Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Tomkutė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19756, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Tomkutė Aušra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Tomkutė Aušra?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

77.6% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

89.8% Complete
4.5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

88.6% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

82.8% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

86.3% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

79% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.5% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-10-19, 10:48 | Registruotas lankytojas 2

Superine, problemomis pasirupina labiau, nei pats inicijuoji. Stropi, rupestinga, uztikrina, kad butu atlikti visi tyrimai.

2020-06-18, 12:39 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, kuri nuoširdžiai domisi medicina bei pacientais. Gydo inovatyviais metodais, kitaip tariant, "thinking outside the box“. Jeigu tik įmanoma ir reikia, stengiasi skirti naujausius, mažiau šalutinių poveikių turinčius vaistus. Pataria, kokius tyrimus reikėtų atlikti, rekomenduoja, kokius skiepus pasidaryti. Trumpai tariant, daugeliui turėtų būti siekiamybė tokios žinios, gebėjimai ir bendravimas.

2020-02-27, 17:43 | Registruotas lankytojas 2

Puiki jauna gydytoja, kad tik daugiau tokių! Paaiškina viską plačiai ir aiškiai, padėjo dėl visų problemų, dėl kurių kreipiausi, paskyrė reikalingus tyrimus ir papildomus, kokių prašiau. Akivaizdu, kad domisi naujovėmis, pataria ir dėl gydymo priemonių, ir dėl dalykų, kur ir kokią informaciją rasti internete. Žino daug, gydytojos kompetenciją vertinu labai teigiamai. Bendrauja aiškiai, konkrečiai ir apie reikalo esmę. Apskritai, tai nuostabiausia šeimos gydytoja, su kokia teko susidurti pakeitus keletą gydymo įstaigų. Net ir privačiai nebūtų geriau.

2020-02-17, 22:57 | Registruotas lankytojas 2

Kosmaras ne vizitas. Gydytojai kulturos reikia pasimokyti. Paklausus klausimu atsakineja agresyviai, tikrai slykstus bendravimas. Naturalu kad nescia moteris nori zinoti ar vaistai nekenks vaisiui, taciau ji tik pasiepianciai atsakinejo ir israsineja ibuprofenus kai yra zinoma jog sie vaistai nesciosioms nerekomenduojami, sake nebuti "snaige" kad ir ka tai turetu reiksti. Rupintis vaiko sveikata reiskia buti snaige? Tada grasino kad isvis nieko nerasys jei kas nepatinka (po to kai laukiau eileje beveik 2h). Nesuprantamas man toks buduliskas bendravimo lygis be abipuses pagarbos kai as nieko izeidziancio nesakiau ir neklausiau, niekam nerekomenduosiu ir visada sio zmogaus vengsiu, toki neskanu skoni burnoj visai dienai paliko... Jau geriau primoket, nelaukti ir eiti i privacia istaiga kad tik isvengt tokio asocialaus bendravimo.

2020-01-28, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Atlikdamas savo profesines pareigas gydytojas palaiko su pacientu santykius, kurių pagrindas – abipusis pasitikėjimas ir pagarba.Deja ši gydytoja tikrai nežino kas tai yra.Užsipuolė vien dėl to, kad pralaukus už durų daugiau negu 15 min. pas seselę tiesiog paklausiau kiek dar reikės laukti,nes pavėluosiu į darbą. Daktarei įsikišus pakeltu tonu pradėjo aiškinti man kad reikia užsirašyti iš pačio ryto ir tada nepavėluosiu.Galima įsivaizduoti koks toliau galėjo būti bendravimas su gydytoju po tokios pradžios ( turėjau nusiskundimų dėl kurių planavau pasikonsultuoti su gydytoja,bet aišku ne po tokio bendravimo..) .Tikrai nesitikėjau jos tokio elgesio,juolab kad laukiuosi ir neigiamų emocijų man tiesiog nereikia. Aišku po šio apsilankymo nuotaika visai dienai sugadinta.

2020-01-22, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

Nediagnozavo ligos, skyrė ne tuos vaistus. Nusivyliau. Gydytoja šaltai bendrauja, atrodo, kad esi kaltas, atėjęs pas ją.

2019-12-01, 20:38 | Registruotas lankytojas 2

Dar niekada neteko su tokiu malonumu eiti pas seimos gydytoja.

2019-10-20, 09:43 | Registruotas lankytojas 1

Dėl gydytojos kompetencijos nieko negaliu pasakyti, nes neturiu medicininio išsilavinimo, tačiau gydytojos bendravimo kultūra ne pačio aukščiausio lygio, bendravo arogantiškai, netgi pašaipiai, komentarai buvo stačiokiški ir be jokio supratimo, tos kelios minutės, praleistos gydytojos kabinete, sugadino nuotaiką visai dienai. Šios gydytojos daugiau nesirinksiu, bet linkiu jai sėkmės tolimesnėje veikloje.

2019-10-14, 19:36 | Registruotas lankytojas 1

Per visą gyvenimą neteko susitikti su tokia nemandagia ir grubia gydytoja, kuri negerbia vyresnių žmonių.

2019-04-10, 12:08 | Registruotas lankytojas 1

Puiki daktarė. Rekomenduoju

2018-11-09, 09:42 | Registruotas lankytojas 1

Jauna kruopšti daktarė,puiki specialistė.Ačiū jai.Su pagarba:)

2018-08-25, 05:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabi gydytoja nera priekaištų. Puikiai išmano savo darbą.

2018-08-09, 14:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju šią gydytoją. Įsiklauso į išsakytus skundus, skiria visus reikalingus tyrimus prieš siųsdama pas kitus specialistus, paaiškina, kas vyksta. Atrodo, kad gydytojai tikrai patinka jos darbas, nelengva suteikti tokią paslaugų kokybę valstybinėje poliklinikoje turint tiek mažai laiko kiekvienam pacientui. Bendrauja konkrečiai, nevynioja dalykų į vatą ir tai kelia pasitikėjimą. Niekada nebuvau atsilyginusi pinigais.

2018-08-08, 08:49 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni ir draugiška gydytoja. Profesionaliai atlieka savo darbą. Išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus ir pakoncultuoja. Labai punktuali, niekada nereikia laukti.

2018-02-25, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytoja, kuri nėra girdėjusi apie darbo etiką ir etiketą. Manau, yra svarbu ne tik profesionalumas (kurio negaliu vertinti jos atžvilgiu, nes sveikatos problemos buvo tos, kurios jau ankščiau gydytos ir gydymas tiesiog pakartotas, kurį skyrė ankstesnis gydytojas), bet ir bendravimo kultūra. Kaip žinia, to universitete neišmokstama...
"Gatvės" kalba ir susireišminimas nėra tas kelias, kuriuo turėtų eiti darbuotojas dirbantis su žmonėmis. Sėkmės!