Pacientai, kurie rekomenduoja Akvilė Vilkaitienė, %

Gyd. V. Jonaitienės klinika
Vaisingumo klinika (Vilnius)

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23022, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gyd. V. Jonaitienės klinika
Vaisingumo klinika (Vilnius)
2024-01-29, 09:52 | Registruotas lankytojas 3

Labai profesionali gydytoja. Konkreti, iniciatyvi, atrodo, kad išmano, ką daro ir myli savo darbą. Lankiausia pas ją nėštumo metu, apžiūrų metu viskuo pasidomėdavo, pasidalindavo patarimais. Rekomenduoju.

2024-01-15, 21:49 | Registruotas lankytojas 12

Puiki specialistė ! Vos per porą vizitų išsprendė ilgai trukusias bėdas su sveikata. Rekomenduoju !

2023-11-09, 15:04 | Registruotas lankytojas 12

Lankausi jau penkti metai. Du nėštumai prižiūrėti būtent gydytojos. visada priima su šypsena, pataria bei išsprendžia problemas. Begali atidi ir profesionali. Pasitikiu 200proc. Rekomenduoju visoms moterims. Mano aplinka visa lankosi pas gydytoja ir visos labai patenkintos. Labai laukiame grįžtant į valstybinį sektorių. Karolina P.

2023-02-09, 17:59 | Registruotas lankytojas 3

Geriausia gydytoja! Prižiūrėjo mano neštumą, visada maloniai bendravo. Kilus klausimams - išsamiai atsakydavo į juos. Išėjus motinystės atostogų nepaliko likimo valiai ir nukreipė pas puikią kolegę! Profesionali ir daug žinanti gydytoja, būtinai ateityje kreipsiuos.

2023-02-05, 17:07 | Registruotas lankytojas 12

Man gydytoja patiko, buvo labai maloni, apžiūra buvo ilga, viską ką galėjo paaiškino, dar plačiai viską surašė. Pats bendravimas buvo šiltas ir geranoriškas. atsakinėjo į visus klausimus. Labai rekomenduoju! lankiausi privačiai, aišku kainos nemažos, bet jeigu reikia skubiai, tai verta.

2022-09-13, 10:27 | Registruotas lankytojas 15

Lakiausi pas gydytoją metus laiko. Daugiausia bendravome telefonu. Kiek gydytoja galėjo, tiek padėjo ir gydė. Su patenkinta ir rekomenduoju.
Maloni, draugiška, profesionali ir atsakanti į visus klausimjs bei dvejones. Toks turi būti tikras Gydytojas.

2022-09-02, 16:30 | Registruotas lankytojas 12

Labai patiko, rekomenduoju !

2022-08-03, 11:38 | Registruotas lankytojas 2

Puiki ginekologė, prižiūrėjo mano nėštumą. Švelni, draugiška, atsako į visus klausimus. Malonu apsilankyti. Dėkoju už priežiūrą ir rūpestį.

2022-04-03, 15:43 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, labai džiaugiuosi, kad grįžo į polikliniką. Visada su šypsena, labai taktiška, viską išsamiai išaiškina. ❤️

2022-03-11, 15:23 | Registruotas lankytojas 21

Pati geriausia mano sutikta ginekologė. Švelni, taktiška, empatiška, suprantanti pacienčių poreikius. Visiems rekomenduoju.

2022-03-08, 07:54 | Registruotas lankytojas 6

Labai taktiška, profesionali ir tiksli gydytoja. Džiaugiuosi atradusi!

2022-01-26, 21:34 | Registruotas lankytojas 12

Labai profesionali gydytoja. Diagnozavo problemą ir iš karto paskyrė reikiamą gydymą. Ėjau pagal keletos žmonių rekomendacijas ir nenusivyliau ! Labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją. Tik geriausi įspūdžiai !

