Pacientai, kurie rekomenduoja Deividas Stukas, %

Klinika „Clinic Agatas“ (Kaunas)

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2017-07-20, Nr. MPL-22495, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Klinika „Clinic Agatas“ (Kaunas)
2023-09-28, 15:13 | Registruotas lankytojas 5

Tai puikus zmogus ir savo srities specialistas,rekomenduoju 100%

2021-11-20, 07:13 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas profesonalas, esame labai dėkingi jam, tikrai grįšime pas šį gydytoją jei tik reikės neurichirurgo paslagų.

2021-08-14, 20:56 | Registruotas lankytojas 1

Dėkojame Dievui, kad netyčia papuolėme pas gyd neurochirurga D. Stuka. Apžiūrėjo mama, išanalizavo MRT tyrimus ir greitai bei kokybiškai nustatė ilgamečių skausmų nugaros srityje priežastį (lyginant su Mažeikių neurologų konsultacija bei kelių mėnesių 'gydymu', tai buvo palaima!). Gyd. Stukas rekomendavo operaciją, bei suderino datą, kad vaikams būtų patogu prižiūrėti mama (t.y. pasiimti iš ligoninės ir pan). Fantastiškas gydytojas! Aš stebėjausi, kodėl Šiaulių ligoninėje prie jo kabineto tokios eilės???? Dabar žinau kodėl- atsakingas, rūpestingas bei profesionalus gydytojas! Ačiū gydytojui nuo visos mūsų šeimos.

Pagarbiai,
Birutės vaikai ir anūkai

2021-05-27, 15:59 | Registruotas lankytojas 1

Apie šį Gydytoją, tik puikūs atsiliepimai.
Nuoširdžiausiai dėkoju už atliktą stuburo operaciją. už nuoširdų bendravimą, dėmesį ir rūpestingumą. Geros sekmės ir sveikatos daktarui Deividui
Elena
Kaunas

2021-04-24, 11:09 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didziosios raidės, Labai didelis aciu Jam. kad galiu be skausmu gyventi ir judeti.

2020-09-11, 20:36 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-02, 06:56 | Registruotas lankytojas 6

Dėkoju už puikiai atliktą sudėtingą stuburo operaciją.

2020-01-25, 06:04 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū gydytojui Stukui Deividui nuostabus atsakingas gydytojas, malonus bendrauti, ko klausi ta paaiškins, operavo jau antrą kartą aš tikiu jumis gydytojau ačiū ačiū labai ačiū kad esat jūs 2020 01 25

2020-01-09, 17:43 | Registruotas lankytojas 2

Po pirmos konsultacijos net nesuabejojau, kad operacijai ryšiuosi būtent dėl šio jauno, gabaus, dalykiško gydytojo profesionalumo. Buvau įsitikinusi, kad viskas bus gerai. Jau kitą dieną po stuburo operacijos džiaugiausi visišku skausmo nebuvimu, o juk kankinausi beveik metus. Aš tikrai jaučiuosi labai skolinga, ir tikiu, kad Deividui ir jo artimiesiems gyvenimas nepagailės grožio ir gėrio. Ačiū Jums, Gydytojau! Laimutė

2019-09-09, 13:38 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas puikus! Atliko savo darbą kaip priklauso , delto aš jam labai dėkoju ! Man tik 19 metu , o jis man prašviesino gyvenimą iš naujo. :) Esu laiminga , džiaugiuosi gražiu gyvenimu toliau... :) Visiems rekomenduočiau ši daktara , nepasigailėsite ! Ačiū jums dar karta !!! :)

2019-08-16, 07:31 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju už profesionalumą, rūpestį ir labai malonų bendravimą. Sėkmės ir sveikatos, Jums daktare!
Jūsų pacientė Algė

2019-07-26, 06:06 | Registruotas lankytojas 2

Apie šį Gydytoją, tik puikūs atsiliepimai.
Nuoširdžiausiai dėkoju už atliktas man, dvi, sudėtingas, stuburo operacijas. Taip pat, už nuoširdų bendravimą, išklausymą, aiškų situacijos, apie ligą išdėstymą, dėmesį ir rūpestingumą. Šios žmogiškos vertybės, yra labai didelės, bet deja retos.

Jolanta Rickevičienė
Kaunas

2019-02-20, 14:38 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti šiam šauniam gydytojui, nuostabiam žmogui už mano vyrui atliktą stuburo kaklo srityje sudėtingą operaciją. Ačiū, viskas pavyko, komplikacijų nebuvo. Labai profesionalus gydytojas, išmanantis savo darbą, tikras profesionalas. Rekomenduoju visiems šio gydytojo paslaugas visais 200 %. Dar kart didelis ačiū šiam kompetetingam ir išmanančiam neurochirurgijos srityje gydytojui - profesionalui.
Alvaidas ir Undinė Girniai

2018-10-25, 05:11 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga šiam profesionaliam ir dėmesingam gydytojui - neurochirurgui! Pripažinsiu, netikėta buvo sutikti tokį jauną žmogų neurochirurgijoje, tačiau aš nesuabejojau jo kompetencija nei akimirkai!
Kaip gydytojas ir numatė, mano stuburo išvaržos operacija vis tik buvo BŪTINA ir viskas buvo atlikta aukščiausiu lygmeniu: nuo konsultavimo, apžiūros, pasiruošimo operacijai iki išleidimo iš skyriaus ir tolimesnio konsultavimo!
Tikrai malonus jaunystės, empatijos ir profesionalumo derinys...REKOMENDUOJU!
Nuoširdžiai linkiu šiam gydytojui sėkmės ir tikrai tikiu jo puikia ateitimi. Lietuva, LR seime, SAM... saugok ir puoselėk tokius specialistus!!!????

Simona Pajaujienė

2018-09-14, 13:37 | Registruotas lankytojas 2

Labai dekinga siam gydytojui. Tik jo pagalba as vel pinavertis zmogus. Tiksliai nustate diagnoze ir sekmingai atliko operacija. Tikras profesionalas, mandagus , paslaugus. Vertinu 10 balu. Rekomenduociau kitiems. Pagarbiai, Violeta Stanelyte.

2018-05-23, 18:59 | Registruotas lankytojas 6

Profesionalus, dėmesingas ir nuoširdus gydytojas. Esu dėkinga už mano neįgaliam sūnui atliktą sėkmingą operaciją, už nuoširdų dėmesį, už pagarbų elgesį su ligoniu. Telydi profesinė ir asmeninė sėkmė šį perspektyvų mediką !!!

2017-12-08, 09:38 | Registruotas lankytojas 1

Is didziosios raides daktaras aciu aciu

2017-10-23, 16:26 | IP: 81.7.77.209

Gydytojas operavo man disko išvaržą.Po operacijos puikiai jaučiausi. Ačiū gydytojui. Linkiu sėkmės.

2017-09-30, 19:42 | IP: 90.131.60.217

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Operacija truko 4val, luzo kaklo slankstelis, buvau beveik paralyzuotas, ir tik sio profesionalo pagalba vel galiu vaikscioti. Aciu uz antra sansa! Sekmes ir sveikatos daktarui!

2017-08-24, 19:40 | Registruotas lankytojas 1

Sis daktarelis,nuostabus!!!!!!Rupestingas,malonus,puikus specialistas,tikras saunuolis,juvelyras.Dekoju jam uz puikiai padaryta stuburo operacija.