Pacientai, kurie rekomenduoja Elvyra Stanevičiūtė, %

Registracija čia ir dabar
IDEMUS, ortopedijos centras (Viršuliškių g.)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2017-07-05, Nr. MPL-22282, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
IDEMUS, ortopedijos centras (Viršuliškių g.)
2021-02-25, 11:19 | Registruotas lankytojas 3

Negaliu rekomenduoti jos kitam žmogui. Nors sąlyginai maloni, bet lazerinę procedūrą atliko atmestinai, jautėsi, kad skuba namo, apžiūrėjo ne visas vietas, kurias su lazeriu reikia koreguoti, turėjau rodyti pirštu. Dabar žinau, kad jai trūksta patirties, nes anksčiau esu konsultavusis dėl to pačio dalyko su Northway klinikos specialistu, jis man pasakė, kad reikia taikyti kombinuotą gydymą: lazeris + skleroterapija, o ši specialistė net neužsiminė apie skleroterapiją ir nepasakė, kad smulkesni kapiliarai neišnyks vien tik su lazeriu. Gailiuosi, kad pasitikėjau šia gydytoja, apgavo ji mane savo maloniu bendravimu.

2020-11-18, 19:53 | Registruotas lankytojas 8

Neetiška ir netaktiška gydytoja

2019-07-23, 06:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali gydytoja, bendrauja maloniai , neformaliai, viską labai nuosekliai išaiškina, pateikia alternatyvas, grėsmes ir t.t. Puiki gydytoja, labai linkiu jai profesines sėkmės.
L. Stačiokiene

2017-04-27, 11:22 | IP: 195.182.71.140

Puiki gydytoja - prieš mėnesį atliko išsiplėtusių venų operaciją lazeriu. Viską išsamiai paaiškino, pasiūlė visas alternatyvas, atsakė į visus klausimus. Svarbiausia, po operacijos jaučiuosiu daug geriau, o gydytoja ne tik profesionaliai išmano savo sritį, bet ir yra malonus ir dėmesingas žmogus.
Labai ačiū ir sėkmės!

Esate Elvyra Stanevičiūtė?
2016-12-16, 12:54 | Registruotas lankytojas 2

Demesinga, tolerantiska, mandagi, maloniai bendraujanti. Pries operacija ir po jos viska issamiai paaiskino, atsake i visus man rupimus klausimus. Labai maloni, jokios arogancijos. Dabar lauksiu gijimo rezultatu. Del daktares kompetencijos abejoniu nekilo.

Esate Elvyra Stanevičiūtė?