Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Toleikis, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-10-30, Nr. MPL-11765, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-11, 14:11 | Registruotas lankytojas 21

Nerekomenduoju. Užregistravo pas gyd. Dėl skubios pagalbos ryšium su staiga užtirpusios ir neveiksnios kojos dėl užspausto sėdimo nervo.Nesigilindamas išrašė lašines su nuskausminamais ir Eufilinu ,nors aiškinau ,kad man visiškai nebeskauda.Trumpai atsakė –padės.
Lašinės visiškai nepadėjo.Po to neurologė nusistebėjo ,sakė ,kad tokiais atvejais būtina siųsti į priimamąjį extra neurochirurgo pagalbai ,kad per 3-4 dienas atlaisvintų užspaustą nervą. Dėl gydytojo klaidos ir uždelsto laiko , nervą ,suteikiantį pėdai judesį visai paralyžiavo .Todėl dabar vaikštau tik su spec įtvaru kojai.

2023-12-12, 07:58 | Registruotas lankytojas 14

Lankausi pas savo šeimos gydytoją jau daug metų,tiesa pasakius visa šeima,esame labai prižiūrimi!Be galo dėkingi mūsų gydytojui!

2023-12-12, 07:57 | Registruotas lankytojas 14

2023-10-22, 19:44 | Registruotas lankytojas 9

Atėjus su skaudančia nugara, pasakė pasilenkti ir sako: tau nugaros neskauda, nors man skausmai jau virš metų, labai įžūlus, net nesigilino nueiti į esveikatą ir pažiūrėti įrašo, Mažeikiai kažkaip atrado, o Šiauliai ne.

2023-09-13, 15:41 | Registruotas lankytojas 1

Niekada neatsilyginu išskyrus AČIŪ. Galvoju, gydytojas nesuprastų jei būtų pasiūlytas atsilyginimas.

2023-06-05, 08:15 | Registruotas lankytojas 14

Pats baisiausias gydytojas,kokį teko sutikt,jis arogantiškas,nemalonus,man sukėlė stresą.Galiu pasakyti,jam tikrai prastai su nervų sistema!Niekam nerekomenduoju šio gydytojo!Galiu pasakyti,nes pats nukentėjau!

2023-06-05, 08:09 | Registruotas lankytojas 14

2023-04-13, 07:54 | Registruotas lankytojas 1

Nenorėčiau daugiau lankytis pas šį gydytoja...

2023-02-23, 21:18 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju gydytojo, nes diagnozavo odos ligą be jokių tyrimų (tokios ligos neįmanoma nustatyti be tyrimo), o “diagnozę” sužinojau tik prisijungusi į esveikatą, jokios kalbos apie tai nebuvo vizito metu.

2023-02-02, 10:18 | Registruotas lankytojas 1

"gydytojas" nemandagus, nemaloniai bendravo.Manimi netikėjo, atsisakė bendrauti nes numanė,kad meluoju.Meluoju ar nemeluoju nustatyti turi ne šis žmogus,o aukščiau jo tam tikros instancijos.Mano nuomonę kliniką tokio darbuotojo turėtų atsisakyti,kompetencijos ir noro žmogui padėti nėra.Klinikoje pabrėžiu palieku nemažus pinigus,ir tai ne aš vienas, bet tai turėtų būt Medicai kaip ne vien klinikai ,bet verslui aktualu.

2023-01-28, 17:01 | Registruotas lankytojas 14

Labai dėkoju šiam gydytojui,pats užregistravo nacionaliniam vėžio institute,nuolat konsultavo ir padėko viskuom kuom galėjo!Kuo fdidžiaudios jam sėkmės jo sunkiam kely!!!!

2022-12-14, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas vangiai priema i apziura, i savo kabineta, delto israse antiabitikus ir padare tyrimas. Tyrimu atsakymo laikas 3-4 dienos, per jas turejau gerti antibiotikus ne nuo tos ligos. Nuvaziavus priimamaji, atlikus tyrimus gydytoja pasake, kad vaistai buvo israsyti visai ne i tema, turejau tokia nuojauta ir negeriau ju, tai gydytoja nustebo, bet
pasake, kad gerai jog negeriau, nes butu prasidejusios problemos visai kitoj vietoj. NEREKOMENDUOJU!

2022-08-08, 08:37 | Registruotas lankytojas 14

Man šis šeimos gydytojas labai patiko,puikiai atitaikė vaistus,pats domėjosi,skambino ir skyrė daug laiko mano ligai.Visada peržiūri vaistų derinius ir keičia,jei netinka!Mano atveju labai sureguliavo kraujospūdį,ko nepadarė prieš tai gydęs gydytojas!Ačiū gydytojui!

