Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Čyrienė, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12068, Galiojanti

2019-07-04, 09:18 | 1

Nuostabi gydytoja! Labai maloni, mandagi, švelni. Puikiai atlieka savo darb`ą.
Linkiu didžiausios sėkmės darbuose ir sveikatos!

2019-01-02, 14:14 | 1

tik geriausi atsiepimai apie gydytoja.
priziurejo visa nestuma, skyre visis reikiamus tyrimus.
maloni,svelni ir rupestinga.

2018-12-12, 10:50 | 6

Puiki gydytoja! Profesionali, bet kartu ir švelni bei atidi, turinti puikų humoro jausmą. Lankiausi ir toliau lankysiuos pas ją. Sėkmės!

2018-08-22, 15:36 | 1

Neturiu jokių pretenzijų.

2018-04-24, 16:39 | 1

Buvau pas gydytoja pirma karta, taciau likau suzaveta. Gydytoja maloni, viska paaiskina, nesukelia diskomforto, Malonu lankytis, sakiau, kad ateisiu pas ja dar. Girdejau apie gydytoja Ausra nemazai geru atsiliepimu - pasitvirtino. Tikiuosi ir mano nuomone nepasikeis :)
Aciu gydytoja, sekmes Jums ir sveikatos.

Anastasija Z.

2018-03-07, 20:49 | 6

Puiki gydytoja. Atėjau įsitempusi, ji ir jos padėjėja seselė mane nuramino, buvo labai švelni, suteikė visą informaciją. Davė patarimų, nuoširdžiai palaikė dėl diagnozės. Rekomenduočiau visoms savo pažystamoms moterims ir tikrai pas ją lankysiuosi- geriausia kol kas iš visų ginekologių.

2018-02-21, 19:51 | 2

Su šeimos gydytojo siuntimu nuėjau konsultacijai, o nuėjus man pasakė, kad ant siuntimo užrašytas diagnozės kodas neteisingas. Daktarė manęs nepriimė, sakė grįžti su tinkamu siuntimu. Įdomu ką būtų pasakiusi jei būčiau paprašiusi be siuntimo apžiūros, už pinigus... Gal būt čia mūsų sveikatos sistemos klaida, bet labaiu buvo panašu, kad gydytoja iš pincipo nesutiko suteikti konsultacijos.

2018-01-26, 13:02 | 1

Gera, rūpestinga, nėštumą prižiūrėjo atsakingai, konsultuoja, pataria.

2018-01-12, 12:56 | 2

Lankiausi kelis kartus, išsamiai viską papasakoja, duoda patarimų. Bendrauja dalykiškai. Dabar prižiūri nėštuma ir nusiskundimų neturiu.

2017-11-20, 19:23 | IP: *.*.*.*