Pacientai, kurie rekomenduoja Vygintas Kaikaris, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04770, Galiojanti

2017-11-29, 16:33 | IP: 88.119.145.135

Tiesiog nerealus gydytojas! Dariausi pas si gydytoja pilvo plastikos operacija. Rezultatais likau labai patenkinta. Konsultacijos metu gydytojas viska issamiai papasakojo, kas yra pilvo pastika, parode kelis nuotrauku pavyzdzius operaciju pries ir po, pasake ko tiketis is operacijos, kokios galimos komplikacijos, visa info buvo issamiai suteikta. Labai pozityvus, nuosirdus ir profesionalus gydytojas! Rekomenduoju!

2017-11-03, 23:46 | IP: 89.249.94.25

Nepaprastai kompetetingas gydytojas.
Mano svoris palyginus pagal siuaikonius standartus nemazas 82kg 173cm, todel
Baiminausi, kad atsisakys operuoti, taciau net neuzsimine apie tai. Komsultacija praejo issamiai - paiskino galimys rezultatus, galima salitini loveiki ir galimas nesekmes. Apziurejes pasake konkreciai, ko galiu tiketis.
Jau kita diena po operacijos mano pilvas buvo idealus, krutys po pakelimo ir didinimo taip pat labai grazios.
Labai demesingas gydytojas, jam pacientas isties rupi. Nuosirdziai rekomenduociau.

2017-09-19, 19:59 | 1

Gydytojas,kuriam esu dėkinga už sugrąžintą gyvenimo kokybę ir už pasitikėjimą savimi.

2017-09-07, 22:36 | IP: 78.62.86.61

Nuostabus gydytojas,visada padrąsinantis,geros nuotaikos,o ligoniui tai ypač svarbu,ypač man,nes labai bijojau,nes turėjau rimtą bėdą.Esu jam labai dėkinga,palengvino gyvenimą.

2017-07-21, 13:19 | IP: *.*.*.*