Pacientai, kurie rekomenduoja Remigijus Stankūnas, %

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05426, Galiojanti

1.8

2018-06-25, 20:30 | 1

Praleidome priėmime 6 valandas, kol gavome siuntimą į kitą ligoninę... Atlieka darbą paviršutiniškai... :(

2018-06-25, 17:15 | 4

Vizitas priėmimo sk., kur dirbo şis gyd., išsitęsė iki gerų 5 valandų. Pikta ne todėl, kad per šį laiką buvo tik paimtas kraujas tyrimams ir įvyko pokalbis su gydytoju apie susirgimo detales( gal 5 min.). Pikta dėl išrašo, kurį važiavau pasiimti kitą dieną ir kuriame buvo tiek daug prirašyta, ko man visai nedarė: įvertintas kraujospūdis, pulsas, gleivinių, kojų edemų ir liežuvio apžiūra, temperatūra, kvėpavimo dažnis. Net Džordano simptomo įvertinimas ( esu medikė ir žinau, kas tai yra), Ringerio 1000 ml sulašinimas ( nelašino, nors tikrai būtų buvę protinga sulašinti prie mano susirgimo), parekomeduota dieta.
Žodžiu- surašyta labai tiksliai ir gražiai, tik gaila, kad " iš lubų" , nes viso to niekas nedarė

2017-03-20, 14:15 | IP: 88.119.154.2

Nuoširdus gydytojas, stengiasi visiems padėti, neatsižvelgiant į tai, kad gydytojo darbo laiko norma neatitinka pacientų skaičiaus. Gydymo įstaiga neužtikrina, kad būtų pakankamas skaičius gydytojų, jog kiekvienam pacientui būtų skiriamas pakankamas kiekis laiko, ypač per gripo epidemiją. Gydytojai daro viską ką gali, bet juk jie yra taip pat žmonės, pervargsta ir t.t.

2017-02-13, 17:09 | IP: *.*.*.*