Pacientai, kurie rekomenduoja Akvilė Statnickaitė, %

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23022, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-31, 14:02 | Registruotas lankytojas 2

Prieš kelis metus teko lankytis pas šia gydytoja, pasiskaičiau labai gerų komentarų, patikėjau. Bendravimas tikrai malonus, tačiau man nesugebėjo diagnozuoti rimtos problemos, kiek anksčiau tokia pati situacija su šia gydytoja įvyko ir mano artimamai giminaitei.
Nuvykus atsitiktinai pas kitą gydytoją buvo aptikta problema nedelsiant ir atlikta skubi operacija.
Atsitiktinumo dėka viskas baigėsi gerai.
Pažiūrejus komentarus tai komentuoja vienas zmogus matyt ( rodo kad parase 37 kartus) keistai...ir jie tokie patys dėl reitingo bet ką padarytų

2021-03-30, 20:48 | Registruotas lankytojas 2

Statnickaite! žiūriu kažkas labai ant tavęs užsisėdo, balsuos visais turimais kompais, kad tūkstantėlis balsų būtų ????!!!! Nepasiduok, esi puiki gydytoja !

2021-01-17, 21:49 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, prižiūrėjo nėštumą. Tik jos dėka viskas ėjosi sklandžiai. Ačiū ir sėkmės!

2021-01-07, 10:37 | Registruotas lankytojas 50

Labai dėkoju už pagalbą šiuo sunkiu metu. Nuostabi specialistė. Rekomenduoju.

2020-10-03, 18:42 | Registruotas lankytojas 3

Neabejotinai pati šauniausia ginekologė pas kurią teko lankytis ! Lankausi dėl savo problemų beveik metus, ne karto nenusivyliau. Labai gaila, kad laikinai gydytoja nedirba, tačiau mielai rekomendavo kitas koleges galinčias pagelbėti jos nedarbo laikotarpiu. Tik geriausios rekomendacijos, lauksime grįžtant.

2020-10-01, 17:09 | Registruotas lankytojas 5

Turiu skaudzios patirties ,tai,kad nerekomenduoju šios gydytojos.

2020-09-28, 16:34 | Registruotas lankytojas 4

Dėkoju Akvilei už puikią priežiūrą nėštumo metu. Labai nuoširdi, maloni, taktiška.

2020-09-11, 17:42 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja (prižiūrėtas nėštumas). Tik nuoširdaus dėmesio ir rūpesčio dėka šiandien jau mėnesį galiu džiaugtis sveika dukrele. Labai džiaugiuosi, kad Akvilė dar spėjo prižiūrėti mano nėštumą prieš pati išeidama į dekretą. Labai lauksime gydytojos sugrįžtant. Sveikatos jums ir Dievo palaimos :) Raimonda L.

2020-06-15, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialistė. Prižiūrėjo mano nėštumas, kuris tikrai nebuvo iš lengvųjų ( dvynukai, holestazė, spaudimas). Labai atsakingai prižiūrėjo, domėjosi mano savijauta, paskirdavo papildomus vizitus, jei tik pasikeisdavo savijauta ar atsirasdavo kokių skundų. man patiko, kad konkreti. Labai labai rekomenduoju.

2020-03-18, 12:34 | Registruotas lankytojas 9

Maloniai stebina, kad tokie gydytojai dirba valstybinėje poliklinikoje. Verti gydytojo profesionalo vardo - jauni, tačiau kompetetingi, pasitikintys savimi, bet labai žmogiški, draugiški, mandagūs. Atsako į visus klausimus. Eilė registruotis didelė, bet jei visi gydytojai taip priimtų pacietus, lankytis pas juos būtų malonumas.

2020-02-19, 21:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja, prižiūrėjo mano nėštumą synlab klinikoje. Kalba konkrečiai ir aiškiai, į visus klausimus atsako, pataria, nukreipia, kur reikia, kada reikia. Gaila, kad nebedirbs arti namų, teks ieškoti kitose įstaigose. Labai rekomenduoju !