2022-01-09, 01:31 | Registruotas lankytojas 17

Labai laukiau, kada gydytoja vęl grįš į polikliniką dirbti. Nuostabi. Malonus bendravimas, konkreti, dalykiška, tikrai pataria rūpimais klausimais. Jokios baimės einant. Ačiū, daktare. Sugrįšiu būtinai.

2022-01-07, 08:21 | Registruotas lankytojas 5

Labai maloni daktare. Labai išsamiai viską papasakojo, paskyrė vaistų, ko kitą daktarė net nesvarstė daryti. Rūpinasi kiekviena . Man labai patiko ir noriu lankytis toliau pas ją!

2022-01-06, 13:44 | Registruotas lankytojas 2

Buvau šiandien pas gydytoją, nes mano atostogauja. Visiems rekomenduoju, labai maloniai viską paaiškino, atsakė i visus klausimus, neskubino. Tikrai profesionali gydytoja.

2021-12-23, 19:54 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai nustebinta, kad tokie žmonės dar dirba poliklinikose. Tai išties kelia pasitikėjimą gydytojais bei valstybine sveikatos sistema. Profesionali, šiuolaikiška ginekologė. Rekomenduoju.

2021-10-21, 23:34 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Vilkaitienė - puiki savo srities profesionalė !!! maloni ir šilta asmenybė. Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent pas šitą gydytoją. Lankysiuosi ir ateityje bei rekomenduosiu visoms aplinkinėms moterims.

2021-08-25, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Prisiruošiau ir aš parašyti atsiliepimą sužinojus kad gyditoja vėl grįžta į palikliniką. Pati geriausia gyditoja ! Prižiūrėjo abu mano nėštumus, kurie tikrai buvo ne iš lengvųjų. Tekdavo lankytis pas daugelį specelistų, buvo daug nerimo, bet gyditoja viską man sureguliuodavo. Labai žmogiška ir paprasta, atidi smulkmenoms. Tikiuos greitu metu apsilankysiu pas gyditoją Vilkaitienė ir su trečiu lėliuku :)

2021-05-20, 20:39 | Registruotas lankytojas 1

Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Labai gera gydytoja. Dėmesinga, maloni, profesionaliai ir žmogui suprantama kalba atsake į visus klausimus, padare daugiau tyrimu nei priklauso, atidziai isklausinejo, domejosi ir kitomis ligomis. Jaučiasi, kad ji myli ir gerbia savo profesiją. Esu patenkinta, kad papuoliau butent pas šią gydytoją ir linkiu jai visokeriopos sėkmės nelengvame darbe.

2021-03-30, 20:48 | Registruotas lankytojas 2

Statnickaite! žiūriu kažkas labai ant tavęs užsisėdo, balsuos visais turimais kompais, kad tūkstantėlis balsų būtų ????!!!! Nepasiduok, esi puiki gydytoja !

2021-01-17, 21:49 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja, prižiūrėjo nėštumą. Tik jos dėka viskas ėjosi sklandžiai. Ačiū ir sėkmės!

2020-10-03, 18:42 | Registruotas lankytojas 3

Neabejotinai pati šauniausia ginekologė pas kurią teko lankytis ! Lankausi dėl savo problemų beveik metus, ne karto nenusivyliau. Labai gaila, kad laikinai gydytoja nedirba, tačiau mielai rekomendavo kitas koleges galinčias pagelbėti jos nedarbo laikotarpiu. Tik geriausios rekomendacijos, lauksime grįžtant.

2020-09-28, 16:34 | Registruotas lankytojas 6

Dėkoju Akvilei už puikią priežiūrą nėštumo metu. Labai nuoširdi, maloni, taktiška.

2020-09-11, 17:42 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja (prižiūrėtas nėštumas). Tik nuoširdaus dėmesio ir rūpesčio dėka šiandien jau mėnesį galiu džiaugtis sveika dukrele. Labai džiaugiuosi, kad Akvilė dar spėjo prižiūrėti mano nėštumą prieš pati išeidama į dekretą. Labai lauksime gydytojos sugrįžtant. Sveikatos jums ir Dievo palaimos :) Raimonda L.

