Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Stulgytė, %

Išduota: 2015-06-26, Nr. MPL-20057, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18077, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Stulgytė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stulgytė Jūratė?

2020-09-22, 18:56 | Registruotas lankytojas 2

Ši gydytoja, -tai atradimas mūsų sujauktoje sveikatos sistemoje. Galima pasikliauti kiekvienu jos žodžiu, atsidavimas darbui ir atsakomybė prieš pacientą.
SU pagarba.
Rita Žiupsnienė
Pacientė

2020-09-22, 18:56 | Registruotas lankytojas 2

SU pagarba.
Rita Žiupsnienė
Pacientė

2020-03-22, 09:55 | Registruotas lankytojas 2

Jauna, maloni, kantri ir supratinga gydytoja. Visada padeda, niekad neparodo nepasitenkinimo ir atsakingai bei nuoširdžiai atsako, net kai kreipiamasi su pakartotinais klausimais. Ačiū! <3

2020-01-02, 15:52 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja - į problemas žiūri holistiškai, įvertina visas galimas priežastis, skiria tyrimus, nepuola taikyti simptominio gydymo. Lankausi labai retai, bet man ši Gydytoja yra atradimas. Sėkmės ir sveikatos jai!

2019-06-19, 15:40 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali, rūpestinga ir atsakinga gydytoja.

2019-01-29, 13:16 | Registruotas lankytojas 3

Neseniai persirašiau pas šią Gydytoją, jauna, profesionali, siūlau jauniem ir konkretiem žmonėms, laiku priims, atliks visus tyrimus kurių reikia.
Sėkmės Gydytojai.

2018-10-11, 18:37 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, tikrai galėčiau visiems rekomenduoti. Diagnozes nustatinėjo remdamasi tyrimais, o ne pati sugalvodama, taip pat labai rūpestingai pažiūri į problemas. Norint pasitikrinti sveikatą buvau greitai ir efektyviai nusiunčiama tyrimams, o prireikus skubiai apsilankyti pas gydytoją buvau priimta tą pačią dieną.

2018-09-04, 11:36 | Registruotas lankytojas 7

Puiki, labai aukštos kvalifikacijos gydytoja.

2018-08-27, 12:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojos konsulatcija likau patenkinta.

2018-07-26, 10:24 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja

2017-02-26, 22:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiauguosi šia gydytoja. Konkreti, sąžininga, tiksli, puikiai naudoja IT kas irgi yra svarbu. Gal pensininkams ir netinka, kad negaišta laiko kalbomis apie blogą gyvenimą ar politiką, bet jaunesniems žmonėms tinkama gydytoja. Rekomenduoju!

2017-02-09, 12:55 | IP: 188.69.213.167

Normalus vizitas, padarė tyrimus, diagnozavo susirgimą, paskyrė gydymą.

2017-01-30, 21:33 | IP: 213.159.56.2

Patekau pas šią gydytoją po to kai buvusi gydytoja paliko Antakalnio polikliniką.Paskaičius atsiliepimus šiek tiek nerimavau ,bet nepuoliau ieškoti kito gydytojo,manau reikia duoti šansą.Pas gydytoją Jūratę lankiausi du kartus ir kartą skambinau dėl tyrimo rezultato.Visus kartus likau patenkintas,į tyrimus siunčia iš karto,pati neburia iš kavos tirščių,gydymą skyria neabejodama užtikrintai,kas duoda užtikrintumą ir pacientui.Gal būt buvusi gydytoja bendraudavo šilčiau ir nuoširdžiau,ir laiko daugiau skirdavo,bet nemanau kad kažką daugiau galėjo nuveikti dėl sveikatos mano atveju.Taigi iš to trumpo bendravimo esu gydytoja patenkintas,o kaip bus toliau pasidalinsiu vėliau.

2016-08-24, 18:46 | IP: *.*.*.*
2016-05-19, 06:58 | IP: *.*.*.*