2020-02-08, 16:04 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja Vilkaitienė - empatiška ir labai profesionali. Lankausi antri metai dėl ginekologinių problemų ir visada lieku patenkinta. Rekomendavau kolegėms - dabar lankosi ir jos. Visų nuomonė ta pati - tiesiog savo srities profesionalė, o svarbiausia, žmogiška ! Viską išaiškina, prieš darydama viską pasako kas ir kodėl, negaili laiko ir dėmesio. Kartą teko nenumatytu atveju skabinti su bėda į polikliniką, tai surado laiko per pietų pertrauką, neišvarė (kaip yra buvę anksčiau lankantis pas kitą ginekologę Kalinausko g.).
Jaučiasi, kad kiekvienas pacientas gydytojai svarbus. Manau daug ką pasako ir eilės užsirašymams bei prie kabineto durų. Jei tik visi specialistai valstybinėse įstaigose taip mylėtų savo darbą ir pacientus, nereiktų privačių klinikų. Rekomenduoju :)

2020-02-05, 10:07 | Registruotas lankytojas 3

Pas šia gydytoja lankiausi viso nestumo metu. Buvau patenkinta man skirtu demesiu, profesionalia prieziura. Maloni, jauna ir siuolaikiska specialiste. Dziaugiuosi, kad tokiu profesionalu dar dirba viesajame sektoriuje.

2020-01-22, 11:22 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, su kuria labai malonu bendrauti. Ačiū.

2020-01-16, 07:34 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Dėmesinga, profesionali specialistė. Rekomenduoju !

2020-01-13, 09:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja! Visada maloniai priima, išsamiai viską paaiškina. Pas ją gydžiausi mažus negalavimus bei prižiūrėjo mano nėštumą. Viskas buvo puiku, esu labai patenkinta gydytoja!! Rekomenduoju!

2020-01-11, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir žmogiška. Greit diagnozavo problemą ir paskyrė operacinį gydymą. Visoms labai rekomenduoju, lankysiuos tik pas ją ir ateityja.

2019-12-15, 13:57 | Registruotas lankytojas 2

Atvykau į priėmimo skyrių paryčiais su didžiausiais skausmais ir beveik be sąmonės. Dėkoju Dievui, kad tąnakt budėjo gyd. Vilkaitienė. Greitai diagnozavo problemą ir nieko nelaukdama išoperavo. Dėka jūsų šiandien turiu išsaugotą galimybę susilaukti vaikų. Liksiu Jums amžinai dėkinga. Simona

2019-12-10, 19:22 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali ir puiki gydytoja. Visada įsiklauso ir pataria. pas ją nėra "kvailų klausimų". Tik jos dėka prieš metus laiko laiku aptikta skausmų priežastis ir išoperuota cista kiaušidėje. Dabar lankausi profilaktiškai. Labai rekomenduoju !

2019-12-06, 07:08 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja puiki! Labai maloni, puikiai viską išaiškina, tiesiog superinė. Dabar visada eisiu tik pas ją!

2019-12-05, 19:49 | Registruotas lankytojas 2

Ši gydytoja prižiūrėjo mane nėštumo metu, tad esu labai patenkinta tiek jos profesionalumu, tiek šiltu bendravimu. Gydytoja visada atsakydavo į visus klausimus, teiraudavosi, kaip laikausi. Jei tyrimas buvo neaiškus, liepdavo jį kartoti, kad įsitikinti, jog viskas gerai. `Tikrai nuostabi savo srities specialistė, tad labai rekomenduoju.

2019-12-05, 18:03 | Registruotas lankytojas 3

Labai rekomenduoju ! didžiausias ačiū gydytojai už profesionaliai atliktą operaciją. Jūsų dėka gyvenu be skausmo ir vėl galiu džiaugtis gyvenimu. Dievo palaimos ir sveikatos Jums !
Auksuolė B.

2019-12-03, 11:46 | Registruotas lankytojas 5

Malonus bendravimas, tačiau per kelis vizitus negalėjo aptikti problemos, to priežastis per mažai patirties, kompetencijos ar bloga aparatūra klinikoje. Apsilankius pas kitus gydytojus problema identifikuota iškart. Labai gaila, kad teko nusivilti šiuo maloniu bendravimu, tikiuosi pasekmės nebus skaudžios.

2019-11-11, 15:15 | Registruotas lankytojas 3

Labai patiko. Lankiausi privačiai, nes poliklinikoje neįmanoma patekti, eilės 3-4sav. Daktarę rinkausi rekomenduota bendradarbės ir tikrai likau labai patenkinta.
Problemą iš karto nustatė, paskyrė gydymą ir pakartotiniam vizitui užsirašė. Smagu, kad šiais laikais galima rasti tokių savo specialybę ir žmones mylinčių gydytojų. Sveikatos Jums.