2020-06-15, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialistė. Prižiūrėjo mano nėštumas, kuris tikrai nebuvo iš lengvųjų ( dvynukai, holestazė, spaudimas). Labai atsakingai prižiūrėjo, domėjosi mano savijauta, paskirdavo papildomus vizitus, jei tik pasikeisdavo savijauta ar atsirasdavo kokių skundų. man patiko, kad konkreti. Labai labai rekomenduoju.

2020-03-18, 12:34 | Registruotas lankytojas 9

Maloniai stebina, kad tokie gydytojai dirba valstybinėje poliklinikoje. Verti gydytojo profesionalo vardo - jauni, tačiau kompetetingi, pasitikintys savimi, bet labai žmogiški, draugiški, mandagūs. Atsako į visus klausimus. Eilė registruotis didelė, bet jei visi gydytojai taip priimtų pacietus, lankytis pas juos būtų malonumas.

2020-02-19, 21:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja, prižiūrėjo mano nėštumą synlab klinikoje. Kalba konkrečiai ir aiškiai, į visus klausimus atsako, pataria, nukreipia, kur reikia, kada reikia. Gaila, kad nebedirbs arti namų, teks ieškoti kitose įstaigose. Labai rekomenduoju !

2020-02-08, 16:04 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja Vilkaitienė - empatiška ir labai profesionali. Lankausi antri metai dėl ginekologinių problemų ir visada lieku patenkinta. Rekomendavau kolegėms - dabar lankosi ir jos. Visų nuomonė ta pati - tiesiog savo srities profesionalė, o svarbiausia, žmogiška ! Viską išaiškina, prieš darydama viską pasako kas ir kodėl, negaili laiko ir dėmesio. Kartą teko nenumatytu atveju skabinti su bėda į polikliniką, tai surado laiko per pietų pertrauką, neišvarė (kaip yra buvę anksčiau lankantis pas kitą ginekologę Kalinausko g.).
Jaučiasi, kad kiekvienas pacientas gydytojai svarbus. Manau daug ką pasako ir eilės užsirašymams bei prie kabineto durų. Jei tik visi specialistai valstybinėse įstaigose taip mylėtų savo darbą ir pacientus, nereiktų privačių klinikų. Rekomenduoju :)

2020-02-05, 10:07 | Registruotas lankytojas 3

Pas šia gydytoja lankiausi viso nestumo metu. Buvau patenkinta man skirtu demesiu, profesionalia prieziura. Maloni, jauna ir siuolaikiska specialiste. Dziaugiuosi, kad tokiu profesionalu dar dirba viesajame sektoriuje.

2020-01-22, 11:22 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, su kuria labai malonu bendrauti. Ačiū.

2020-01-16, 07:34 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Dėmesinga, profesionali specialistė. Rekomenduoju !

2020-01-13, 09:29 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja! Visada maloniai priima, išsamiai viską paaiškina. Pas ją gydžiausi mažus negalavimus bei prižiūrėjo mano nėštumą. Viskas buvo puiku, esu labai patenkinta gydytoja!! Rekomenduoju!

2020-01-11, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir žmogiška. Greit diagnozavo problemą ir paskyrė operacinį gydymą. Visoms labai rekomenduoju, lankysiuos tik pas ją ir ateityja.

2019-12-15, 13:57 | Registruotas lankytojas 2

Atvykau į priėmimo skyrių paryčiais su didžiausiais skausmais ir beveik be sąmonės. Dėkoju Dievui, kad tąnakt budėjo gyd. Vilkaitienė. Greitai diagnozavo problemą ir nieko nelaukdama išoperavo. Dėka jūsų šiandien turiu išsaugotą galimybę susilaukti vaikų. Liksiu Jums amžinai dėkinga. Simona

2019-12-10, 19:22 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali ir puiki gydytoja. Visada įsiklauso ir pataria. pas ją nėra "kvailų klausimų". Tik jos dėka prieš metus laiko laiku aptikta skausmų priežastis ir išoperuota cista kiaušidėje. Dabar lankausi profilaktiškai. Labai rekomenduoju !

