Pacientai, kurie rekomenduoja Vygintas Kaikaris, %

Sveikatos ir grožio klinika „Fi Clinica“

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04770, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sveikatos ir grožio klinika „Fi Clinica“
2023-01-19, 17:29 | Registruotas lankytojas 1

Jau metai praėjo po rinoplastikos, esu labai patenkinta rezultatu. Buvau pas kelis chirurgus ir visi patikino , kad dėl storų ir plačių kremzlinių audinių, gali rezultatas ir nedžiuginti. Mano nosis buvo ,, bulvytės” formos,ilga,o šiai dienai turiu mažą,riestą nosytę, be jokių randų. Norejau paminėti, kad gydytojas buvo labai dėmesingas, paskirdavo apžiūras dažniau nei įprastai, atsakydavo į visus klausimus.

2022-07-17, 13:53 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, į situaciją pažiūrėjo individualiai, įsiklausė į pageidavimus bei pasiūlė geriausią sprendimą. Rezultatu likau labai patenkinta ir tikrai padėjo atsikratyti kompleksų, ačiū!

2022-06-18, 10:11 | Registruotas lankytojas 2

Tikras profesionalas. Vienas geriausių gydytojų. Tokių yra vienetai. Rekomenduoju 100%

2022-06-18, 10:10 | Registruotas lankytojas 2

2021-12-07, 07:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas,profesionalus ,siltas zmogus,labai rupestingas ir bendraujantis. Negaleciau pasakyti nei vieno blogo zodzio. Tik patys silciausi prisiminimai apie gydytoja,komanda ir klinika,net norisi sugrysti ???? Didziausios rekomendacijos.

2021-05-15, 07:30 | Registruotas lankytojas 2

Vygintas Kaikaris savo darbo profesionalas. Siltas bendravimas su klientu atsako I visus klausimus padeda issirinkti tai kas labiausiai tinka pacientui , rupinasi pries ir po operacijos. Procedura atlikta nepriekaistingai. Rekomenduoju Vyginta Kaikari.

2020-03-16, 15:51 | Registruotas lankytojas 1

Gyditojas Vygintas Kaikaris gali buti pavyzdziu daugumai gydytoju , kaip specialista ir kaip zmogus . Aciu daktarui uz atliktas operacijas ir gydima !

2019-06-27, 11:42 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas
100 procentu tik juo pasitikiu, ir tikrai kreipsiuosi tik Pas ji
Paciente Alma Tatolyte

2019-03-07, 10:51 | Registruotas lankytojas 4

Labai gerai padare operacija

2018-03-20, 05:25 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabiausias ,geriausias gydytojas.Toks nuoširdus.Nors esu dar klinikoj po operacijos,bet as jau vel noriu grįžti čia dar neišėjus.Man gydytojas iš didžiosios raidės,pagarba jam.Toks paprastas,toks geras, toks rūpestingas.Apie visą personalą tą patį galiu pasakyt , nes rūpinasi kiekvieną minutę.Visada šypsosi.Atmosfera labai jauki,jaučiuosi kad esu kurorte kokiam 5 žvaigždučių viešbutį:)maistas iš viso wow!!!ačiū visai jūsų komandai,linkiu jums begalinės sekmės:*

2018-02-18, 12:47 | Registruotas lankytojas 1

GERB.POnai ir ponios ,nezinau ko jus ieskojot pas si gydytoja.Mes ieskojom to -kas vadinasi Gyvenimas.Jusu nuostabai-Radome.Ir nereikia pilti siuksliu ant profesionalu.Su pagarba !

2017-11-29, 14:33 | IP: 88.119.145.135

Tiesiog nerealus gydytojas! Dariausi pas si gydytoja pilvo plastikos operacija. Rezultatais likau labai patenkinta. Konsultacijos metu gydytojas viska issamiai papasakojo, kas yra pilvo pastika, parode kelis nuotrauku pavyzdzius operaciju pries ir po, pasake ko tiketis is operacijos, kokios galimos komplikacijos, visa info buvo issamiai suteikta. Labai pozityvus, nuosirdus ir profesionalus gydytojas! Rekomenduoju!

2017-11-03, 21:46 | IP: 89.249.94.25

Nepaprastai kompetetingas gydytojas.
Mano svoris palyginus pagal siuaikonius standartus nemazas 82kg 173cm, todel
Baiminausi, kad atsisakys operuoti, taciau net neuzsimine apie tai. Komsultacija praejo issamiai - paiskino galimys rezultatus, galima salitini loveiki ir galimas nesekmes. Apziurejes pasake konkreciai, ko galiu tiketis.
Jau kita diena po operacijos mano pilvas buvo idealus, krutys po pakelimo ir didinimo taip pat labai grazios.
Labai demesingas gydytojas, jam pacientas isties rupi. Nuosirdziai rekomenduociau.

2017-09-19, 16:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas,kuriam esu dėkinga už sugrąžintą gyvenimo kokybę ir už pasitikėjimą savimi.

2017-09-07, 19:36 | IP: 78.62.86.61

Nuostabus gydytojas,visada padrąsinantis,geros nuotaikos,o ligoniui tai ypač svarbu,ypač man,nes labai bijojau,nes turėjau rimtą bėdą.Esu jam labai dėkinga,palengvino gyvenimą.

2016-09-09, 01:34 | IP: 84.240.36.184

Nuostabus, konkretus gydytojas. Visuomet profesionalus, mažai šneka, pasako tik reikalingiausią informaciją, bet jam pacientai tikrai rūpi ir juos gydo iš širdies.

