Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Čyrienė, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12068, Galiojanti

2017-11-20, 19:23 | IP: *.*.*.*
2017-09-25, 17:35 | IP: 213.252.223.136

Ši gydytoja prižiūrėjo abu mano nėštumus. Be galo švelni, maloni, žmogiška, užjaučianti, mokanti nuraminti. Tokia, kokia ir turi būti. Tik geriausi atsiliepimai

2017-08-21, 12:54 | IP: 82.135.202.77

Maloni gydytoja, su savo nuomune, bet visada stengiasi leisti išskalbėti ir padrąsina dėl asmeninių problemų. Savotiškas humoro jausmas, bet man patinka :) Labai palaikanti

2017-07-10, 16:02 | IP: *.*.*.*
2017-03-02, 18:12 | IP: 79.133.233.143

Šauni, savo darbą išmananti gydytoja. Apžiūrėjo, maloniai pasikalbėjome, pasiūlė gydymą ir liepė būtinai dar kartą pasitikrinti po kelių mėnesių. Smagu lankytis pas tokius gydytojus.

2017-02-28, 10:54 | 8

iš daktarės kabineto išėjau su ašarom, paklausiau kas kaip kas ten viduje yra ką ji mato, pasakė : nuvažiuosi kur geresne aparatūra pasakys, pasakė dėl operacijos davė siuntima ir sako rinkis kur anakalnis santariškes o ten jau papasakos, VISKAS!!!! daugiau info iš jos as negavau. o pasakiau kad man paciai idomu, atsake JIE TAU IR ATSAKYS AS NEGALIU KOMENTUOTI.
ar tai normali daktare ginekologe???????? moterys, Neeikite pas ja jeigu gailite savo sveikatos ir nenorite gadinti nervu !!!!!!!!! mano pirmas ir paskutinis kartas.

2016-12-02, 20:20 | 5

Dėjausi kontr. spiralę, lankiausi pirmą kartą ir pavėlavau 10 min, bet priėmė labai maloniai. Viską paaiškino, pasiūlė atvykti pasitikrinti po kelių mėn ar spiralė vietoje.
Sumokėjau mažiau negu tikėjausi. Puiki gydytoja.

2016-11-10, 01:20 | IP: 78.60.92.134

Lankiausi šiandien, tikrai labai maloni gydytoja, nebando greičiau atsikratyti pacientu, į visus mano klausymus atsakė. Pas jä- tai buvo pirmas apsilankymas, nuo šiol stengsiuos ateity irgi pas jä užširašyti, tikiuosi nenuvils! Bendrai - rekomenduočiau tikrai!

2016-10-23, 17:52 | IP: 84.240.62.227

Gydytoja labai maloni ir rūpestinga. Net atėjus menkai konsultacijai vis tiek patikrina nuodugniau, nuoširdžiai paklausinėja, kad išsiaiškintų, ar tikrai nėra jokių didesnių problemų. Esu rekomendavusi besilaukiančiai draugei rinktis ją savo ginekologe, liko visiškai patenkinta. Tikrai nuostabi gydytoja, džiaugiuosi ją radusi.

2016-09-28, 17:44 | IP: 77.240.250.59

Ši gydytoja nėra iš švelniųjų, kartais maloni, kartais paniurusi, tačiau profesionali. Išsamiai papasakoja apie problemą,paaiškina, atsako į rūpimus klausimus, nepatingi apžiūrėti, išsiklausinėti, nusiųsti reikalingiems tyrimams.