Pacientai, kurie rekomenduoja Akvilė Statnickaitė, %

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23022, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-28, 19:34 | Registruotas lankytojas 3

Dėkoju Akvilei už puikią priežiūrą nėštumo metu. Labai nuoširdi, maloni, taktiška.

2020-09-11, 20:42 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja (prižiūrėtas nėštumas). Tik nuoširdaus dėmesio ir rūpesčio dėka šiandien jau mėnesį galiu džiaugtis sveika dukrele. Labai džiaugiuosi, kad Akvilė dar spėjo prižiūrėti mano nėštumą prieš pati išeidama į dekretą. Labai lauksime gydytojos sugrįžtant. Sveikatos jums ir Dievo palaimos :) Raimonda L.

2020-06-15, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialistė. Prižiūrėjo mano nėštumas, kuris tikrai nebuvo iš lengvųjų ( dvynukai, holestazė, spaudimas). Labai atsakingai prižiūrėjo, domėjosi mano savijauta, paskirdavo papildomus vizitus, jei tik pasikeisdavo savijauta ar atsirasdavo kokių skundų. man patiko, kad konkreti. Labai labai rekomenduoju.

2020-03-18, 14:34 | Registruotas lankytojas 9

Maloniai stebina, kad tokie gydytojai dirba valstybinėje poliklinikoje. Verti gydytojo profesionalo vardo - jauni, tačiau kompetetingi, pasitikintys savimi, bet labai žmogiški, draugiški, mandagūs. Atsako į visus klausimus. Eilė registruotis didelė, bet jei visi gydytojai taip priimtų pacietus, lankytis pas juos būtų malonumas.

2020-02-19, 23:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja, prižiūrėjo mano nėštumą synlab klinikoje. Kalba konkrečiai ir aiškiai, į visus klausimus atsako, pataria, nukreipia, kur reikia, kada reikia. Gaila, kad nebedirbs arti namų, teks ieškoti kitose įstaigose. Labai rekomenduoju !

2020-02-08, 18:04 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja Vilkaitienė - empatiška ir labai profesionali. Lankausi antri metai dėl ginekologinių problemų ir visada lieku patenkinta. Rekomendavau kolegėms - dabar lankosi ir jos. Visų nuomonė ta pati - tiesiog savo srities profesionalė, o svarbiausia, žmogiška ! Viską išaiškina, prieš darydama viską pasako kas ir kodėl, negaili laiko ir dėmesio. Kartą teko nenumatytu atveju skabinti su bėda į polikliniką, tai surado laiko per pietų pertrauką, neišvarė (kaip yra buvę anksčiau lankantis pas kitą ginekologę Kalinausko g.).
Jaučiasi, kad kiekvienas pacientas gydytojai svarbus. Manau daug ką pasako ir eilės užsirašymams bei prie kabineto durų. Jei tik visi specialistai valstybinėse įstaigose taip mylėtų savo darbą ir pacientus, nereiktų privačių klinikų. Rekomenduoju :)

2020-02-05, 12:07 | Registruotas lankytojas 3

Pas šia gydytoja lankiausi viso nestumo metu. Buvau patenkinta man skirtu demesiu, profesionalia prieziura. Maloni, jauna ir siuolaikiska specialiste. Dziaugiuosi, kad tokiu profesionalu dar dirba viesajame sektoriuje.

2020-01-22, 13:22 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, su kuria labai malonu bendrauti. Ačiū.

2020-01-16, 09:34 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Dėmesinga, profesionali specialistė. Rekomenduoju !

2020-01-13, 11:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja! Visada maloniai priima, išsamiai viską paaiškina. Pas ją gydžiausi mažus negalavimus bei prižiūrėjo mano nėštumą. Viskas buvo puiku, esu labai patenkinta gydytoja!! Rekomenduoju!

2020-01-11, 14:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir žmogiška. Greit diagnozavo problemą ir paskyrė operacinį gydymą. Visoms labai rekomenduoju, lankysiuos tik pas ją ir ateityja.

2019-12-15, 15:57 | Registruotas lankytojas 2

Atvykau į priėmimo skyrių paryčiais su didžiausiais skausmais ir beveik be sąmonės. Dėkoju Dievui, kad tąnakt budėjo gyd. Vilkaitienė. Greitai diagnozavo problemą ir nieko nelaukdama išoperavo. Dėka jūsų šiandien turiu išsaugotą galimybę susilaukti vaikų. Liksiu Jums amžinai dėkinga. Simona

2019-12-10, 21:22 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali ir puiki gydytoja. Visada įsiklauso ir pataria. pas ją nėra "kvailų klausimų". Tik jos dėka prieš metus laiko laiku aptikta skausmų priežastis ir išoperuota cista kiaušidėje. Dabar lankausi profilaktiškai. Labai rekomenduoju !

2019-12-06, 09:08 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja puiki! Labai maloni, puikiai viską išaiškina, tiesiog superinė. Dabar visada eisiu tik pas ją!

2019-12-05, 21:49 | Registruotas lankytojas 2

Ši gydytoja prižiūrėjo mane nėštumo metu, tad esu labai patenkinta tiek jos profesionalumu, tiek šiltu bendravimu. Gydytoja visada atsakydavo į visus klausimus, teiraudavosi, kaip laikausi. Jei tyrimas buvo neaiškus, liepdavo jį kartoti, kad įsitikinti, jog viskas gerai. `Tikrai nuostabi savo srities specialistė, tad labai rekomenduoju.