Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Čyrienė, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12068, Galiojanti

2013-08-29, 10:50 | IP: 129.178.88.81

Tai viena is tu medikiu, kai nekyla abejoniu pas ka eiti. Teko apsilankyti ir pas kitas, pas kurias niekuomet daugiau ir negrizau, o A.Cyriene paliko man gera ispudi nuo pat pirmojo karto - esu jos paciente daugiau nei 14 metu, stebejo mane ir visa nestumo laikotarpi. Esu labai patenkinta ja ir kaip specialiste ir kaip zmogumi.

2013-07-23, 17:19 | IP: 213.159.43.58

VAU! Buvau tikrai maloniai nustebinta. Pagaliau radau nuostabia ginekologe. Gydytoja tikrai labai maloni, draugiska, kulturinga, patarianti, nera jokiu ten priekaistu ir t.t. Tikrai pirma karta isejau is ginekologo su sypsena ir zinodama, kad viskas gerai, ir ka toliau turiu daryti. Super. Tikrai rekomenduoju ir pati toliau eisiu :)

2013-05-07, 00:34 | IP: 78.56.164.4

Pati puikiausia ir profesionaliausia gydytoja. Lankausi pas ją 15metų, susilaukiau 3 vaikų jos prižiūrima. Nuostabi gydytoja, savo srities žinovė. Didžiausios sėkmės Jums, daktare.

2013-04-05, 17:37 | IP: 78.63.208.250

Lankiausi nėštumo metu. Maloni, rūpestinga gydytoja. Taip pat susidarė įspūdis, kad gydytoja profesionali, greitai dirba.

2012-11-11, 18:47 | IP: 212.122.80.87

Puiki gydytoja.