gydytojų būtų.

2015-05-29, 08:31 | IP: 78.56.9.73

Super gydytoja!!!!

2015-04-22, 20:14 | IP: 78.56.63.80

Nuostabi, nuoširdi, profesionali gydytoja. Gražiai bendrauja, viską paaiškina, nespaudžia, leidžia pačiai apsispręsti. Daugiau tokių gydytojų.

2015-04-02, 16:38 | IP: 86.100.249.136

Puiki gydytoja

2015-01-28, 10:03 | IP: 5.20.100.185

Ką tik grįžau iš paskutinės konsultacijos prieš gimdymą. Rekomenduočiau šią gydytoją jautrioms moterims, nes ji labai nuramina, nepanikuoja, negąsdina. Žinoma, visada sako: jeigu nori, pažiūrėsiu, bet nėra reikalo. Neperša savo nuomonės. Tarp kitko, man ir jos akušerė labai patiko - Janina berods.

2014-12-02, 08:16 | IP: 82.135.202.77

Labai faina gydytoja, labai maloni, švelniai apžiūrėjo, pakonsultavo, aptarė mano užduotus klausimus, nepiršo kontraceptikų, bet tik išsakė savo nuomonę. Tikiuosi, tik, kad nepraleido kokių mano negalavimų...:) O šiaip norėčiau, lankytis ir toliau tik pas ją. Puiki

2014-11-13, 14:19 | IP: 95.173.46.23

Buvau nustebinta, kad dar egzistuoja tokių rūpestingų, malonių ir nuoširdžių gydytojų. Profesionali, gerai išmananti savo sritį ir jos naujoves. Esu labai dėkinga gyd. Čyrienei.

2014-06-19, 15:50 | IP: 84.240.6.245

Labai maloni, gera. Atsako i visus klausymus, pataria ir paaiskina. Tikrai rekomenduoju.

2014-02-26, 09:51 | IP: 92.251.66.141

Puiki gydytoja, labai maloni, visus rūpimus klausimus paaiškino ir dar daugiau pripasakojo. Labai rūpestinga ir puikiai išmananti savo darbą! Kad tik daugiau tokių specialistų!

2013-10-24, 10:34 | IP: 213.190.53.194

Labai šauni gydytoja. Rūpestinga ir maloni. Pirmą kartą pas ją lankiausi, todėl į kabinetą ėjau truputį susikausčiusi, tačiau jau po kelių minučių bendravimo įtampa dingo. Dažnai būna nedrąsu gydytojų ko nors paklausti ar į užduotus klausimus atsakymo taip ir negauni, ko nepasakysi apie šią gydytoją. Į visus man rūpimus klausimus (kai kuriuos gal net atrodytų ir juokingus, paremtus mitais ir gandais) atsakė nuoširdžiai ir išsamiai. Likau labai patenkinta konsultacija. Didelis dielis ačiū gydytojai.

2013-09-10, 05:45 | IP: 86.100.228.254

Labai MALONI IR RUPESTINGA gydytoja, viska isaiskina, paaiskina. tikrai rekomenduociau visoms!!

2013-08-29, 07:50 | IP: 129.178.88.81

Tai viena is tu medikiu, kai nekyla abejoniu pas ka eiti. Teko apsilankyti ir pas kitas, pas kurias niekuomet daugiau ir negrizau, o A.Cyriene paliko man gera ispudi nuo pat pirmojo karto - esu jos paciente daugiau nei 14 metu, stebejo mane ir visa nestumo laikotarpi. Esu labai patenkinta ja ir kaip specialiste ir kaip zmogumi.

2013-07-23, 14:19 | IP: 213.159.43.58

VAU! Buvau tikrai maloniai nustebinta. Pagaliau radau nuostabia ginekologe. Gydytoja tikrai labai maloni, draugiska, kulturinga, patarianti, nera jokiu ten priekaistu ir t.t. Tikrai pirma karta isejau is ginekologo su sypsena ir zinodama, kad viskas gerai, ir ka toliau turiu daryti. Super. Tikrai rekomenduoju ir pati toliau eisiu :)

2013-05-06, 21:34 | IP: 78.56.164.4

Pati puikiausia ir profesionaliausia gydytoja. Lankausi pas ją 15metų, susilaukiau 3 vaikų jos prižiūrima. Nuostabi gydytoja, savo srities žinovė. Didžiausios sėkmės Jums, daktare.

2013-04-05, 14:37 | IP: 78.63.208.250

Lankiausi nėštumo metu. Maloni, rūpestinga gydytoja. Taip pat susidarė įspūdis, kad gydytoja profesionali, greitai dirba.

2012-11-11, 16:47 | IP: 212.122.80.87

Puiki gydytoja.

2012-11-07, 09:44 | IP: 193.219.182.57

Lankausi jau antrą nėštumą - gydytoja rūpestinga, atidi, atsako į VISUS klausimus ir paaiškina, jei kas nors neramina ir nei karto niekada nedavė suprasti, kad klausimas kvailas ar netinkamas...

2012-10-04, 12:59 | IP: 86.38.13.60

Pati nuostabiausia ginekologė, pas kurią kada teko lankytis. Nuoširdi, rūpestinga, atsakė į visus mano klausimus, atliko visus būtinus tyrimus. O sceninio bendravimo, apie kurį čia buvo rašoma nė kiek nepastebėjau.. Žodžiu, visoms tikrai rekomenduoju!!

2012-07-17, 12:14 | IP: 212.52.49.194

Labai gera gydytoja, pastojus nuejau pas ja, zinoma kazkiek baimes kaip ir visada pries toki vizita buvo, taciau uzejus - pabendravus viskas dingo, isejau lyg ant sparnu, nuotaika pakele visai dienai:)Bendravo labai maloniai, ko paklausiau i ta atsakyma gavau. Iskart echoskopija paziurejo, tyrimu israse;)Tikrai labai labai faina daktare;)

2012-06-05, 15:55 | IP: 79.132.169.165

Labai puiki gydytoja, geras zmogus.

2012-04-23, 16:21 | IP: 78.60.116.159

Puikiausia gydytoja, pas ją einu žinodama kad visada išklausis, patars. Labai maloni,. Visoms siulau pas ją apsilankyti

2012-03-17, 13:56 | IP: 86.38.156.168

Puiki gydytoja.

2012-02-23, 13:26 | IP: 188.69.224.89

Pas šią gydytoją lankiausi nėštumo metu, tikrai nenusivyliau. Buvo ir problemų, tačiau ji labai profesionaliai ir negąsdindama manęs viską išsprendė. Tikrai džiaugiuosi, kad patekau butent pas ją!