Pacientai, kurie rekomenduoja Vygintas Kaikaris, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04770, Galiojanti

2019-06-27, 14:42 | 1

Nuostabus gydytojas
100 procentu tik juo pasitikiu, ir tikrai kreipsiuosi tik Pas ji
Paciente Alma Tatolyte

2019-05-14, 01:16 | 2

Nerekomenduoju absoliuciai.
Po nepavykusios operacijos dar turejau susimoket ir uz korekcine operacija...

2019-03-07, 12:51 | 4

Labai gerai padare operacija

2018-09-26, 21:00 | 1

Pas šį gydytoją teko operuotis nosį du kartus. Kadangi pirmąjį kartą nebuvau daug apsiskaičius apie nosies tobulinimo operacijos eigą, rezultatą, pooperacinį laikotarpį, pasirodė, kad tai nebus sudėtinga operacija ir nauja nosis trūkumų neturės. Iš pradžių gydytojas atkalbinėjo, sakė, kad mano nosis “normali”, tačiau vistiek sutiko operuoti. Daug kartų kartojau, kad pagrindinis dalykas, kuris man nepatinka yra nosies galas, kuris yra stambus ir palyginti su kitais mano veido bruožais labai iškrentantis iš konteksto. Taip pat turėjau ir kuprelę, kurios norėjosi atsikratyti. Kai po operacijos nuėmė įtvarą, jaučiausi laimingiausia pasaulyje, nes nosis atrodė tikrai neįtikėtinai gerai. Deja. Kuo toliau ėjo laikas, tuo labiau ėmė ryškėti problemos - kolumela stipriai pasmuko, praėjus patinimui pasimatė, kad viena nosies pusė kreiva, o nosies galas neproporcingai ilgas. Viskas būtų gal ir nieko ir šio komentaro turbūt nerašyčiau, bet po 1,5 metų nesusigyvenau su tokiu rezultatu ir nusprendžiau apsilankyti pas gydytoją dar kartą bei pasikonsultuoti dėl mane neraminančių dalykų. Gydytojas net nedvejojo - “Uoi čia nesunkiai viską galima ištaisyti, operuosiu nemokamai, tik už narkozę reikės susimokėti”. Aš žinoma buvau labai maloniai nustebinta tokiu gydytojo pasiūlymu (tikrai tikėjausi, kad reikės ilgai ir nuobodžiai ginčytis, kas teisus, o kas klysta, bet to nebuvo). Atėjo operacijos diena, dar kartą viską smulkiai aptarėme su gydytoju, pakartojau tikrai mažiausiai tris kartus, kad noriu PAKELTI ir SUTRUMPINTI galiuką. Deja atsibudusi po operacijos iškart mačiau, kad ji nepavyko. Nors galiukas nežymiai sutrumpėjo, tačiau kolumela kaip buvo pasmukusi taip ir liko. Iškart atvirai pasakiau gydytojui, kad matau jog jis manęs nesuprato, tačiau jis viską suvertė mano priekabumui, neva aš pati nebežinau ko noriu ir reikalauju iš jo kažkokių kvailysčių. Nors prieš operaciją sakė, kad čia labai nesunku ir viską greitai sutvarkys. Neturiu tikrai didelių nuoskaudų šiam gydytojui, nes apibendrinus operacija esu patenkinta maždaug 60%. Tiesiog noriu atkreipti kitų pacienčių dėmesį, kad gydytojas ne iki galo įsiklausė į mano problemą, o tai tokiose operacijose kaip rinoplastika yra tiesiog pernelyg svarbu, kad to nepaminėti. Tiesa, gydytojas yra malonus, sukalbamas, tačiau kartais atrodo, kad viskas vyksta truputį konvėjeriu, į paciento atvejį nežiūrima kaip į išskirtinį ir nebandoma įsiklausyti, o tiesiog viskas daroma pagal kažkokį protokolą, kur paciento noras nėra pagrindinis motyvas.

2018-03-20, 07:25 | 1

Nuostabiausias ,geriausias gydytojas.Toks nuoširdus.Nors esu dar klinikoj po operacijos,bet as jau vel noriu grįžti čia dar neišėjus.Man gydytojas iš didžiosios raidės,pagarba jam.Toks paprastas,toks geras, toks rūpestingas.Apie visą personalą tą patį galiu pasakyt , nes rūpinasi kiekvieną minutę.Visada šypsosi.Atmosfera labai jauki,jaučiuosi kad esu kurorte kokiam 5 žvaigždučių viešbutį:)maistas iš viso wow!!!ačiū visai jūsų komandai,linkiu jums begalinės sekmės:*

2018-02-18, 14:47 | 1

GERB.POnai ir ponios ,nezinau ko jus ieskojot pas si gydytoja.Mes ieskojom to -kas vadinasi Gyvenimas.Jusu nuostabai-Radome.Ir nereikia pilti siuksliu ant profesionalu.Su pagarba !

2017-12-17, 17:59 | 3

Atėjau tartis dėl apatinių vokų operacijos. Sutarėm. Daktaras dar pasiūlė suleist hialourono į raukšles prie lūpų. Poveikio nebuvo absoliučiai jokio. 190 eurų paėmė ir net negalvojo grąžint. Už eksperimentą, kuris nepavyko..Pasitikėjimas dingo..