Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Sapon, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14782, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

73.1% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

77.7% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.4% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

75% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

73.1% Complete
3.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.7% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

88.2% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-04-18, 10:32 | Registruotas lankytojas 14

Prisiskaičiusi atsilieimų bijojau apsilankymo pas gydytoją. Labai nenorėjau nemalonaus bendravimo bei apžiūros (ėjau planinės echoskopijos 20 sav. nėštumo).
Ginekologė bendravo ramiai, maloniai, jokių nepasitenkinimų nepajaučiau. Labai nustebau, kad leido dalyvauti vyrui bei stebėti leliuką per ekraną (valstybinėje poliklinikoje!) Netgi skatino vyrą užeiti, t.y. ne šiaip "na, gerai, tegul ateina". Už tai didelė padėka.
Klausimų turėjau nedaug, ginekologė teiravosi, ar dar ko noriu pasklausti. Šiaip atsakė trumpai, nes ir mano užklausa buvo nedidelė.
Dėl vaiko lyties pati paklausė: "Ar jau žinote, kas jums gims? Kadangi prieš mėnesį pas genetikę buvau, tai žinojau. Bet ji dar kartą parodė lytinius organus man, vyrui, paaiškino, kur yra sėdmėnys bei varpa.
Iš šio apsilankymo gydytoją vertinu teigiamai.

2023-03-27, 13:29 | Registruotas lankytojas 8

“Ar tikrai taip baisu, kaip komentaruose”,- paklausė manęs vyras. “Tikrai”,- atsakiau. Labai nemalonu eiti pas tokią nemalonią gydytoją.

Užtat kartu buvusi rezidentė auksas, jei skaitysite šį komentarą, linkiu, kad nepamestumėt savęs ir tokia būtumėt, pas Jus drieksis ilgos eilės, o Pincetas žaliuos.

2023-01-02, 14:52 | Registruotas lankytojas 1

Pati apžiūra buvo švelni, bet bendravimas prieš tai ir po to su gydytoja buvo labai nemalonus. Kalbėjo nuolat sarkastiškai, kaip su kokia nevykėle, nors tiesiog atėjau pasitikrinti. Jau esu atpratusi nuo tokio grubumo iš visiškai nepažįstamo žmogaus. Neišgirdau vieno jos klausimo, tai jis man buvo iššauktas. Jausmas buvo lyg kareivinėse.
Tuo metu planavau nėštumą ir norėjau prieš tai paklausti kelių dalykų, bet taip ir neišdrįsau. Po apžiūros paverkiau tualete ir visus savo klausimus išsigūglinau. Nemanau, kad tai normalu.
Labai nerekomenduoju čia lankytis toms, kam svarbu saugumas ir malonus bendravimas.

2022-12-30, 20:55 | Registruotas lankytojas 2

Labai konkreti gydytoja, dalykiškai apžiūri, diagnozuoja ir skiria reikiama gydyma.
Maloniai bendrauja, esant reikalui ir kilus klausimu, konsultuoja ir telefonu.
Rekomenduoju visoms draugėms!

2022-11-05, 08:11 | Registruotas lankytojas 1

Mano vizitas pas sia daktare buvo labai nemalonus. Atejus pasitikrinti profilaktiskai ji pradejo rekti ant manes sakydama kodel as tikrinuosi ir kad keiciu partnerius. Drebejau kedeje ir nezinojau ka atsakyti. Reke sakydama kad nesitikrinciau ir vardino mano ankstesnius susirgimus su pasibjaurejimu…nors man atrodo tai yra normalu tikrintis ). Labai gaila kad jaunimo nedrasina to daryti ir tik pribaugina. Tikrai nerekomenduoju niekam to patirti. Visa diena verkiau

2022-08-08, 12:38 | Registruotas lankytojas 5

Maloni, profesionali gydytoja. Rekomenduoju.

