Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Stundienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15927, Galiojanti

Nesidomėjo

2019-06-26, 10:33 | 2

Kai gastroenterologė atsisako žiūrėti MRT nuotraukas, motyvuodama tuo, kad ji nėra radiologė ir nieko ten nesupranta, skamba mažų mažiausiai keistai. Ji nežino kaip atrodo jos gydomi vidaus organai? Pinigai už priėmimą buvo išmesti į balą, nes ji tiesiog pasiūlė kreiptis į kitą specialistą. Pasirodo, sužinoti gero gydytojo pavardę dabar kainuoja 55,- Eur. Gaila ir laiko ir pinigų.

2018-10-26, 13:46 | 2

Nerado tikslios problemos, už konsultaciją sumokėjau apie 100 eur.
Žadėjo aptarti tyrimus man paskambinus, bet kai paskambinau į registratūrą, kad sujungtų man pasakė, kad daktarė dingus, ir neaisku kada atsiras, dar nėra jokių žinių apie jos tvarkaraštį. Labai nuvilianti patirtis.

2018-05-24, 18:56 | 1

Aukštos kvalifikacijos specialistas. Konkretūs ir aiškūs klausimai, konkretūs ir aiškūs atsakymai į rūpimus klausimus. Jaučiasi, kad žmogus myli savo profesiją ir nori padėti sergantiems.

2018-01-02, 21:37 | 3

Puiki gydytoja, savo iniciatyva surado mane, kai pamatė netinkamus tyrimų rezultatus, dėl mano gydymo tarėsi su kitais specialistais.Dėkoju.

2017-01-05, 22:13 | IP: 95.173.38.206

Ačiū, mieloji Daktare, už tai, kad aš pasveiksiu, už tai, kad Jūs mane taip greitai nukreipėte ten, kur reikia. Kaip tai yra svarbu! Ir visi tyrimai, visa diagnostika, o po to operacija buvo atlikta taip operatyviai ir taip kokybiškai. Aš esu sužavėta JUmis ir visa Santariškių klinika. Sėkmės Jums, nepailskite nuo tokių atsakingų darbų! Ir labai džiaugiuosi, kad Jūs tikrai mylite savo darbą ir...ligonius. Su didele pagarba Jūsų pacientė