Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Sapon, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14782, Galiojanti

2019-11-03, 23:04 | 1

Nerekomenduoju,nes bendravo nemandagiai,ir neatsake i rupima ir imtymu klausima,nors atskymas buvo aiskus.Po to karto daugiau pas sia gydytoja nebesankiau.

2019-07-03, 11:25 | 2

Puiki gydytoja. Labai džiaugiuosi, kad mane priėmė, nes atėjau iš Antakalnio poliklinikos.
Sapon puiki specialistė . Iškart priėmė. Įdėmiai ir atsakingai įvertino mano būklę. Ir pasiliko mane iki pat mano gimdymo termino. Kiekvieną kart išsamiai apžiūri, bei pakomentuoja, paaiškina, pataria.
Verta geriausio metų gydytojo nominacijos. Galiu drąsiai rekomenduoti, kas norite rimtos, savo specialybę puikiai išmanančios, profesionalios, konkrečios ginekologės - kreipkitės pas Sapon.
Esu labai dėkinga už puikią priežiūrą, bei pozityvumą vizitų metu.

2019-07-01, 15:34 | 2

Gyd. Sapon itin profesionali ir konkreti gydytoja, kuri puikiai ismano savo darbą. Jau daugiau nei 5-erius metus ji yra mano ginekologė ir tikrai nekeisčiau į jokią kitą. Labai patinka, kad ji nepradeda nereikalingų diskusijų, išklauso ir labai konkrečiai pasako kas kaip. Labai maloni.

2019-01-13, 11:05 | 2

Konkreti ir dalykiška gydytoja. Prižiūrėjo abu neštumus iš kurių pirmas buvo sunkus,bet gydytojos dėka viskas vyko sklandžiai. Rekomenduoju

2018-11-19, 13:52 | 5

Griežta, dalykiška akušerė, turi humoro jausmą, tačiau nemėgsta daug aiškint. Jei paklausi, atsako trumpai. Dirba profesionaliai, bet yra šaltoka, empatijos daug nerodo.