Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Čyrienė, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12068, Galiojanti

2019-11-08, 09:09 | 2

Maloni gydytoja, ne arogantiska, greitai apziurejo ir viska gerai paaiskino.
Domejosi ar jauciu kazkokius simptomus po pries tai man darytos proceduros.....
Apziuros metu pamaciusi nezymius nelygumus gimdoje( nors minejo kad cia gali buti ir del gleiviu) nenumojo ranka ir del viso pikto nukreipe pas III lygio gydytoja konsultacijai.

2019-11-06, 19:23 | 2

Nerekomenduoju. Pasigedau dėmesio, išsamios informacijos

2019-09-19, 22:56 | 1

Gydytoja šilta, geba jautriai ir delikačiai bendrauti, kas man labai svarbu, nes apžiūrose labai įsitempiu po neigiamų grubaus bendravimo patirčių su ginekologėmis. Patikrinus sveikatą pakartotinai ir neradus problemų nuoširdžiai pasidžiaugė mano sveikata - buvo labai maloniai netikėta! Jaučiau rūpestį ir geranoriškumą. Esu labai dėkinga už tokią patirtį ir rekomenduoju.

2019-07-04, 09:18 | 1

Nuostabi gydytoja! Labai maloni, mandagi, švelni. Puikiai atlieka savo darb`ą.
Linkiu didžiausios sėkmės darbuose ir sveikatos!

2019-01-02, 14:14 | 1

tik geriausi atsiepimai apie gydytoja.
priziurejo visa nestuma, skyre visis reikiamus tyrimus.
maloni,svelni ir rupestinga.

2018-12-12, 10:50 | 6

Puiki gydytoja! Profesionali, bet kartu ir švelni bei atidi, turinti puikų humoro jausmą. Lankiausi ir toliau lankysiuos pas ją. Sėkmės!

2018-08-22, 15:36 | 1

Neturiu jokių pretenzijų.

2018-04-24, 16:39 | 2

Buvau pas gydytoja pirma karta, taciau likau suzaveta. Gydytoja maloni, viska paaiskina, nesukelia diskomforto, Malonu lankytis, sakiau, kad ateisiu pas ja dar. Girdejau apie gydytoja Ausra nemazai geru atsiliepimu - pasitvirtino. Tikiuosi ir mano nuomone nepasikeis :)
Aciu gydytoja, sekmes Jums ir sveikatos.

Anastasija Z.

2018-03-07, 20:49 | 6

Puiki gydytoja. Atėjau įsitempusi, ji ir jos padėjėja seselė mane nuramino, buvo labai švelni, suteikė visą informaciją. Davė patarimų, nuoširdžiai palaikė dėl diagnozės. Rekomenduočiau visoms savo pažystamoms moterims ir tikrai pas ją lankysiuosi- geriausia kol kas iš visų ginekologių.

2018-02-21, 19:51 | 2

Su šeimos gydytojo siuntimu nuėjau konsultacijai, o nuėjus man pasakė, kad ant siuntimo užrašytas diagnozės kodas neteisingas. Daktarė manęs nepriimė, sakė grįžti su tinkamu siuntimu. Įdomu ką būtų pasakiusi jei būčiau paprašiusi be siuntimo apžiūros, už pinigus... Gal būt čia mūsų sveikatos sistemos klaida, bet labaiu buvo panašu, kad gydytoja iš pincipo nesutiko suteikti konsultacijos.

2018-01-26, 13:02 | 1

Gera, rūpestinga, nėštumą prižiūrėjo atsakingai, konsultuoja, pataria.

2018-01-12, 12:56 | 2

Lankiausi kelis kartus, išsamiai viską papasakoja, duoda patarimų. Bendrauja dalykiškai. Dabar prižiūri nėštuma ir nusiskundimų neturiu.

2017-11-20, 19:23 | IP: *.*.*.*
2017-09-25, 17:35 | IP: 213.252.223.136

Ši gydytoja prižiūrėjo abu mano nėštumus. Be galo švelni, maloni, žmogiška, užjaučianti, mokanti nuraminti. Tokia, kokia ir turi būti. Tik geriausi atsiliepimai

2017-08-21, 12:54 | IP: 82.135.202.77

Maloni gydytoja, su savo nuomune, bet visada stengiasi leisti išskalbėti ir padrąsina dėl asmeninių problemų. Savotiškas humoro jausmas, bet man patinka :) Labai palaikanti