Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Čyrienė, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12068, Galiojanti

2015-04-02, 19:38 | IP: 86.100.249.136

Puiki gydytoja

2015-01-28, 12:03 | IP: 5.20.100.185

Ką tik grįžau iš paskutinės konsultacijos prieš gimdymą. Rekomenduočiau šią gydytoją jautrioms moterims, nes ji labai nuramina, nepanikuoja, negąsdina. Žinoma, visada sako: jeigu nori, pažiūrėsiu, bet nėra reikalo. Neperša savo nuomonės. Tarp kitko, man ir jos akušerė labai patiko - Janina berods.

2014-12-02, 10:16 | IP: 82.135.202.77

Labai faina gydytoja, labai maloni, švelniai apžiūrėjo, pakonsultavo, aptarė mano užduotus klausimus, nepiršo kontraceptikų, bet tik išsakė savo nuomonę. Tikiuosi, tik, kad nepraleido kokių mano negalavimų...:) O šiaip norėčiau, lankytis ir toliau tik pas ją. Puiki

2014-11-13, 16:19 | IP: 95.173.46.23

Buvau nustebinta, kad dar egzistuoja tokių rūpestingų, malonių ir nuoširdžių gydytojų. Profesionali, gerai išmananti savo sritį ir jos naujoves. Esu labai dėkinga gyd. Čyrienei.

2014-07-03, 14:23 | IP: *.*.*.*

Esate Aušra Čyrienė?