2022-05-13, 13:07 | Registruotas lankytojas 1

Laukiuosi pirmą kartą ir nepasitikiu forumais, tad tikėjausi gydytojos atsakymų į man rūpimus klausimus, kai paklausiau kada įmanoma pamatyti kūdykio lytį, sulaukiau pašaipaus atsakymo. Pas šią gydytoją nenorėčiau sugrįžti , nors matuojant vaiko apimtis buvo profesionali ir sunku įvertinti ar tai atliko gerai.

2020-07-13, 21:00 | Registruotas lankytojas 3

Nemalonu,kad gydytoja mazai bendravo ir atsakynejo atsainiai tik “taip” ir “ne”.Paklausus,del lyties pasake “jog suzinosiu kai gims”.

2020-05-28, 17:08 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, tikra profesionalė, labai maloni, daug metų gydausi būtent pas ją.

Labai džiaugiuosi, kad turime tokių atsakingų savo srities profesionalų gydytojų kaip Gerbiama Rima S,

2020-01-22, 11:36 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-12-11, 10:38 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-03, 21:04 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-03, 08:25 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Labai džiaugiuosi, kad mane priėmė, nes atėjau iš Antakalnio poliklinikos.
Sapon puiki specialistė . Iškart priėmė. Įdėmiai ir atsakingai įvertino mano būklę. Ir pasiliko mane iki pat mano gimdymo termino. Kiekvieną kart išsamiai apžiūri, bei pakomentuoja, paaiškina, pataria.
Verta geriausio metų gydytojo nominacijos. Galiu drąsiai rekomenduoti, kas norite rimtos, savo specialybę puikiai išmanančios, profesionalios, konkrečios ginekologės - kreipkitės pas Sapon.
Esu labai dėkinga už puikią priežiūrą, bei pozityvumą vizitų metu.

2019-07-01, 12:34 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Sapon itin profesionali ir konkreti gydytoja, kuri puikiai ismano savo darbą. Jau daugiau nei 5-erius metus ji yra mano ginekologė ir tikrai nekeisčiau į jokią kitą. Labai patinka, kad ji nepradeda nereikalingų diskusijų, išklauso ir labai konkrečiai pasako kas kaip. Labai maloni.

2019-01-13, 09:05 | Registruotas lankytojas 2

Konkreti ir dalykiška gydytoja. Prižiūrėjo abu neštumus iš kurių pirmas buvo sunkus,bet gydytojos dėka viskas vyko sklandžiai. Rekomenduoju

2018-11-19, 11:52 | Registruotas lankytojas 9

Griežta, dalykiška akušerė, turi humoro jausmą, tačiau nemėgsta daug aiškint. Jei paklausi, atsako trumpai. Dirba profesionaliai, bet yra šaltoka, empatijos daug nerodo.

2018-09-20, 09:03 | Registruotas lankytojas 10

Man labai patinka gydytoja Rima Sapon. Specialistė nedaugžodžiauja, į klausimus atsako labai konkrečiai. Net ir neklausiant keliais žodžiais suprantamai paaiškina situaciją ir galimus sprendimus. Labai patinka, kad viską dėlioja prioritetų principu (pvz., 1. nueik ten, 2 padaryk tą ir t.t.). Viskas labai aišku.

Rekomenduoju gydytoją.

2018-07-02, 11:46 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja maloni, konkreti, profesionali. Nedaugžodžiauja, bet visada paaiškindavo situaciją, atsakė į klausimus ir niekad nesėjo nereikalingos panikos ir po vizitų jaučiausi ramiai. Lankiausi pradžioje profilaktiškai, aptiko cistą, vėliau dėl sunkumų pastojant ir galų gale prižiūrėjo mano nėštumą. Esu labai dėkinga už puikią priežiūrą, pozityvumą vizitų metu ir rezultatą, kurį sūpuoju ant rankų.

