Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Domantas Stundys, %

Licencijos

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15267, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

93.6% Complete
4.7

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

95.5% Complete
4.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

96.6% Complete
4.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.4% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

88.5% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

85.7% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.8% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-08-15, 10:24 | 1

Daktaras labai malonus, tikrai mylintis tai ka daro, po procedūros įsejau su šypsena veide.

2020-04-28, 16:45 | 1

Gydytojas šalino pigmentinį apgamą chirurginiu būdu Santaros dermatovenerologijos centre, su vietine nejautra, tai buvo pirmoji mano patirta gyvenime operacija tikroje operacinėje, bet po procedūros jausmas liko puikus, tarsi išėjus iš grožio salono, žinoma, gydytojo PROFESIONALUMO dėka :) Abejonių nekeliantis išprusimas, šilumą ir profesionalumą skleidžianti bendravimo maniera, subtilus ir savalaikis jumoras, pašalinantis įtampą dar jos užuomazgos stadijoje, nuoširdus dėmesingumas - tai daugiau, nei gali norėti ar tikėtis pacientas. Tiesiog nuostabu išsinešti tokius prisiminimus iš valstybinės gydymo įstaigos. Tokie gydytojai reabilituoja visą medicinos sistemą.

2020-03-01, 23:11 | 1

Nuostabus gydytojas profesionalas. Labai bijojau pado operacijos su vietine nejautra, tačiau gydytojas nuramino, operaciją atliko labai profesionaliai, komplikacijų nebuvo, sugijus rando beveik neliko. Tikrai rekomenduoju šį gydytoją.

2020-02-26, 11:17 | 1

Nuostabus gydytojas .Sausio mėn atliko bazaliomos šalinimo operaciją nosies srityje. Tai padarė preciziškai ,nors operacija buvo gan sudėtinga.
Po operacijos nebuvo skausmo,gijo labai gerai .Rando beveik nematyti.
Rekomenduoja visiems kreiptis į ši gydytoją.
Nuoširdus ačiū už Jūsų atsidavimą savo profesijai ir pacientams.
Violeta Jaugelavičienė

2020-02-21, 21:54 | 1

Puikus specialistas. Sklandžiai atliko operaciją, detaliai viską paaiškino, rando beveik neliko. Labai Jums ačiū, gydytojau.

2020-01-17, 14:58 | 6

Teko lankytis dėl piršto naviko.Gydytojas tiesiog nuostabus- labai malonus, rūpestingas ir pozityvus.Likau sužavėta šiltu bendravimu ir dėmesiu.Kuo didžiausi komplimentai ir rekomendacijos.
Inga G.

2019-12-16, 13:44 | 2

Puikus ir labai kruopstus gydytojas . Didelis jam Aciu !!!

2019-12-13, 16:04 | 1

Mano pačios geriausios mintys ir žodžiai šitam žmogui ir specialistui. Kreipiausi 3 kartus (tame tarpe - 1 operacija), labai aukštai vertinu bendravimą ir gydymo rezultatus. Rekomenduoju.

2019-12-10, 18:40 | 2

Puikus gydytojas. Išaiškino operacijos eigą, pooperacinę priežiūrą. Labai smagu, kad gydytojas ne tik kruopščiai atlieka savo darbą, bet ir pasitinka bei išlydi su šypsena.

2019-10-22, 17:10 | 1

Puikus, patikimas, profesionalus ir labai perspektyvus gydytojas! Jei ateityje reikės mano artimiems žmonėms ar man, būtinai kreipsiuosi.

2019-10-20, 16:00 | 1

Esu labai dėkingas už kokybiškai atliktą baziliomos pašalinimo , šalia viršutinės lūpos, operaciją. Žaizda užgijo gerai ir operacijos padarinių beveik nematyti. Gerb. Daktare, linkiu Jums geros kloties Jūsų preciziniame darbe.
Rekomenduoju visiems susidurusiems su panašiomis problemomis kreiptis į Gerb. Daktarą Domantą Stundį.
Pagarbiai A.Raulinaitis.

2019-09-25, 15:51 | 2

Gydytojas chirurgas Domantas Stundys nusipelno pačių geriausių ir šilčiausių mano ir mano šeimos padėkų. Jis ne tik kad išsamiai paaiškino problemos esmę, bet svarbiausia - profesionaliai atliko operaciją, po kurios rezultatai buvo labai geri. Atidus, dėmesingas ir profesionalus - pasirašau po šiais komplimentais šiam nuostabiam gydytojui ir sakau AČIŪ iš viso širdies. Jeigu pateksite pas šį gydytoją - galite būti ramūs, Jūs - gerose rankose.

2019-09-07, 21:01 | 1

Gydytojas Domantas Stundys 2019 m. gegužės mėn. atliko man viršutinių vokų plastinę operaciją Northway klinikoje. Labai džiaugiuos, kad pasirinkau šį gydytoją - į konsultacijas priėmė sutartu laiku, skyrė pakankamai dėmesio be skubėjimo, išsamiai papasakojo apie operacijos eigą ir pooperacinio laikotarpio gijimo variantus, taip pat apie visą priežiūrą po operacijos. Esu labai patenkinta operacijos rezultatu!: mano žvilgsnis atviras, vokai naturalūs, gražios formos, pakanka pravesti pieštuku liniją bei padažyt blakstienas - ir aš sau atrodau labai graži :) nebereikia makiažą taisyti kas 2 val. ir šešėliais "kelti" voku.. Rando beveik nesimato jau po 3 mėn.
Labai esu dėkinga gerb. gydytojui Domantui Stundžiui! Jis yra tikras savo srities profesionalas, taip pat dėmesingas, taktiškas ir labai maloniai bendrauja .

2019-07-30, 20:09 | 1

Nuostabus gydytojas. Pirmiausiai, kaip profesionalus chirurgas, nes auksinių rankų ir neeilinių gebėjimų gydytojas. Operaciją man atliko sudėtingoje vietoje, dėl kurios kiti chirurgai žadėjo, kad tris mėnesius nevaikščiosiu ar vaikščiosiu didžiuliame skausme. Po gydytojo Stundžio atliktos operacijos neskaudėjo nei pooperaciniu laikotarpiu, nei vėliau. Antra, gydytojas labai žmogiškas, empatiškas ir taktiškas, labai įsigilina į problemą. Išsamiai išaiškino viską, kas susiję su operacija, operacijos metu taip pat paaiškino, ką daro, dėl ko visiškai nebuvo jokios įtampos. Trečia, gydytojas padarė netgi daugiau nei privalėjo, pats susisiekė pasakyti tyrimų rezultatus. Dar kartą labai ačiū gerbiamam gydytojui Domantui Stundžiui, labai smagu, kad yra tikrų gydytojų, kurie yra aukščiausios klasės profesionalai, turintys empatijos kiekvienam pacientui ir meilės savo darbui.

2019-06-07, 09:41 | 1

Daktaras Stundys vienas maloniausiu ir rupestingiausiu gydytoju kuriuos man teko sutikti. Visuomet randa laiko issamiai paaiskinti proceduru rizika, visuomet isklauso ir vertina paciento nuomone.
Esu labai dekinga daktarui, nes jo deka mano gyvenimo kokybe smarkiai pagerejo. Domantas puikus specialistas!