Pacientai, kurie rekomenduoja Gabija Strončikienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2006-10-11, Nr. MPL-08735, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2006-10-11, Nr. MPL-08735, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2019-11-11, 16:20 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja bendrauja išties maloniai, jei vaistai padeda, lankytis rekomenduoju, jei ne - tikėtis, kad pasiūlys kažką daugiau (TMS ar ECT, ar dar ką) - visgi nereikėtų.

2019-10-19, 13:11 | Registruotas lankytojas 4

Esu labai dėkingas šiai daktarei už galimybę būti sveiko proto. Rekomenduoju tiems kas su liga gyvena ilgai ir supranta, kad tik kartu, abiejų pastangomis galima ją kontroliuoti.

2018-10-21, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai nemaloni, nebendraujanti. Pirminėje konsultacijoje skyrė labai mažai laiko, nesigilino į mano būklę, tiesiog išrašė antidepresantus. Pamaniau gydytoja žino ką daro, pasitikėjau. Tačiau po keleto mėnesio būklė negerėjo ir kai tai pasakiau, tuomet daktarė sako "jūs man nepanaši į sergančią depresija". Bet juk jos darbas nustatyti kokia pas ligonį problema, o ne po keleto mėnesių vaistų vartojimo pranešti, kad nepanaši į ligonį ir neaišku ko čia vaikštau. Kam tada rašyti vaistus! Bet juk taip lengviausia, palenkus galvą prie kompiuterio tiesiog išrašyti vaistus. Absurdo situacija.

2017-11-01, 12:03 | IP: *.*.*.*