2018-06-01, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją Sapon Centro poliklinikoje. Teko rinktis mokamą konsultaciją, nes apžiūra buvo reikalinga čia ir dabar, o ne po mėnesio (tik tada buvo laisvi laikai pas kitas pirminio lygio ginekologes). Kaip ir rašo dauguma čia komentuojančių, gydytoja nėra iš tų, kurios plačiai šypsosi ir laido juokelius ar bando bendrauti kaip su drauge. Tačiau man to ir nereikėjo, tiesiog norėjau apžiūros ir gydymo paskyrimo. Tą ir gavau. Gydytoja įsigilino į mano istoriją, atidžiai ir išsamiai apžiūrėjo, paskyrė papildomų tyrimų ir rekomendavo kaip greičiau pasveikti. Tyrimų rezultatus sužinojau telefonu, gydytoja pasiteiravo, ar rekomenduotas vaistas padeda ir ar daugiau turiu kokių nusiskundimų. Rekomenduoju visoms, kurioms reikia profesionalios apžiūros ir gydymo, o ne paplepėjimo mergaičių būrelyje. Sėkmės gydytojai!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2018-04-18, 17:18 | Registruotas lankytojas 4

Dėkoju gydytojai Rimai Sapon už nustatytą tikslią diagnozę. Išsamiai ir suprantamai paaiškino, Bendravo maloniai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2018-02-12, 10:53 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2018-01-03, 08:03 | Registruotas lankytojas 2

Priėmė sutartu laiku. Gydytoja maloni, taktiška, atsargi ir švelni. Paaiškino ligos priežastis. Apžiūra buvo atsargi,švelni. Atmosfera gera. Jaučiasi gydytojos profesionalumas ir atodumas pacientui. Erika

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-11-03, 12:24 | IP: 77.219.165.26

Puiki specialiste, rekomenduoju ja visoms savo draugems nestukems. Dare mums echo. Kiek kartu teko daryt echo per nestuma, viska isaiskino. Kas raso, kad "grubi ir nemaloni" nesutinku. . .sakyciau saltu nervu zmogus, rimtas. Bet manau, kad ne sypsenu ir plepejimo einam pas gydytojus gauti, o reikalus tvarkyt (grubiai tariant). Rekomenduoju visoms ! Bet teisybe sako, kad kai kurios ateina ir pirmas klausimas ne kaip vaikas vystosi, o lyti nori suzinoti. ..nu tai gal toki atsakyma ir gauna.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-10-11, 12:37 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-09-17, 10:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-07-02, 16:46 | IP: 78.56.222.211

Darė echoskopiją 35 nėštumo sav., maloniai viską paaiškino, normaliai reagavo į klausimus, palinkėjo laimingo gimdymo

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-06-14, 13:37 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi kompetatinga gydytoja, kuri moka bendrauti, maloni, rūpestinga. Labai džiaugiuosi, kad papuoliau būtent pas ją. Nuostabi gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-06-01, 15:31 | IP: 82.135.215.158

Puiki ŽMONIŠKA Gydytoja, pas kurią lankantis nejauti įtampos. Taip kitąsyk būna pasineria su sesute į asmeninius klausimus, bet jie netrukdo, kaip tik atpalaiduoja ir galima smagiai pasijuokti. Problemas spendžia, patarimų gauni krūvą, o jei iškiltų kokių problemų net duoda savo mobilaus numerį, kad galėtum bet kada susisiekti. Lankausi pas šią Gydytoją daug metų, su pertraukomis, bet pabuvus pas kitus, visada sugrįžtu pas ją. Ačiū Jums, kad esate!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2017-03-15, 21:29 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2016-11-28, 21:19 | IP: 5.20.164.221

Nuostabi – dalykiška, profesionali – gydytoja. Negražbyliauja ir nemeilikauja, bet profesionaliai apžiūri, moka padrąsinti, nuraminti. Net patys vizitai malonesni, nes tai – gydytoja iš pašaukimo, kuria visiškai tikiu ir pasitikiu. Ačiū Jums, Gydytoja, už kantrybę, už tai, kad esate. Geriausios sveikatos Jums. :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2016-06-06, 08:37 | IP: 88.119.250.221

