Pacientai, kurie rekomenduoja Arnas Staškevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2014-06-23, Nr. MPL-19147, Galiojanti

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15373, Panaikinta

Staškevičius Arnas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Staškevičius Arnas?

2019-07-24, 01:33 | 1

Rekomenduoju visiems kuriems reikalinga neurochirurgo pagalba.

2019-07-19, 14:14 | 5

Normalus jaunas gydytojas, besidomintis medicinos mokslo ir savo srities mokslinėmis naujovėmis ir bendraujantis su pacientu. Labai suprantamai paaiškina problemą: kreipiausi tiek pati, tiek vežiau savo tėtį. Jeigu ne jo srities problema, tiesiogiai nukreipia pas konkrečius specialistus. Viskas pas jį yra aišku, nesukelia jokio diskomforto ir jokių disonansų. Nors į medikus ne visada žiūriu patikliai, tačiau šį gydytoją rekomenduoju kiekvienam, kas tik turi neurochirurginės srities kompetencijų reikalaujančių sveikatos problemų.

2019-03-27, 15:42 | 11

Puikumėlis! Tegali džiaugtis. Tarytum antras gimimas :) Nes praėjo lygiai metai nuo galvos naviko šalinimo operacijos.

Tepatikslinsiu, kad maždaug prieš metus - kai jau atsidūriau ligoninėje - maždaug dešimčiai dienų buvo visiškai išnykęs kontaktas su realiuoju pasauliu. Nes nieko neatsimenu. Visiškai nieko.

Kaip kovo 19 d. vakare namuose atsijungė sąmonė - dar gerai, kad pavyko nukristi ant minkštos sofos. Taip iki pat kovo 29 d. nebuvo aktyvios sąmonės - visiškai. Visiška automatika. Nieko neatsimenu. Nors gal iš išorės ir atrodė kitaip. Tik pamenu, kad anesteziologui pakankamai sąmoningai pasirašiau, kad sutinku su operacija. Tuo tarpu nuo kovo 29 d., kai jau buvo ištiksėjusios dvi dienos po operacijos, tuomet 100% sugrįžo aktyvi sąmonė.

Nes nuo to momento jau kuo puikiausiai atsimenu palatos šone pakabintą lapą su datom, vertikalią rodyklę bei apibrauktą skaičių 2. Kas veikiausiai žymi kiek dienų jau praėjo po operacijos. Ir, laikui bėgant, vis atsirasdavo nauji apibraukti skaičiai: 4, 6 ir t.t.

Tiesa, dar kokį mėnesį ar du buvo ne iki galo atsistatęs gebėjimas žodžiais išreikšti mintis. Gal tik 80% pirminio kalbumo. Nors ir taip esu intravertas pagal charakterį - kas reiškia, jog geriausiai atsiskleidžiu būtent raštu, o ne žodžiu :) Tačiau po to palaipsniui viskas sugrįžo į savas vėžes. O intelektas jau nuo pat kovo 29 d. buvo šimtaprocentinis, kaip ir anksčiau. Taigi, puikiai pavykusi operacija!

Čia ateičiai - gal kam pravers :) Ir jums, kaip gydytojui :)

Tegali neišpasakytai džiaugtis :)

AP

2019-02-01, 01:56 | 1

Geras žmogus tikiuosi toks ir liks nes mano vizitas tikrai nepaskutinis

2018-10-19, 15:32 | 2

Labai geri atsiliepimai apie šį specialistą. Esu jam labai dėkinga už sėkmingai atliktą operaciją ir pooperacinį laikotarpį. Labai aiškiai ir detaliai viską išaiškino. Esu labai patenkinta.

2018-06-30, 16:48 | 11

"O iš tiesų tai labai norėjau padėkoti gydytojui neurochirurgui Arnui Staškevičiui - iš Klaipėdos universitetinės ligoninės.

Kad mane faktiškai ištraukė iš nebūties nagų. Tris mėnesius trukusi epopėja. Kuri baigėsi sėkmingai. Kuomet operacijos metu buvo pašalintas pirmos stadijos auglys iš uždaros galvos ertmės.

Nes prieš tai kelis mėnesius sistemingai skaudinėjo galvą. O po to žiūrėk ėmė ir atsijungė sąmonė.

Taip ir patekau į ligoninę.

Ne juokas sėkmingai nustatyti. Ne juokas ir sėkmingai pašalinti - be šalutinių pasekmių. O kad ne mane vieną lydėjo sėkmė - tarytum patvirtina sistemingai teigiami kitų pacientų atsiliepimai plačiuosiuose internetuose.

Beje, jis mano amžiaus :) Ir dar labai atjaučiantis daktaras! Besigilinantis į kito dūšią.

Visai kaip mano charakterio ypatumai :)

Įdėmiai ištyrinėjantis paciento būklę. Ir panašu, kad parenkantis idealius sprendimus. Su emocijų kibirkštėle akyse.

Ačiū, ačiū ir dar kartelį ačiū!!!"

2018-06-10, 12:24 | 6

Sakyčiau fantastiškas specialistas. Nors prie žaizdos dėk. Visko paklausia ir į viską sureaguoja. Geros širdies žmogus :) Ir po atliktos operacijos keletą kartų susistabdo ligoninės koridoriuje ir pasidomi - tai kaip iš tiesų jaučiuosi. Ir matosi, kad tas pasidomėjimas nuoširdus, "nuo dūšios". Kad jam iš tiesų rūpi. Ačiū!!!

2018-03-10, 14:38 | 1

labai malonus ir supratingas kaip zmogus o kaip gydytojas auksinis nes taip rupinosi nors visai negavo kysio tikrai saunus specialistas rekomenduociau ir kitam jei tektu grysti tai tik pas a. staskeviciu labai aciu.....

2016-11-28, 01:06 | IP: 88.119.138.118

Kadangi apie šį gydytoją buvau girdėjusi tik gerų atsiliepimų,kreipiausi į jį konsultacijos.Maloniai bendraujantis,viską išsamiai paaiškino,nusakė prognozes.Puikus gydytojas.

2016-10-21, 04:15 | IP: *.*.*.*