Pacientai, kurie rekomenduoja Erikas Stankūnas, %

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2005-03-23, Nr. MPL-06627, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Stankūnas Erikas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stankūnas Erikas?

2.6

1.9

Gydymas nebuvo veiksmingas

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
2023-10-23, 18:41 | Registruotas lankytojas 1

Erikas Stankūnas man padėjo kai išgyvenau stiprų nerimą tiek studentų atstovybėje, tiek šeimoje. Jis padėjo man geriau pažinti save, savo emocijas, aiškiau įvardinti tai ko aš noriu, kovoti su kalte. Dėkoju Jums už nuoširdų darbą ir susitikimus, kuriuos atsiminsiu visą gyvenimą. Rekomenduočiau ir jau rekomendavau savo draugams ir artimiesiems.

2022-01-12, 10:37 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nuostabus. Konsultacijos metu skyrė visą savo dėmesį, išsamiai paaiškino, kas ir kodėl vyksta tam tikri dalykai su manimi. Vaistus paskyrė tik įsiklausęs į problemas. Šį daktarą rekomenduoju 100 proc., yra rūpestingas, malonus, šiltas, nevyniojantis į vatą, bet nėra griežtas. Keliantis pasitikėjimą, o svarbiausia, po konsultacijos aš supratau, jog viskas yra išsprendžiama. Ačiū!

2021-11-08, 09:27 | Registruotas lankytojas 8

Jau praejo daug metu o vis negaliu pamiršti ant kiek nemalonus šis gydytojas, blogiausias psichiatras per visa mano gyvenima. Diagnozes meta iš lempos, kai buvau dienos stacionare kur jis dirbo tai pareikalavo is manes raštiska pasižadėjima kad nesižudysiu nes "jam čia savižudybiu nereikia". Viskas Jau buvo seniai, visos problemos išspręstos, o tik pamačius jo varda - šaltukas kune prabėga.

2021-06-17, 09:22 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai nerekomenduočiau šio gydytojo. Nors konsultacijai buvo skirtas pusvalandis, gydytojas diagnozę "prirašė" per pirmas dvi pokalbio minutes. Buvo gana grubus ir nesigilinantis į esamus skundus ir simptomus. Nors reali problema buvo nerimo sutrikimas, gydytojas "prirašė" visiškai nesusijusią psichiatrinę diagnozę be gilesnio įsigilinimo į mano savijautą. Vėliau konsultavausi su be galo profesionaliais gyd. Algirdu Dambrava ir Aiste Adomaityte, kurie visiškai paneigė gydytojo Stankūno diagnozę. Tikrai nerekomenduočiau šio gydytojo.

2021-05-24, 11:19 | Registruotas lankytojas 2

Per vizitus dažnai žemino ir įžeidinėjo ne tik mane, bet ir kitus savo pacientus. Bandė provokuoti, kad išvengti kitos, dabar sėkmingai valdomos problemos, kurią įvardijo kaip per didelę atsakomybę. Privačių konsultacijų metu bendravo gana agresyviai. Nuo tokios terapijos mano būklė tikrai nepagerėjo ir jau 2 metus nebesugebu pasitikėti jokiais psichikos sveikatos specialistais.

2021-02-23, 21:40 | Registruotas lankytojas 1

Bendravimas buvo labai profesionalus ir malonus, nežiūrint į tai, kad temos susijusios su sunkiais praeities išgyvenimais. Gydytojas gerai parinko gydymo metodus, labai individualiai, gan greitai pradėjau jausti efektą. Jaučiau pasitikėjimą, matydama gydytojo etišką ir profesionalų elgesį. Manau puikus savo srities specialistas.

2021-02-10, 00:17 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-08, 11:24 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.