Pacientai, kurie rekomenduoja Alma Bučnienė, %

Išduota: 2006-10-27, Nr. MPL-08755, Galiojanti

Bučnienė Alma dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bučnienė Alma?

2019-11-25, 15:44 | 2

Puiki gydytoja! Lankausi jau daug metų ir tikrai rekomenduoju. Turėjau sunkią ligą, ji paskambindavo ir pasiteiraudavo kaip laukausi.

2018-10-17, 15:53 | 1

Nuostabi gydytoja. Puikiai išmano savo darbą, sugeba įžvelgti problemą, kurios net pati nesupratau. Didžiulis AČIŪ už rūpestį ir sveikatos gydytojai.

2017-12-19, 16:47 | 4

Labai gera ir rūpestinga gydytoja. Labai kvalifikuotai sprendžia problemas, kurių kartais nesugeba išspręsti net specializuoti Kauno klinikų gydytojai. Rūpinasi visa mūsų šeima. Labai rekomenduojame šią gydytoją ir linkime jai geros sveikatos ir sėkmės.

2017-03-12, 22:27 | IP: 78.62.175.36

Apie pačia gydytoja kalbant, atsiliepimai tik geriausi. Visada skudžiantis kažkuom pirmiausiai paklausia ar viskas gerai yra pastaruoju metu, ar nesinervinu del kazko, ir panasiai. Esu jauna mergina, 20 metų, todėl prisipažinsiu, kad dar tikrai nemalonu yra pačiai vienai lankytis poliklinikoje, kai ten visada pilna senyvo amžiaus žmonių, kurie smerkia tiek žvilgsniais tiek žodžiais, kad jiems yra svarbiau patekti pas gydytoja, o jaunimas pats prisigalvoja ligų ir gadina jiems svarbų laiką. Tuo tarpu pati gydytoja nevolioja žodžių vatoj, visada atsako į visus kylančius klausimus, ir visada yra nuoširdi. O kalbant apie sesele, tai jau 4 metai kaip neperprantu aš jos. Iš pradžių atrodė viskas normaliai, ir toks jausmas, kad kai suprato jog pinigų iš manęs negaus iškart pradėjo visai kitaip elgtis. Jeigu esu užsiregistravusi, ir kažkas su temperatūra ateina be talonėlio visada paklaus ar užleisiu prieš save, na aš šiaip dažniausiai pati nelabai turiu laiko, nes studijuoju ir sportuoju, bet visada užleisiu žmogų kuriam yra blogai. O vat kai aš pati ateinu su temperatūra be talonėlio, tai seselė man iškart pasako, kad turėsiu laukti iki galo, ir tai būna, kad tenka dar ateiti ir kitą dieną, o pamačius mano nelabai malonia veido išraišką (kadangi tėvai išmokė neatsikalbinėti prieš vyresnius), pasako, kad jei nenoriu laukti galiu važiuoti tiesiai į ligoninę. Nors viena kartą buvo atvejis, kai ji man aiškino, kad šiandien gydytoja nepriims, pati gydytoja tuo metu matyt į wc ėjo, ir pasakė, kad priims iškart grįžus, buvo nuostabu matyt raudona seselės veidą.

2016-10-17, 23:13 | 1

Rekomenduoju

2016-07-23, 01:51 | IP: *.*.*.*
2015-05-10, 20:45 | IP: 82.135.192.236

Rūpestinga, profesionali

2015-02-20, 20:43 | IP: *.*.*.*

2014-02-10, 17:15 | IP: *.*.*.*

2014-02-09, 10:01 | IP: 88.222.232.110

Aš pas šią gydytoją lankiausi tik vieną kartą, bet man labai ji patiko, tikrai rūpestinga, gydo profesionaliai, viską paaiškina. Ketinu pas persirašyti.

2013-03-25, 11:50 | IP: 82.135.198.108

Rūpestinga gydytoja, net per daug. Prirašo begalę receptų, kiekvienam nusiskundimui po receptą nors ir tai menkniekis taip praeis...

2012-11-24, 20:59 | IP: 82.140.129.193

nuostabi gydytoja.labai maloni,visada pasiklausia kaip seimosnariai.jau daug metu mes jos pacientai.jau vien Jos sypsena pagydo.

2012-07-16, 20:04 | IP: 178.250.34.40

Tikrai gera specialiste, visada isklauso kas nutiko, pasiulo optimaliausius variantus. Visada nuosirdziai pataria, ir tikrai greitai reaguoja nustatant ligos priezastis ir pozymius.

2012-04-19, 00:41 | IP: 78.62.179.199

Puiki gydytoja.

2012-04-12, 20:03 | IP: 78.62.127.147

Viena geriausių gydytojų Kaune. Visada pasirūpina savo pacientais, bendrauja su jais ir ypač atsakingai žiūri į jų sveikatą. Kiekvieną kartą man atėjus pasitikrinti nusiunčia pas įvairiausius specialistus, jog patikrintų, bet kokius pasireiškusius simptomus. Niekada nereikia laukti eilėje, visada bando padėti visiems atėjusiems žmonėms. Gydytoja visuomet gerai nusiteikusi, be abejo, nuteikia teigiamai ir mane. Dėkoju jai už visą pagalbą, rūpestį.