Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Smetonienė, %

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16269, Galiojanti

2019-11-01, 22:09 | 2

Labai maloni gydytoja. Ėjau ne dėl ligos, o dėl kitų dalykų. Apžiūros metu buvo atsargi, stengėsi, kad nesijaučiau prastai, nesielgė šiurkščiai. Atsakė į visus rūpimus klausimus ir gan išsamiai. Labai maloni gydytoja, bendraujanti. Rekomenduoju, ėjau ne kartą, eičiau tikrai dar kartą.

2019-08-13, 14:21 | 6

Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau pas šią gydytoją. Viską paaiškino, tikrai nuoširdžiai domėjosi. Paskyrė gydymą, paaiškino kaip vartoti vaistus. Labai esu dėkinga šiai gydytojai, būtinai grįšiu pas Jus. Ačiū.

2019-08-03, 21:10 | 1

Nuostabi gydytoja! Lb maloni. Lb patiko pas ja lankytis! Prie progos butinai sugrisiu!

2019-05-30, 10:21 | 2

Teko lankytis, kai mano gydytoja atostogavo. Niekam nerekomenduoju. Tik įėjus į kabinetą pradėjo šaukt, ko aš čia atėjau. Į mano pasakymus nekreipė dėmesio pertraukinėdama. Labai nemaloni, nemandagi.

2019-05-20, 15:16 | 2

Kol atostogavo mano gydytoja maloniai priimė extra atveju. Rūpestingai patikrino, atsakė į visus klausimus bei paaiškino ką matė echoskopijos metu. Nuramino ir tikslingai paskyrė gydymą. Ačiū gydytojai už profesionalumą.

2019-01-02, 18:06 | 4

Labaai patenkinta likau demeaingumu ir profesionalumu

2019-01-02, 08:50 | 1

Gydytoja labai maloni ir draugiška, atsakė į visus rūpimus klausimus. Atlikdama echoskopiją labai išsamiai aiškino ką mato, kodėl taip yra ir pan. Labai rekomenduoju gydytoją!

2018-12-18, 22:25 | 1

Gydytoja labai draugiška, vizitas buvo malonus, profesionalus. Išsamiai atsakė į visus klausimus ir papildomai suteikė man naudingos informacijos. Pas šią gydytoją tikrai lankysiuosi ir ateityje.