Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Stripinis, %

Registracija čia ir dabar
Šilutės Affidea klinika

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12143, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Stripinis Rimantas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Stripinis Rimantas?

Registracija čia ir dabar
Šilutės Affidea klinika
2023-07-04, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Labai neprofesionalus gydytojas. Tiesiog galiu drąsiai teigti, kad jo buvimas kabinete yra tik laiko stūmimas. Atėjau su siuntimu, kuriame buvo nurodyta konkrečiai ko chirurgui reikia, kad jis atliktų, o jis atvirai parodė, kad tingi dėl manęs net terliotis su echoskopu. Jo apžiūra truko max 2 minutes, galiausiai išsireiškė, kad nieko man nėra, nors atėjau su konkrečia diagnoze. Chirurgui tik reikėjo echoskopuotojo išmatavimų. Kai pradėjau verkti jo kabinete, tiesiog iš nevilties, tokio atsainaus požiūrio, jis man pasiūlė kreiptis į kitą specialistą. Aš jam sėdžiu ir sakau, kad negaliu taip gyventi, jaučiu didelius skausmus. O jis pakiša man išrašą ir sako, na gal kitas specialistas kitą nuomonę pasakys. Neturiu žodžių tiesiog.. Nerekomenduoju niekam. Nuoširdžiai sakau.

2022-09-27, 18:30 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju šio gydytojo, kadangi mano manymu, neatliko tiksliai ekoskopijos, nes truko labai trumpai . Galimai pažiūrėjo, bet mano manymu ne viską. (dešinė pusė išvis nebuvo patikrinta)

2021-05-20, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Magija... mato net organą ir jo dydį, kuris yra pašalintas. Tai kaip galima tikėti kitų vidaus organų aprašymu? Turbut išvadas rašo pagal šabloną, per daug nesigilindamas.

2020-05-14, 09:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-03, 09:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-12-12, 09:10 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-07, 13:36 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-16, 18:51 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-08-13, 18:04 | Registruotas lankytojas 10

2017-10-11, 20:33 | IP: *.*.*.*