2019-11-06, 08:23 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja

2019-10-30, 15:58 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pirma karta ir likau labai patenkinta. Planuoju sekti niestuma. Pritariu visiems komentarams - puiki gydytoja !

2019-10-24, 07:26 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia ginekologė kiek turėjau per visus 43metus. Lankiausi tiek privačiai, tiek valstybinėje įstaigoje. Aptarnavimo kokybė ir pati konsultacija nei kiek nesiskyrė. Labai rūpestinga ir atidi, o svarbiausia žmogiška. Daugelis gydytojų į žmogų žiūri kaip į statistinį vienetą, tad džiugu, kad gydytoja dar nesugadinta.
Bėda viena - labai sunku papulti, eilės iki 2mėn, tai tenka retkarčiais daktarės ieškoti privačiose įstaigose.
Labai labai rekomenduoju,
Audronė K.

2019-10-15, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, kompetetinga, maloni, rūpestinga gydytoja. Šiuolaikiškas požiūris į mediciną ir naujoves, išsamiai ir aiškiai atsako/pakomentuoja situaciją. Ačiū.

2019-10-08, 08:04 | Registruotas lankytojas 4

I visited doctor in Kardiolitos clinics. She was great and very knowledgeable. I felt very comfortable, and asked all the necessary questions. My appointment was quick and efficient. I would recommend doctor to anyone.

2019-09-30, 19:18 | Registruotas lankytojas 1

NUOSTABI gydytoja. Džiaugiuosi, jog prižiūrėjo mano nėštumą. :) didelis ačiū už profesionalumą!

2019-09-12, 12:46 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją, maloni, dėmesinga. Paskiria visus reikalingus tyrimus, atsako į visus klausimus, tiksliai diagnozavo ligą ir skyrė tikslingą gydymą.

2019-08-27, 05:01 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia ginekologe is visu pas kurias teko lankytis. Vienintele gydytoja pas kuria einu be jokios baimes. Labai tikiuos nepabegs is Centro poliklinikos.

2019-08-21, 07:10 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Lankiausi pas ją privačioje klinikoje, dabar centro. Jauna, energinga, profesionali. Bendrauja maloniai, atsako į visus klausimus. Jokio sovietinio požiūrio. Patinka ir tinka.

2019-08-19, 07:14 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja! Be galo dėmesinga ir profesionali. Suteikė be galo daug informacijos, labai rūpinosi mano būkle. Po procedūros (spiralės įdėjimo) jaučiau silpnumą - seselė ir gydytoją labai rūpinosi manimi, skyrė papildomo savo laiko. Esu labai labai dėkinga ir patenkinta gydytojos darbu:) Taip pat labai ačiū seselei!

2019-08-13, 05:55 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, dirba greitai ir efektyviai. Atsakė į visus dominančius klausimus. Lankiausi centro poliklinikoje, likau labai patenkinta.

2019-08-11, 15:43 | Registruotas lankytojas 8

Gydytoja labai maloni, empatiška ir taktiška. Jos dėka pirmasis apsilankymas pas ginekologą nebuvo nejaukus ir nemalonus. Gydytoja įvertinusi situaciją atliko reikiamus tyrimus, pasiūlė atlikti papildomus, profilaktinius mano amžiaus grupei priklausančius tyrimus. Viską išsamiai paaiškino ir skyrė gydymą atsižvelgdama į esamus šalutinius sutrikimus. Rekomenduoju :)

2019-08-01, 20:31 | Registruotas lankytojas 6

Sutinku su visais komentarais. Lankiausi su mažamete dukra dėl vaikiškų ginekologinių problemų. Gydytoja labai gražiai ir maloniai bendravo su mažaja, apžiūra vyko labai profesionaliai. Patogiai jautėmės tiek aš, tiek mano dukra. Viską paprastai paaiškino, paskyrė tyrimus. Rekomenduoju. O gydytojai belieka palinkėti nepasikeisti.

