Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Temčinienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04643, Galiojanti

Temčinienė Violeta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Temčinienė Violeta?

2020-03-03, 08:11 | 1

Su 2 m. vaiku buvome kaip pas budinčią gydytoją. Nerekomenduoju, nes gydytoja nemandagi, nepasiūlė nei gydymo metodų, nei medicininių nei elementarių tradicinių. Traukt žodis po žodį reikia. Nesuprantu ką tokia gydytoja išvis veikia, nes be supildymo, kad mes apsilankėme ir užrašymo pas mūsų asmeninę gydytoją iš jos naudos jokios nebuvo.

2017-06-05, 02:53 | IP: *.*.*.*
2016-11-22, 13:25 | 1

ieskojau atsiliepimu apie sia gydytoja, bet niekur neradau. tad pati rasau, gal kam pravers. bendravimo prasme - nemaloni gydytoja, apsiriboja labai lakoniskais pasisakymais ir dar daznai nepatenkintu veidu. Is profesines puses - bent kiek lankemes, jokios iniciatyvos pati nerodo, pati klausineju del galimybes, kad tai vienokia ar kitokia liga, remdamasi susirinkta informacija, prasau nukreipti pas specialistus ar tyrimams. tiesa, prasymus isklauso ir nukreipia. taciau pati nesiulo pasilankyti pas kitus specialistus ir pati uzduoda mazai klausimu. mano subjektyvia nuomone - nepasirode labai kompetetinga.

2016-11-13, 16:47 | 2

Venge atsakyti i uzduotus klausimus,pasiule netinkama gydymo metoda.problemos neissprende,o paliko nezinioje. Nustate visiskai ne ta diagnoze.