Pacientai, kurie rekomenduoja Andrėjus Subočius, %

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15378, Panaikinta

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19381, Galiojanti

Subočius Andrėjus dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Subočius Andrėjus?

2019-04-04, 21:55 | 1

Subočius Andrėjus atliko tulžies šalinimo operaciją, nuo pat priėmimo iki pat išrašymo namo elgėsi kaip tikras gydytojas, malonus bendravimas, priežiura, atsakymas į klausimus, viskas paaiškinama kaip bus, kas laukia "žmonėms" suprantama kalba. Labai džiaugiuosi kad pas jį pakliuvau :) SĖKMĖS DARBE

2018-11-13, 21:02 | 52

Daug šneka bet esmes nepasako.

2018-08-20, 10:35 | 4

Puikus gydytojas, plačiai pakomentuoja apie ligą, skiria daug laiko, dažnai vizituoja, negaili laiko pacientams. Bendrauja maloniai, taktiškai, labai esu patenkinta! Ačiū, ačiū, ačiū šiam puikiam gydytojui!

2018-05-29, 11:29 | 1

Gydytojas labai supratingas, rūpestingas bei puikiai išmano savo darba. Moka pajuokauti. Atliko tulžies pūslės operaciją, kuri buvo su papildomomis komplikacijomis. Labai džiugu, kad gydytojas dirba ne už "vokelius", o už paprastą ir nuoširdų ačiū! ;)

2017-11-15, 20:14 | 1

Gydytojas santūrus, taktiškas. Teiravosi kaip jaučiuosi, dėmesingas. Puikus gydytojas. Dėmesio skyrė tiek kiek ir reikėjo.

2017-11-04, 20:03 | 2

Gydytojas labai išsamiai paaiškina diagnozę, galimus gydymo būdus, labai taktiškai ir mandagiai bendrauja ne tik su pacientu, bet ir su jo šeimos nariais. Esu nuoširdžiai dėkinga už šiam gydytojui.

2017-01-31, 12:02 | IP: 94.244.74.219

Labai geras, jautrus ir dėmesingas gydytojas. Man operavo trūkusį apendicitą. Priėmimo metu diagnozę nustatė greitai ir tiksliai. Ir pooperaciniu laikotarpiu niekad nepraeidavo pro šalį nepasiteiraudamas kaip jaučiuosi. Daugiau tokių gydytojų.

2016-09-16, 05:22 | 1

Man buvo atlikta apendicito operacija. Nors ir sakoma, kad tai nėra sudėtinga operacija, tačiau gydytojas išsiskyrė savo atidumu, kruopštumu ir atsakomybe, ir kai buvau apžiūrimas, ir kai nesant operaciją lemiančioms diagnozėms buvo sprendžiama ar mane operuoti, ar ne. Šiuo metu gyju puikiai todėl sakau Ačiū labai gydytojui chirurgui Andrėjui Subočiui už profesionalią pagalbą!