2019-08-01, 12:32 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi parekomenduota draugių, kurių ne viena nėštumo priežiūrai pasirinko būtent gyd Statnickaitę. Nenusivyliau atitiko visus lūkesčius ! Atsakė į visus klausimus, dabar jaučiuosi rami. Odeta

2019-07-31, 13:16 | Registruotas lankytojas 2

Labai patiko. Po vizito visiems rekomenduosiu. Labai profesionali, būtinai lankysiuosi ir ateityje. Retas atvejis ne privačiame sektoriuje sutikti tokį malonų specialistą. Lankiausi valstybinėje įstaigoje.

2019-07-31, 09:04 | Registruotas lankytojas 2

Sutinku su visais komentarais. Tikrai puiki gydytoja, reta dabar tokių. Eilės patekti didelės, bet tikrai nenusivyliau. Alma B.

2019-07-30, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi Centro poliklinikoje. Priėmė skubiai be siuntimo su skausmais. Likau sužavėta gydytojos taktu, gebėjimu bendrauti su pacientu bei profesionalumu. Greit nustatė problemą ir paskyrė gydymą. Puiki gydytoja. Rekomenduoju visiems.

2019-07-30, 08:26 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pirmą kartą ir esu labai patenkinta. Į visus klausimus buvo atsakyta. Turbūt pati geriausia ginekologė pas kurią teko lankytis.

2019-07-06, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pirmą kartą, kadangi mano nuolatinė ginekologė atostogavo. Po apsilankymo manau, kad lankysiuosi visada kai tik prireiks. Labai profesionali, aiški žmogiška, su geru jumoro jausmu. Viską aiškiai išaiškino, padarė echoskopą, suskyrė gydymą. Labai rekomenduoju

2019-06-02, 12:19 | Registruotas lankytojas 1

Man teko laimė pas gydytoją gimdyti. Labai baiminausi ir jei ne gydytoja, turbūt būčiau visą gimdymą prisiminusi kaip didžiausią košmarą.
Visas procesas vyko sklandžiai. Abi su akušere mane palaikė, aiškino. Abu su vyru esame dėkingi tiek daktarei, tiek akušerei Ingai dirbusiai kartu. Jūs nerealios ! pas jus gimdyt vienas malonumas :)

2019-05-15, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Vienareikšmiškai žmogus mylintis ir gyvenantis savo darbu. Lankausi jau kelintą kartą ir lankysiuosi ateityje. Džiugu kad ir valstybiniame sektoriuje galima rasti TOKIŲ gydytojų !!! Pagarba

2019-05-10, 08:34 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi ir privačiai ir poliklinikoje. Paslaugų kokybė bei skiriamas laikas ir dėmesys ( poliklinikoje jo 3 kartus mažiau) nesiskyrė nė kiek, tiesiog reikėjo greičiau patekti. prie kabineto nuolat eilės, skamba telefonas, bet gydytoja neskubina, ramiai paaiškina, įsigilina. esu labai patenkinta Jus atradusi ir mielai rekomenduoju visoms savo pažįstamos. viliuosi, kad nepabėgsite iš centro poliklinikos.
A.B.

2019-04-17, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, malonus kiekvienas apsilankymas. Viską išsamiai papasakos ir maloniai atsakys į klausimus. Jos žmogiškumas ir atsidavimas darbui akivaizdus. Kitaip sakant, žmogus savo rogėse, manau, pavyzdys daugumai medikų. :)

2019-04-05, 10:43 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai puiki gydytoja. Rekomenduoju. Daugiau tokių.

2019-02-27, 20:42 | Registruotas lankytojas 8

Puiki gydytoja. Atsakė į visus man rūpimus klausimus, paskyrė gydymą, išrašė el. receptą vaistams ir paskyrė sekantį vizitą. Man 60 metų, bet apžiūra ir visi tyrimai, echoskopija buvo padaryti, nuotrauka įteikta...Prieš tai ilgai masčiau - ar eiti man į polikliniką, ar į privačią kliniką. Gydytoja kaip sakoma "nuo Dievo".

2019-02-21, 20:59 | Registruotas lankytojas 1

Pas daktare lankausi su niestumu. Esu labai patenkinta. viska aiskiai papasakoja, pasidomi. Labai jauciasi profesionalumas ir meile savo profesijai. visada geros nuotaikos, pasiruosus padeti. niestumas sunkus, pastojau po dirbtinio, daug klausimu, bet pas daktare jauciuosi rami. Labai rekomenduoju. lankysiuosi ir ateityja. Natalja.