Gydytoja kelis kartus darė man echoskopiją neštumo metu. Kai prisiskaičiau blogų atsiliepimų, tai nežinojau net, ko laukti. Gydytoja labai patiko - profesionali, konkreti. Bendrauja laisvai, atsako i visus klausimus. Tikrai rekomenduočiau šią gydytoją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2016-02-18, 21:07 | IP: 84.15.186.4

Teko susidurti dienos stacionare. Nepaprasta gydytoja, profesionali, kvalifikuota, nepaprastai kruopsti, neabejinga ir rupestinga. Aciu gydytojai, kuri savo puikiu darbu kelia visos poliklinikos lygi. Jos deka po mini operacijos jauciaudi kaip po eilinio vizito. Nuosirdus aciu ir kuo didziausios sekmes. Pagarbiai E.S.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-08-25, 18:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-03-14, 14:21 | IP: 188.69.197.142

Puiki gydytoja, negrazbyliauja o kalba dalykiskai. Priziurejo nestumo metu mane, po to ir po nestumo. Dirba profesionaliai, kompetetinga. Jau 5 metai lankausi pas sia gydytoja ir neketinu keist. Metu man nemazai ir gydytoju ginekologu mano kelyje buvo ne vienas, taciau RIMA SAPON man priimtiniausia.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-02-27, 07:20 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-02-20, 17:42 | IP: 5.20.131.198

Puiki, šmaikšti, supratinga, pati geriausia ginekologė, pas kurią tenka lankytis. Taip pat labai kompetetinga ir tikra savo srities žinovė. Pasirinkau ją kaip prižiūrinčią nėštumą, ir nė kiek nesigailiu. Taip pat gaunu konsultaciją ir telefonu, jei tik reikia. Taip pat reiktų paminėti, kad akušerė taip pat ne iš kelmo spirta ir labai labai faina. Šis duetas tiesiog tobula dienos pradžia - juokeliai, palyginimai, diskusijos griūk negyvas :DDD
Dar vienas teigiamas dalykas - ji dirba kaip antro lygio specialistė, todėl eilių beveik nėra. Ne taip, kaip pas pirmo lygio specialistus - užsirašai, o priima po valandos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-02-20, 17:39 | IP: 5.20.131.198

Puiki, šmaikšti, supratinga, pati geriausia ginekologė, pas kurią tenka lankytis. Taip pat labai kompetetinga ir tikra savo srities žinovė. Pasirinkau ją kaip prižiūrinčią nėštumą, ir nė kiek nesigailiu. Taip pat gaunu konsultaciją ir telefonu, jei tik reikia. Taip pat reiktų paminėti, kad akušerė taip pat ne iš kelmo spirta ir labai labai faina. Šis duetas tiesiog tobula dienos pradžia - juokeliai, palyginimai, diskusijos griūk negyvas :DDD
Dar vienas teigiamas dalykas - ji dirba kaip antro lygio specialistė, todėl eilių beveik nėra. Ne taip, kaip pas pirmo lygio specialistus - užsirašai, o priima po valandos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-02-20, 17:37 | IP: 5.20.131.198

Puiki, šmaikšti, supratinga, pati geriausia ginekologė, pas kurią tenka lankytis. Taip pat labai kompetetinga ir tikra savo srities žinovė. Pasirinkau ją kaip prižiūrinčią nėštumą, ir nė kiek nesigailiu. Taip pat gaunu konsultaciją ir telefonu, jei tik reikia. Taip pat reiktų paminėti, kad akušerė taip pat ne iš kelmo spirta ir labai labai faina. Šis duetas tiesiog tobula dienos pradžia - juokeliai, palyginimai, diskusijos griūk negyvas :DDD
Dar vienas teigiamas dalykas - ji dirba kaip antro lygio specialistė, todėl eilių beveik nėra. Ne taip, kaip pas pirmo lygio specialistus - užsirašai, o priima po valandos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-01-24, 22:19 | IP: 78.56.85.219

