Pacientai, kurie rekomenduoja Konstantinas Solovejus, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2018-07-20, Nr. MPL-23386, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-03-17, 17:16 | Registruotas lankytojas 5

Turiu nemenką bendravimo su gydytojais patirtį, todėl matau, jog gydytojas, pirmiausia, tebėra žmogus, nežiūrint į dalies "visažinių" pacientų pastangas. Deja, daug gydytojų dabar yra "nebyliai". Šis yra kalbantis gydytojas - ieškantis kelio į svarbiausius paciento organus širdį bei protą, o per juos į gydomą organą. Manau, šis kelias yra išmintingas ir pagirtinas jaunam gydytojui. Tenenuleidžia rankų ir ateityje, o nusivylimų keistais pacientais gyvenime dar bus daug...
????

2023-03-17, 17:16 | Registruotas lankytojas 5

????

2022-11-10, 16:13 | Registruotas lankytojas 2

Prieš 1,5 metų patyriau atvirą čiurnos lūžį ir 4 su tuo susijusias operacijas.Kojos funkcija dar nėra galutinai atsistačiusi. Vizito metu gyd. K. Solovėjus įsižeidė, kad paprašiau siuntimo pas reabilitologą. Sakė, kad jis nemato jokios kontraktūros ir kad viskas man yra gerai, bet siuntimą išrašo, nors esą gali ir neišrašyti. O be to labai arogantiškai apkaltino mane nemandagiu elgesiu, lyg būčiau prašiusi kažko man pagal indikaciją nepriklausančio. Buvau itin nemaloniai nustebusi, o jau apie emociją nėra ką ir sakyti.

2022-11-10, 16:13 | Registruotas lankytojas 2

Prieš 1,5 metų patyriau atvirą čiurnos lūžį ir 4 su tuo susijusias operas.Kojos funkcija dar nėra galutinai atsistačiusi. Vizito metu gyd. K. Solovėjus įsižeidė, kad paprašiau siuntimo pas reabilitologą. Sakė, kad jis nemato jokios kontraktūros ir kad viskas man yra gerai, bet siuntimą išrašo, nors esą gali ir neišrašyti. O be to labai arogantiškai apkaltino mane nemandagiu elgesiu, lyg būčiau prašiusi kažko man pagal indikaciją nepriklausančio. Buvau itin nemaloniai nustebusi, o jau apie emociją nėra ką ir sakyti.

2022-05-15, 19:20 | Registruotas lankytojas 3

Teko susidurti priėmimo syriuje, į problemą nekreipė jokio dėmesio. Problemos net nebandė nustatyti. Daktaro frazė "Sugįšk, kai karščiuosi ir vemsi" buvo įžeidus. Po vizito pablogėjo ne tik fizinė, bet ir emocinė būklė. Nerekomenduoju niekam susidurti su tokiu "specialistu" .
Bandant paaiškinti kuo skundiesi, nutraukia ir pasakoja kas daktarui "ant liežuvio galo tuo metu" . Po kraujo tyrimo daktaro vizito laukti teko virš 2 valandų nor slaugutės minėjo jog tyrimas trunka apie 40 minučių.

2021-08-26, 19:48 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją į kabinetą atėjau kartu su savo 88 metų tėčiu. Po pirmųjų pokalbio sakinių susierzino, kad aš papildau savo tėčio atsakymus. Tuomet liepė man išeiti iš kabineto. Aš paaiškinau, kad tėtis neprigirdi ir ne viską supranta ir atsimena, ką jam aiškina gydytojai. Išeiti atsisakiau. Kai jiedu grįžo iš apžiūros kabineto, chirurgas priekaištavo, kad aš savivaliauju, kėlė įtampą, demonstratyviai neatsakinėjo į klausimus apie mano tėčio sveikatą, motyvuodamas, kad apie tai pasakė pačiam pacientui. Tiesą pasakius, pirmą kartą susidūriau su tokiu nemaloniu gydytoju.

2021-07-17, 13:05 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo arogantiskai ir neatsakė į rūpimus klausimus.Daugiau uzduodavo klausimu kodel mes atvaziavome i mokama konsultacija pas ji,o ne i savo poliklinika (nebuvo taloneliu musu poliklinikoj), negu kaip issispresti problema. Pulpacijos metu nesugebejo suprasti ,kad tai didelis pulinis