Pacientai, kurie rekomenduoja Vygintas Kaikaris, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04770, Galiojanti

2012-09-12, 17:50 | IP: 78.56.128.137

Puikus gydytojas.Pašalino mane daug metų kankinusią problemą,kai kiti atsisakė tai padaryti,todėl visuomet liksiu jam dėkinga ir manau,kad dar užsuksiu pasigražinti.

2012-01-16, 12:56 | IP: 78.62.122.240

Ypatingai profesionalus gydytojas ! Operavausi lūžusią nosį.
Konsultacijoje iš karto pasijutau jaukiai, iš karto pamačiau, kad gyd. Kaikaris - profesionalus, labai patyręs, geras, šiltas, malonus žmogus. Jis mane išklausė, parodė galimus variantus kompiuteryje, konsultacija užtruko gana ilgai. Operacija praėjo sklandžiai ir nekainavo siaubingų pinigų, tačiau tiek gydytojai tiek sesutės manim rūpinosi be priekaištų. Tikrai įsitikinau, kad šiam žmogui ir jo klinikoje dirbantiems žmonėms pacientai iš tiesų rūpi. Esu be galo dėkinga gyd. Kaikariui ir jo kolegoms už tai, kad padėjo man atsikratyti matomo komplekso ir dabar aš galiu vaikščioti aukštai iškelta galva.

Pradžioje konsultacijoje buvau pas kitą žymų plastikos chirurgą, kuris mane labai nuvylė. Apsilankymas ir operacija pas gyd. Kaikarį mane įtikino, kad dar yra profesionalių ir žmogiškų plastikos chirurgų. Ateityje jei reikės kreipsiuosi TIK į gydytoją Kaikarį ir visoms savo draugėms patarsiu daryti tą patį.

Ačiū gydytojau, kad padedate moterims pasijusti ir atrodyti gražiai.

2012-01-15, 16:11 | IP: *.*.*.*

2011-09-12, 20:18 | IP: 78.57.166.217

Stebuklų stebuklas medicinoje.Tokio rūpestingo ir gabaus gydytojo reikia paieškoti.Aš jam dėkinga ne už plastinę operaciją,o už suteiktą naują gyvenimą,užtai,kad aš galiu vaikščioti,kad manęs nebado žmonės savo žvilgsniais.Nežinau kaip galima tokiam žmogui atsidėkoti,nes pinigais tai neįvertinama.O kiti gydytojai jokių vilčių nesuteikė...

2011-05-29, 18:14 | IP: *.*.*.*