Pacientai, kurie rekomenduoja Gabija Strončikienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2006-10-11, Nr. MPL-08735, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2006-10-11, Nr. MPL-08735, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2022-03-02, 12:13 | Registruotas lankytojas 5

Labai nuostabi specialistė, puikiai išmananti savo darbą. Visuomet nuoširdžiai pasiteiraus apie esamą problemą, bei skirs medikamentinį gydymą jei tik tam yra būtinybė. Tai buvo pirma specialistė kuri man pasiūlė psichoterapiją kaip pagrindinę gydymo priemonę, ir medikamentinius vaistus kaip antraeilę pagalbą - tik simptomams numalšinti. Tai yra gydytoja kuria galima pasitikėti.

2022-02-08, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Palieku labai teigiamą atsiliepimą apie gydytoją. Kreipiausi dėl dėmesio problemų, galimo ADHD.

Nesitikėjau būti tiek išklausyta bei kad gydytojas gali taip gražiai ir mandagiai gilintis į žmogų. Kadangi medikamentinio gydymo vengiu dėl galimų pašalinių poveikių bei nėštumo, gydytoja buvo labai supratinga, suteikė naudingų patarimų, kurie privertė kitaip pažvelgti į problemas ir baimes.

Taip pat gydytoja rekomendavo nemedikamentinių, tačiau veiksmingų paprastesnių pagalbinių priemonių, tiksliai užrašė keletą jų alternatyvų. Man tai labai svarbu, nes dažnai pamirštu svarbius dalykus, o ypač pavadinimus.

Išvykus, po 30 minučių gydytoja skambtelėjo pasiteirauti, ar vartoju didelės dozės vitaminą D.

Maniau, kad psichiatro paieškos bus ilgos, tačiau mane sėkmė aplankė iškart.

2022-01-30, 17:00 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja buvo labai maloni, visko išklausinėjo ir gražiai išklausė. Lankiausi, nes svarsčiau apie terapiją pas psichologą ir norėjau pasikonsultuoti. Jaučiausi, lyg viską nuoširdžiai patarė, sudėliojo ir ant lapelio surašė žingsnius, kur kreiptis, kaip savim rūpintis ir ką pasiskaityti. Išties maloni patirtis, rekomenduoju.

2019-10-19, 13:11 | Registruotas lankytojas 4

Esu labai dėkingas šiai daktarei už galimybę būti sveiko proto. Rekomenduoju tiems kas su liga gyvena ilgai ir supranta, kad tik kartu, abiejų pastangomis galima ją kontroliuoti.