Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Sapon, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14782, Galiojanti

2019-07-03, 11:25 | 2

Puiki gydytoja. Labai džiaugiuosi, kad mane priėmė, nes atėjau iš Antakalnio poliklinikos.
Sapon puiki specialistė . Iškart priėmė. Įdėmiai ir atsakingai įvertino mano būklę. Ir pasiliko mane iki pat mano gimdymo termino. Kiekvieną kart išsamiai apžiūri, bei pakomentuoja, paaiškina, pataria.
Verta geriausio metų gydytojo nominacijos. Galiu drąsiai rekomenduoti, kas norite rimtos, savo specialybę puikiai išmanančios, profesionalios, konkrečios ginekologės - kreipkitės pas Sapon.
Esu labai dėkinga už puikią priežiūrą, bei pozityvumą vizitų metu.

2019-07-01, 15:34 | 2

Gyd. Sapon itin profesionali ir konkreti gydytoja, kuri puikiai ismano savo darbą. Jau daugiau nei 5-erius metus ji yra mano ginekologė ir tikrai nekeisčiau į jokią kitą. Labai patinka, kad ji nepradeda nereikalingų diskusijų, išklauso ir labai konkrečiai pasako kas kaip. Labai maloni.

2019-01-13, 11:05 | 2

Konkreti ir dalykiška gydytoja. Prižiūrėjo abu neštumus iš kurių pirmas buvo sunkus,bet gydytojos dėka viskas vyko sklandžiai. Rekomenduoju

2018-11-19, 13:52 | 5

Griežta, dalykiška akušerė, turi humoro jausmą, tačiau nemėgsta daug aiškint. Jei paklausi, atsako trumpai. Dirba profesionaliai, bet yra šaltoka, empatijos daug nerodo.

2018-09-20, 12:03 | 8

Man labai patinka gydytoja Rima Sapon. Specialistė nedaugžodžiauja, į klausimus atsako labai konkrečiai. Net ir neklausiant keliais žodžiais suprantamai paaiškina situaciją ir galimus sprendimus. Labai patinka, kad viską dėlioja prioritetų principu (pvz., 1. nueik ten, 2 padaryk tą ir t.t.). Viskas labai aišku.

Rekomenduoju gydytoją.

2018-07-02, 14:46 | 2

Gydytoja maloni, konkreti, profesionali. Nedaugžodžiauja, bet visada paaiškindavo situaciją, atsakė į klausimus ir niekad nesėjo nereikalingos panikos ir po vizitų jaučiausi ramiai. Lankiausi pradžioje profilaktiškai, aptiko cistą, vėliau dėl sunkumų pastojant ir galų gale prižiūrėjo mano nėštumą. Esu labai dėkinga už puikią priežiūrą, pozityvumą vizitų metu ir rezultatą, kurį sūpuoju ant rankų.

2018-06-01, 14:22 | 1

Lankiausi pas gydytoją Sapon Centro poliklinikoje. Teko rinktis mokamą konsultaciją, nes apžiūra buvo reikalinga čia ir dabar, o ne po mėnesio (tik tada buvo laisvi laikai pas kitas pirminio lygio ginekologes). Kaip ir rašo dauguma čia komentuojančių, gydytoja nėra iš tų, kurios plačiai šypsosi ir laido juokelius ar bando bendrauti kaip su drauge. Tačiau man to ir nereikėjo, tiesiog norėjau apžiūros ir gydymo paskyrimo. Tą ir gavau. Gydytoja įsigilino į mano istoriją, atidžiai ir išsamiai apžiūrėjo, paskyrė papildomų tyrimų ir rekomendavo kaip greičiau pasveikti. Tyrimų rezultatus sužinojau telefonu, gydytoja pasiteiravo, ar rekomenduotas vaistas padeda ir ar daugiau turiu kokių nusiskundimų. Rekomenduoju visoms, kurioms reikia profesionalios apžiūros ir gydymo, o ne paplepėjimo mergaičių būrelyje. Sėkmės gydytojai!

2018-04-18, 20:18 | 4

Dėkoju gydytojai Rimai Sapon už nustatytą tikslią diagnozę. Išsamiai ir suprantamai paaiškino, Bendravo maloniai.

2018-02-12, 12:53 | 1

Labai nemaloni daktarė, grubi, kalba nepatenkintu tonu. Paskyrė nebūtiną tyrimą. Problemos neišsprendė. Po vizito reikėjo skambinti dėl atsakymo, gavau žinutę, jog esu užregistruota, gydytoja sakė neiti, tiesiog paskambinti dėl atsakymo, žinutėje buvo parašyta, jog būtina informuoti, jie neatvyksi (nes kaip pagal jų sistema kelis kartus nepranešus, jog neatvyksi yra šalinama tavo internetiniame psl. paskyra) to pasekoje parašiau žinutę, jog neatvyksiu, paskambinus daktarei dėl atsakymo, gavau tik krūvą įžeidimų, kad rašau kažkokias žinutes centrui. Dar nesu taip pasibaisėjusi jokiu gydytoju. Ne gydytoja, o kažkoks siaubas.

2018-01-03, 10:03 | 2

Priėmė sutartu laiku. Gydytoja maloni, taktiška, atsargi ir švelni. Paaiškino ligos priežastis. Apžiūra buvo atsargi,švelni. Atmosfera gera. Jaučiasi gydytojos profesionalumas ir atodumas pacientui. Erika