2022-07-29, 16:41 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, greitai priėmė, puikiai paaiškino ir diagnozavo ligą, tikrai daug laiko skyrė man ir labai stengėsi, rekomenduoju kaip puikų šeimos daktarą!
Didelis Ačiū gydytojui!

2022-07-22, 16:35 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Žiūrėjo labai paviršutiniškai ir nenorėjo tikėti, kad tikrai skauda. Prašiau siuntimo detalesnei apžiūrai, bet neišdavė. Tikrai nerekomenduoju.

2022-07-02, 19:03 | Registruotas lankytojas 2

Manau šitas gydytojas turėtų užleisti vietą kitiems.
Kiek teko turėti šeimos gydytojų , tai pats blogiausias ką galiu prisiminti.NEREKOMENDUOJU !

2022-05-16, 19:20 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju!
Arogantiškas,pasipūtęs,nieko nenusimanantis savo srityje.
Keisiu tokį" gydytoją" kuo greičiau!

2022-05-14, 08:48 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojui trūksta kompetencijos, atsainiai žiūri į paciento skundus, neįvertina nei situacijos nei ligos rimtumo, nors pacientas po poros valandų patenka į ligoninę su rimtomis komplikacijomis . Nerekomenduoju.

2022-05-13, 10:54 | Registruotas lankytojas 14

Lankausi pas šį gydytoją jau ilgą reilę metų!Labai rūpestingas,nuolat skiria reikiamus tyrimus,domisi kaip reikalai pakeitus vaistus!Labai išsamiai paaiškina apie ligos būklę,tikrai esu labai patenkinta šiuo gydytoju!

2022-03-04, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Nekompetentingiausias gydytojas kokį teko sutikti. Visiškai neįsigilina ir atmestinai žiūri į paciento būklę. Nesusisiekęs su pacientu savavališkai nutraukia gydymą. Nerekomenduoju!

2019-12-11, 06:47 | Registruotas lankytojas 14

Man rekomendavo šį gydytoja ir neapsirikau,dèmesingas ir nuolat besirūpinantis ciso gydymo eiga.Labai orentuotas gydytojas,ačiū!sèkmès jam!!!

2019-11-30, 11:23 | Registruotas lankytojas 4

LABAI GERAS GYDYTOJAS , TIKTRAI REKOMENDOJU IR GALIU PASAKYTI MAN JIS NOLAT SKIRIA DAUG DEMESIO IR LAIKO. ESU DEKINGAS JAM LABAI.

2019-10-22, 07:45 | Registruotas lankytojas 14

Esu patenkintas savo šeimos gydytoju,tiksliai diagnozavo liga,skyrè daug tam dèmesio!tikrai rekomenduoju šį gydytoja!

2019-10-16, 00:59 | Registruotas lankytojas 4

Rašau ne savo, o artimųjų vardu. Vyras lankėsi dėl kosulio, net neklauses nusprendė, kad refliuksas, vėliau antibiotikus, tiems nepadėjus - vėl kitus. Pakeitė gydytoja, rezultatas - astma. Pasirodo, gydytojas ligas spėja net neapziurejes paciento. Močiutė lankosi taip pat pas jį, tai baisu, nemoka bendrauti, rėkia, paprašius siuntimo pas specialistą išvadina beprote. Kažin, ar tikrai žmogus dirba ten kur reikia.

2019-05-03, 07:39 | Registruotas lankytojas 1

Paskaičiusi komentarus apie A. Toleiki išsigandau, kad pas koki demona mane prirašė. Tačiau susirgus rimta liga pradėjau dažnai lankytis ir nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Rūpestingas, domisi liga, siunčia pas įvairius specialistus. Džiaugiuosi, kad jis mano šeimos daktaras!!!

2019-02-25, 14:52 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2019-01-22, 12:55 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-02, 14:20 | Registruotas lankytojas 1

Šiam gydytojui reikėtų pasimokyti bendravimo kultūros. Neįsiklauso kuo skundžiasi pacientas, žemina. Gal prisigrobęs per daug darbų ir per daug pavargęs. Tokio nejausmingo ir nekultūringo gydytojo neteko sutikti. Gėda.

2017-10-09, 09:29 | IP: 77.219.168.8

Pražudei visus savo žmones nes miršta per tave kiti neina pas tave nes tu pražudyti baigi sidabrava ir kaima kundrenu

2017-08-01, 18:59 | IP: *.*.*.*

2017-07-27, 23:01 | IP: *.*.*.*