Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Stulgytė, %

Išduota: 2015-06-23, Nr. MPL-20057, Galiojanti

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18077, Galiojanti

Stulgytė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stulgytė Jūratė?

2019-06-19, 16:40 | 1

Labai profesionali, rūpestinga ir atsakinga gydytoja.

2019-01-29, 14:16 | 2

Neseniai persirašiau pas šią Gydytoją, jauna, profesionali, siūlau jauniem ir konkretiem žmonėms, laiku priims, atliks visus tyrimus kurių reikia.
Sėkmės Gydytojai.

2018-10-11, 19:37 | 1

Puiki gydytoja, tikrai galėčiau visiems rekomenduoti. Diagnozes nustatinėjo remdamasi tyrimais, o ne pati sugalvodama, taip pat labai rūpestingai pažiūri į problemas. Norint pasitikrinti sveikatą buvau greitai ir efektyviai nusiunčiama tyrimams, o prireikus skubiai apsilankyti pas gydytoją buvau priimta tą pačią dieną.

2018-09-04, 12:36 | 7

Puiki, labai aukštos kvalifikacijos gydytoja.

2018-08-27, 13:39 | 1

Gydytojos konsulatcija likau patenkinta.

2018-07-26, 11:24 | 1

Puiki gydytoja

2017-02-26, 23:22 | 1

Labai džiauguosi šia gydytoja. Konkreti, sąžininga, tiksli, puikiai naudoja IT kas irgi yra svarbu. Gal pensininkams ir netinka, kad negaišta laiko kalbomis apie blogą gyvenimą ar politiką, bet jaunesniems žmonėms tinkama gydytoja. Rekomenduoju!

2017-02-09, 13:55 | IP: 188.69.213.167

Normalus vizitas, padarė tyrimus, diagnozavo susirgimą, paskyrė gydymą.

2017-01-30, 22:33 | IP: 213.159.56.2

Patekau pas šią gydytoją po to kai buvusi gydytoja paliko Antakalnio polikliniką.Paskaičius atsiliepimus šiek tiek nerimavau ,bet nepuoliau ieškoti kito gydytojo,manau reikia duoti šansą.Pas gydytoją Jūratę lankiausi du kartus ir kartą skambinau dėl tyrimo rezultato.Visus kartus likau patenkintas,į tyrimus siunčia iš karto,pati neburia iš kavos tirščių,gydymą skyria neabejodama užtikrintai,kas duoda užtikrintumą ir pacientui.Gal būt buvusi gydytoja bendraudavo šilčiau ir nuoširdžiau,ir laiko daugiau skirdavo,bet nemanau kad kažką daugiau galėjo nuveikti dėl sveikatos mano atveju.Taigi iš to trumpo bendravimo esu gydytoja patenkintas,o kaip bus toliau pasidalinsiu vėliau.

2016-08-24, 19:46 | IP: *.*.*.*