Pacientai, kurie rekomenduoja Domantas Stundys, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15267, Galiojanti

2019-10-22, 17:10 | 1

Puikus, patikimas, profesionalus ir labai perspektyvus gydytojas! Jei ateityje reikės mano artimiems žmonėms ar man, būtinai kreipsiuosi.

2019-10-20, 16:00 | 1

Esu labai dėkingas už kokybiškai atliktą baziliomos pašalinimo , šalia viršutinės lūpos, operaciją. Žaizda užgijo gerai ir operacijos padarinių beveik nematyti. Gerb. Daktare, linkiu Jums geros kloties Jūsų preciziniame darbe.
Rekomenduoju visiems susidurusiems su panašiomis problemomis kreiptis į Gerb. Daktarą Domantą Stundį.
Pagarbiai A.Raulinaitis.

2019-09-25, 15:51 | 2

Gydytojas chirurgas Domantas Stundys nusipelno pačių geriausių ir šilčiausių mano ir mano šeimos padėkų. Jis ne tik kad išsamiai paaiškino problemos esmę, bet svarbiausia - profesionaliai atliko operaciją, po kurios rezultatai buvo labai geri. Atidus, dėmesingas ir profesionalus - pasirašau po šiais komplimentais šiam nuostabiam gydytojui ir sakau AČIŪ iš viso širdies. Jeigu pateksite pas šį gydytoją - galite būti ramūs, Jūs - gerose rankose.

2019-09-07, 21:01 | 1

Gydytojas Domantas Stundys 2019 m. gegužės mėn. atliko man viršutinių vokų plastinę operaciją Northway klinikoje. Labai džiaugiuos, kad pasirinkau šį gydytoją - į konsultacijas priėmė sutartu laiku, skyrė pakankamai dėmesio be skubėjimo, išsamiai papasakojo apie operacijos eigą ir pooperacinio laikotarpio gijimo variantus, taip pat apie visą priežiūrą po operacijos. Esu labai patenkinta operacijos rezultatu!: mano žvilgsnis atviras, vokai naturalūs, gražios formos, pakanka pravesti pieštuku liniją bei padažyt blakstienas - ir aš sau atrodau labai graži :) nebereikia makiažą taisyti kas 2 val. ir šešėliais "kelti" voku.. Rando beveik nesimato jau po 3 mėn.
Labai esu dėkinga gerb. gydytojui Domantui Stundžiui! Jis yra tikras savo srities profesionalas, taip pat dėmesingas, taktiškas ir labai maloniai bendrauja .

2019-07-30, 20:09 | 1

Nuostabus gydytojas. Pirmiausiai, kaip profesionalus chirurgas, nes auksinių rankų ir neeilinių gebėjimų gydytojas. Operaciją man atliko sudėtingoje vietoje, dėl kurios kiti chirurgai žadėjo, kad tris mėnesius nevaikščiosiu ar vaikščiosiu didžiuliame skausme. Po gydytojo Stundžio atliktos operacijos neskaudėjo nei pooperaciniu laikotarpiu, nei vėliau. Antra, gydytojas labai žmogiškas, empatiškas ir taktiškas, labai įsigilina į problemą. Išsamiai išaiškino viską, kas susiję su operacija, operacijos metu taip pat paaiškino, ką daro, dėl ko visiškai nebuvo jokios įtampos. Trečia, gydytojas padarė netgi daugiau nei privalėjo, pats susisiekė pasakyti tyrimų rezultatus. Dar kartą labai ačiū gerbiamam gydytojui Domantui Stundžiui, labai smagu, kad yra tikrų gydytojų, kurie yra aukščiausios klasės profesionalai, turintys empatijos kiekvienam pacientui ir meilės savo darbui.

2019-06-07, 09:41 | 1

Daktaras Stundys vienas maloniausiu ir rupestingiausiu gydytoju kuriuos man teko sutikti. Visuomet randa laiko issamiai paaiskinti proceduru rizika, visuomet isklauso ir vertina paciento nuomone.
Esu labai dekinga daktarui, nes jo deka mano gyvenimo kokybe smarkiai pagerejo. Domantas puikus specialistas!

2019-03-31, 13:59 | 1

Gydytojas yra puikus savo srities profesionalas. Iškart diagnozavo problemą, labai išsamiai paaiškino gydymo specifiką, rizikas ir galimybes. Gydytojas atliko operaciją veido srityje be jokių nesklandumų, kurios rezultatu esu be galo patenkintas. Tikrai rekomenduoju šį puikų gydytoją ir veido plastikos profesionalą.

Ačiū gydytojau ir visokeriopos sėkmės!

2017-04-12, 20:34 | IP: 195.182.66.90

Labai malonus žmogus ir puikus savo srities profesionalas. Gydytojo atliktos abdominoplastikos rezultatai labai džiugina. Sėkmės gydytojui Domantui!