Konkreti, tiesiai viską rėžia, galima pasitarti. Nevynioja į vatą, nemykia(kaip kai kurios kitos), viskas tiesiai šviesiai, išsamiai. Ir gydymų yra skyrusi ir operacijai siuntusi. Nėštumo metu teko taip pat lankytis. Apibendrinant-patiko gydytoja. Dėja teko išsikraustyti kitur gyventi ir ieškotis kitos. Sėkmės Jums :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-01-22, 15:34 | IP: 188.69.197.177

15 metų lankausi pas šią gydytoją, profesionali gydytoja. Man tinka jos bendravimo būdas, bet kas nesupranta jos juodo jumoro, tiems sunkiau. Ji ne iš tų gydytojų, kuri meilikauja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2015-01-22, 10:52 | IP: 78.57.184.115

Rekomenduoju šią gydytoją, ypač jaunoms panelėms, bijančioms ginekologo. Gydytoja šiuolaikiška, profesionali, labai kruopščiai ištiria. Neapsiriboja tik savo sritimi. Nusiunčia konsultuotis pas kitos srities specialistą, jei tik mato reikalą. Ne visi čia į Pincetą rašo, bet žinau nemažai moterų, labai ja patenkintų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-12-30, 14:27 | IP: 213.197.150.30

Kas nori apšokinėjimų, meilikavimų, tai ne čia pataikėt. Todėl man ji ir patinka, nevynioja į vatą. Konkreti, viską išdėsto aiškiai. Kompetetinga. Sėkmės gydytojai!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-12-29, 06:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-11-28, 19:04 | IP: 78.56.52.160

puiki gydytoja, konkreti, profesionali, sako tiesiai sviesiai ir tai kai kuriems nepatinka

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-11-18, 19:23 | IP: 78.60.123.78

Maloni gydytoja, atsako į rūpimus klausimus. Pakomentuoja gydymo eigą. Sėkmės, nes moterys dabar labai aikštingos ( matyti iš komentarų).

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-09-18, 11:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-08-14, 15:10 | IP: 78.57.184.115

Labai gera gydytoja. Apžiūri visapusiškai, domisi bendra sveikata, nukreipia pas kitos srities specialistą, jei reikia. Išprususi medicinos srityje. Inteligentiška. Ne kartą buvau pati, mielai pas ją eina mano dukros ir rekomenduoja savo draugėms. Labai rekomenduočiau jaunoms panelėms. Nuėjusios pas šią gydytoją, ginekologo nebebijosite.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-08-06, 08:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-07-24, 10:28 | IP: 213.159.32.218

Pas sia gydytoja lankiausi visa savo nestuma. Taciau likus paskutines 3 sav. iki gimdimo termino, ji daugiau manes neapziurejo, nes isejo atostogu. Teko per pazystamus eiti pas kita gydytoja ir zinoma ne uz dyka ir tikrai pas kita gyd. apziura buvo nepalyginamai gera su daktares Sapon. Negana to suzinojau, kad uz tam tikrus tyrimus t.y. uz paselius, mokejau bereikalo nes jie yra kompensuojama, taciau Sapon to nezinojo ar nenorejo zinoti. Sapon visa laika kol mus priziurejo, toks jausmas kad viska dare skubomis ir atmestinai: nesciosios knygele pildydavo atmestinai, pvz. viena kart matuoja kraujo spaudima, kita kart ne.... tiesiog is galvos paraso duomenys; nors ilga laika pas ja ejau, toks jausmas kad kaip pirma kart, nes visada klausdavo to paties, nieko neatsimindavo. Tikrai kai esi nescia ir laukiesi pirmagimio norisi issamios apziuros ir patarimu, taciau is Sapon to nesulaukiau. Kita kart net budavo nemalonu nes ji bendravo grubokai... tiesa pasakius isvis nebendravo o toks jausmas kad tik greiciau mane paleistu...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?
2014-05-02, 19:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Rima Sapon?