Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Toleikis, %

Išduota: 2008-10-30, Nr. MPL-11765, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-08-08, 08:37 | Registruotas lankytojas 7

Man šis šeimos gydytojas labai patiko,puikiai atitaikė vaistus,pats domėjosi,skambino ir skyrė daug laiko mano ligai.Visada peržiūri vaistų derinius ir keičia,jei netinka!Mano atveju labai sureguliavo kraujospūdį,ko nepadarė prieš tai gydęs gydytojas!Ačiū gydytojui!

2022-07-29, 16:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, greitai priėmė, puikiai paaiškino ir diagnozavo ligą, tikrai daug laiko skyrė man ir labai stengėsi, rekomenduoju kaip puikų šeimos daktarą!
Didelis Ačiū gydytojui!

2022-07-22, 16:35 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Žiūrėjo labai paviršutiniškai ir nenorėjo tikėti, kad tikrai skauda. Prašiau siuntimo detalesnei apžiūrai, bet neišdavė. Tikrai nerekomenduoju.

2022-07-02, 19:03 | Registruotas lankytojas 1

Manau šitas gydytojas turėtų užleisti vietą kitiems.
Kiek teko turėti šeimos gydytojų , tai pats blogiausias ką galiu prisiminti.NEREKOMENDUOJU !

2022-05-16, 19:20 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju!
Arogantiškas,pasipūtęs,nieko nenusimanantis savo srityje.
Keisiu tokį" gydytoją" kuo greičiau!

2022-05-14, 08:48 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojui trūksta kompetencijos, atsainiai žiūri į paciento skundus, neįvertina nei situacijos nei ligos rimtumo, nors pacientas po poros valandų patenka į ligoninę su rimtomis komplikacijomis . Nerekomenduoju.

2022-05-13, 10:54 | Registruotas lankytojas 7

Lankausi pas šį gydytoją jau ilgą reilę metų!Labai rūpestingas,nuolat skiria reikiamus tyrimus,domisi kaip reikalai pakeitus vaistus!Labai išsamiai paaiškina apie ligos būklę,tikrai esu labai patenkinta šiuo gydytoju!

2022-03-04, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Nekompetentingiausias gydytojas kokį teko sutikti. Visiškai neįsigilina ir atmestinai žiūri į paciento būklę. Nesusisiekęs su pacientu savavališkai nutraukia gydymą. Nerekomenduoju!

2019-12-11, 06:47 | Registruotas lankytojas 7

Man rekomendavo šį gydytoja ir neapsirikau,dèmesingas ir nuolat besirūpinantis ciso gydymo eiga.Labai orentuotas gydytojas,ačiū!sèkmès jam!!!

2019-11-30, 11:23 | Registruotas lankytojas 4

LABAI GERAS GYDYTOJAS , TIKTRAI REKOMENDOJU IR GALIU PASAKYTI MAN JIS NOLAT SKIRIA DAUG DEMESIO IR LAIKO. ESU DEKINGAS JAM LABAI.

2019-10-22, 07:45 | Registruotas lankytojas 7

Esu patenkintas savo šeimos gydytoju,tiksliai diagnozavo liga,skyrè daug tam dèmesio!tikrai rekomenduoju šį gydytoja!

2019-10-16, 00:59 | Registruotas lankytojas 4

Rašau ne savo, o artimųjų vardu. Vyras lankėsi dėl kosulio, net neklauses nusprendė, kad refliuksas, vėliau antibiotikus, tiems nepadėjus - vėl kitus. Pakeitė gydytoja, rezultatas - astma. Pasirodo, gydytojas ligas spėja net neapziurejes paciento. Močiutė lankosi taip pat pas jį, tai baisu, nemoka bendrauti, rėkia, paprašius siuntimo pas specialistą išvadina beprote. Kažin, ar tikrai žmogus dirba ten kur reikia.

2019-05-03, 07:39 | Registruotas lankytojas 1

Paskaičiusi komentarus apie A. Toleiki išsigandau, kad pas koki demona mane prirašė. Tačiau susirgus rimta liga pradėjau dažnai lankytis ir nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Rūpestingas, domisi liga, siunčia pas įvairius specialistus. Džiaugiuosi, kad jis mano šeimos daktaras!!!

2019-02-25, 14:52 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-22, 12:55 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-02, 14:20 | Registruotas lankytojas 1

Šiam gydytojui reikėtų pasimokyti bendravimo kultūros. Neįsiklauso kuo skundžiasi pacientas, žemina. Gal prisigrobęs per daug darbų ir per daug pavargęs. Tokio nejausmingo ir nekultūringo gydytojo neteko sutikti. Gėda.

2017-10-09, 09:29 | IP: 77.219.168.8

Pražudei visus savo žmones nes miršta per tave kiti neina pas tave nes tu pražudyti baigi sidabrava ir kaima kundrenu

2017-08-01, 18:59 | IP: *.*.*.*

Esate Artūras Toleikis?