2019-12-06, 07:08 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja puiki! Labai maloni, puikiai viską išaiškina, tiesiog superinė. Dabar visada eisiu tik pas ją!

2019-12-05, 19:49 | Registruotas lankytojas 2

Ši gydytoja prižiūrėjo mane nėštumo metu, tad esu labai patenkinta tiek jos profesionalumu, tiek šiltu bendravimu. Gydytoja visada atsakydavo į visus klausimus, teiraudavosi, kaip laikausi. Jei tyrimas buvo neaiškus, liepdavo jį kartoti, kad įsitikinti, jog viskas gerai. `Tikrai nuostabi savo srities specialistė, tad labai rekomenduoju.

2019-12-05, 18:03 | Registruotas lankytojas 3

Labai rekomenduoju ! didžiausias ačiū gydytojai už profesionaliai atliktą operaciją. Jūsų dėka gyvenu be skausmo ir vėl galiu džiaugtis gyvenimu. Dievo palaimos ir sveikatos Jums !
Auksuolė B.

2019-11-11, 15:15 | Registruotas lankytojas 3

Labai patiko. Lankiausi privačiai, nes poliklinikoje neįmanoma patekti, eilės 3-4sav. Daktarę rinkausi rekomenduota bendradarbės ir tikrai likau labai patenkinta.
Problemą iš karto nustatė, paskyrė gydymą ir pakartotiniam vizitui užsirašė. Smagu, kad šiais laikais galima rasti tokių savo specialybę ir žmones mylinčių gydytojų. Sveikatos Jums.

2019-11-06, 08:23 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja

2019-10-30, 15:58 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pirma karta ir likau labai patenkinta. Planuoju sekti niestuma. Pritariu visiems komentarams - puiki gydytoja !

2019-10-24, 07:26 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia ginekologė kiek turėjau per visus 43metus. Lankiausi tiek privačiai, tiek valstybinėje įstaigoje. Aptarnavimo kokybė ir pati konsultacija nei kiek nesiskyrė. Labai rūpestinga ir atidi, o svarbiausia žmogiška. Daugelis gydytojų į žmogų žiūri kaip į statistinį vienetą, tad džiugu, kad gydytoja dar nesugadinta.
Bėda viena - labai sunku papulti, eilės iki 2mėn, tai tenka retkarčiais daktarės ieškoti privačiose įstaigose.
Labai labai rekomenduoju,
Audronė K.

2019-10-15, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, kompetetinga, maloni, rūpestinga gydytoja. Šiuolaikiškas požiūris į mediciną ir naujoves, išsamiai ir aiškiai atsako/pakomentuoja situaciją. Ačiū.

2019-10-08, 08:04 | Registruotas lankytojas 4

I visited doctor in Kardiolitos clinics. She was great and very knowledgeable. I felt very comfortable, and asked all the necessary questions. My appointment was quick and efficient. I would recommend doctor to anyone.

2019-09-30, 19:18 | Registruotas lankytojas 1

NUOSTABI gydytoja. Džiaugiuosi, jog prižiūrėjo mano nėštumą. :) didelis ačiū už profesionalumą!

2019-09-12, 12:46 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją, maloni, dėmesinga. Paskiria visus reikalingus tyrimus, atsako į visus klausimus, tiksliai diagnozavo ligą ir skyrė tikslingą gydymą.

2019-08-27, 05:01 | Registruotas lankytojas 5

Pati geriausia ginekologe is visu pas kurias teko lankytis. Vienintele gydytoja pas kuria einu be jokios baimes. Labai tikiuos nepabegs is Centro poliklinikos.

2019-08-21, 07:10 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Lankiausi pas ją privačioje klinikoje, dabar centro. Jauna, energinga, profesionali. Bendrauja maloniai, atsako į visus klausimus. Jokio sovietinio požiūrio. Patinka ir tinka.