Pacientai, kurie rekomenduoja Neringa Kaupaitė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00062, Galiojanti

Kaupaitė Neringa dirba šiose gydymo įstaigose

2020-02-03, 20:52 | 1

Niekam nerekomenduoju...ne isvienos moters girdejau, kad buvo apsaukta ar nemaloniai priimta vizito metu..

2018-09-14, 08:46 | 1

Labai dėkoju gydytojai Neringai Kaupaitei už laiku diagnozuotą rimtą ligą, operatyvų operacinį spendimą, ir, kaip parodė tomografinis tyrimas, puikiai atliktą operaciją. Gydytoja išsamiai paaiškino ir aptarėme situaciją, pasirūpino tolimesniu gydymu. Tikiuosi, kad savalaikis problemos sprendimas leis išgyti. Gydytojai linkiu tolesnės sėkmės.

2018-08-07, 20:07 | 2

Dar tokioj situacijoj nera teke pabuvoti. Nuvaziavau nakti i ligonine, nes skaudejo pilvo apacia (laukiuosi). Atejus gydytojai mandagiai pasisveikinau ir pradejau aiskinti atvykimo priezastis, o ji net neisklausiusi puole mane zeminti ir izeidineti, kad sedziu cia, visa laiminga, kalbu aiskiai - nesimato, kad man skaudetu. Ir isvis kokio velnio nakti valkiotis, turbut veikti neturiu ko. As buvau apsalusi! Ji isleido mane namo. Pasirodo man buvo slapimo taku uzdegimas, kuri ivardijo kita gydytoja. Zodziu, nelinkiu nei vienam atsidurti sios "gydytojos" rankose!

2018-01-21, 16:35 | 9

Moterys kas turit problemų su šlapimo nelaikymu,patariu niekada nesikreipti į šią gydytoja ir ja nepasitikėti.Iš vis dėl šlapimo nelaikymo reikia kreiptis ne pas ginekologus,o ieškoti urologų pagalbos.Man po jos atliktos pošlapinės juostos implantacijos(TOT) pasidarė dar blogiau. Atsakymas gydytojos - nežinau kodėl taip nutiko galiu rekomenduot kitą specialistą.Iš tikro susiradau Vilniuje urologą kuris atliko pakartotinę operaciją ir atitaisė šioje srityje nekompetetingos specialistės klaidą.Tik labai norisi paklaust - gydytoja kur Jūs man įdėjot tą juostelę,kad pakartotinos operacijos metu jos pas mane nerado?

2017-11-13, 17:22 | 2

Lankiausi kelis kartus. Bendra apžiūra patenkinta. Tačiau, kai nustatė nesivystantį nėštumą, pasakė lauk arba į ligoninę nepaaiškinusi galimų padarinių, bendravo šaltai.

2017-01-10, 12:58 | 9

Labai puiki,maloni ir savo darbą išmananti gydytoja.

2017-01-05, 21:20 | IP: *.*.*.*
2016-04-13, 08:33 | IP: 78.61.5.177

Pas sia gydytoja pradejau lankytis tik 2016 m. sausio men. Konkreti, atsakinga gydytoja, viska suprantamai paaiskina. Su ja bendraujant net pries operacija baimes nelieka. Nuosirdus aciu jai.

2015-06-24, 14:46 | IP: 85.232.134.64

gera maloni,apsukri

2015-05-25, 11:00 | IP: 86.100.123.146

Labai nuostabi gydytoja. Išklausė, įsiklausė ir suprato. Bendravo nuoširdžiai, paprastai. Buvo kartu nuo paruošimo operacijai iki parvežimo iš operacijos. Jokių bereikalingų komentarų ar replikų. Profesionalė savo srities.

2014-10-03, 10:04 | IP: 86.100.124.122

Puiki gydytoja, nereikia traukti informacijos visada suprantamai ir ramiai paaiškina kas ir kaip.

2014-03-16, 20:49 | IP: 78.61.46.164

Nuostabi gydytoja.

2013-09-25, 15:35 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2013-09-04, 20:39 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2013-06-28, 11:07 | IP: 86.100.130.56

labai gera gydytoja, tikra profesionalė, labai rūpestinga, nuoširdi. ačiū jai