2016-03-31, 19:50 | IP: 78.58.185.138

Nuostabus savo srities profesionalas.

2015-07-23, 14:26 | IP: 78.62.89.130

Nuostabiai atlikta operacija,likau begalo patenkinta! Pritruko bendravimo (issamiu paaiskinimu) po operacijos

2014-11-25, 20:34 | IP: 85.206.129.210

Ypac rupestingas gydytojas, suteikiantis visa informacija apie operacija, apie rezultatus kokiu galiu tiketis ir ispejantis ko jis negali pakeisti. Ispilde viska ka zadejo, o ir esant komplikacijoms rupinosi dar labiau. Aciu, kad tokiu gydytoju butu kuo daugiau.

2013-12-23, 21:42 | IP: 81.96.121.205

Nuostabus gydytojas, ismanatis savo srities darba. Jo darbo rezultati mane tikrai dziugina ir ateityje zadu naudotis jo paslaugomis.

2013-10-12, 17:32 | IP: 213.104.166.5

drąsiai pavadinčiau auksiniu rankų meistru - gabus, preciziškas, gebąs mokyti

2013-06-15, 17:01 | IP: 2.28.41.77

As labai patenkinta sito gydytojo paslaugomis. Turejau kelias operacijas pas Vyginta Kaikari ir tikrai negaliu pasakyti nie vieno blogo zodzio. Konsultacijos buvo issamios ir aiskios. Buvo atsakyta i visus mano klausimus. Pooperacine prieziura buvo super, operacijos rezultatai atitiko mano lukescius, Rekomenduoju 100% !

2013-06-11, 05:06 | IP: 212.52.44.154

Nuostabus gydytojas ir nuostabus žmogus. Puikiai atlikta operaija, labai rūpestinga priežiūra po operacijos. Jei reiktu dar kada nors plastinės operacijos rinkčiaus tik šitą gydytoją. AČIŪ JAM!!!

2013-02-07, 18:02 | IP: 78.57.145.23

Auksciausios klases profesionalas

2012-09-12, 14:50 | IP: 78.56.128.137

Puikus gydytojas.Pašalino mane daug metų kankinusią problemą,kai kiti atsisakė tai padaryti,todėl visuomet liksiu jam dėkinga ir manau,kad dar užsuksiu pasigražinti.

2012-01-16, 10:56 | IP: 78.62.122.240

Ypatingai profesionalus gydytojas ! Operavausi lūžusią nosį.
Konsultacijoje iš karto pasijutau jaukiai, iš karto pamačiau, kad gyd. Kaikaris - profesionalus, labai patyręs, geras, šiltas, malonus žmogus. Jis mane išklausė, parodė galimus variantus kompiuteryje, konsultacija užtruko gana ilgai. Operacija praėjo sklandžiai ir nekainavo siaubingų pinigų, tačiau tiek gydytojai tiek sesutės manim rūpinosi be priekaištų. Tikrai įsitikinau, kad šiam žmogui ir jo klinikoje dirbantiems žmonėms pacientai iš tiesų rūpi. Esu be galo dėkinga gyd. Kaikariui ir jo kolegoms už tai, kad padėjo man atsikratyti matomo komplekso ir dabar aš galiu vaikščioti aukštai iškelta galva.

Pradžioje konsultacijoje buvau pas kitą žymų plastikos chirurgą, kuris mane labai nuvylė. Apsilankymas ir operacija pas gyd. Kaikarį mane įtikino, kad dar yra profesionalių ir žmogiškų plastikos chirurgų. Ateityje jei reikės kreipsiuosi TIK į gydytoją Kaikarį ir visoms savo draugėms patarsiu daryti tą patį.

Ačiū gydytojau, kad padedate moterims pasijusti ir atrodyti gražiai.

2011-09-12, 17:18 | IP: 78.57.166.217

Stebuklų stebuklas medicinoje.Tokio rūpestingo ir gabaus gydytojo reikia paieškoti.Aš jam dėkinga ne už plastinę operaciją,o už suteiktą naują gyvenimą,užtai,kad aš galiu vaikščioti,kad manęs nebado žmonės savo žvilgsniais.Nežinau kaip galima tokiam žmogui atsidėkoti,nes pinigais tai neįvertinama.O kiti gydytojai jokių vilčių nesuteikė...

2011-02-21, 19:35 | IP: 78.62.209.102

Esu labai laiminga kad radau savo gydytoja,aciu jam.Isipilde mano svajione.Po pirmos konsultacijos zinuojau kad cia tas gydytojis kuri eskojau. nera

2008-06-05, 06:38 | IP: 193.219.12.68

Operacija pavyko geriau nei visi tikėjomės. Gydytojas nuostabus.

2008-04-11, 20:10 | IP: 62.80.236.237

Labai rūpestingas, atidus.

2008-03-16, 22:26 | IP: 62.212.202.38

Myliu si gydytoja ir gerbiu,jo rankos tikras stebuklas... tokiu daktaru kaip jis su zibintu reiktu pajieskoti ir nerasit.SEKMES

2008-02-15, 23:23 | IP: 62.212.200.157

gerbiu,myliu,apkabinu:)

2007-04-08, 19:59 | IP: 88.222.8.80

Nesvaiste nei mano, nei savo laiko, buvo tikslus, malonus, operacija ivykde be nesklandumu. Ypac prastas telefono rysys jo kabinete ;)