Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Smetonienė, %

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16269, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2018-07-12, Nr. MPL-23241, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-02, 16:13 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabiai šilta ir maloni gydytoja, labai rekomenduoju!!

2020-06-29, 04:34 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai atsakinga, rūpestinga ir maloni gydytoja. Visada švelni ir su šypsena. Jausmas toks, lyg į kiekvieną pacientę žiūrėtų, kaip savo artimą. Retai pasitaiko tokių empatiškų specialistų. Nors darbo krūvis nemažas ir pacientų srautas didžiulis, niekada nėra skubinusi vizitų ar neatsakiusi į rūpimus klausimus. Visada skirs visą savo dėmesį. Tad kuo šilčiausios rekomendacijos ir linkėjimai :)

2020-06-25, 09:45 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, profesionali ir puiki gydytoja. Tikrai visiems labai rekomenduoju.

2020-06-15, 22:24 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė iš didelės raidės, visiem rekomenduočiau, profesionali, švelni, bendraujanti. Visada atlieka visus tirimus.

2020-04-03, 07:34 | Registruotas lankytojas 9

Puiki gydytoja. Draugiška, maloni, nuoširdžiai rūpinasi pacientais.

2020-03-13, 08:02 | Registruotas lankytojas 2

Labai nustebino gydytojos dėmesingumas ir isigilinimas į problemas. Tikrai lankysiuosi pas ja!

2020-02-25, 13:15 | Registruotas lankytojas 5

Profesionali gydytoja, priėmė prižiūrėti nėštumą jau jam įpusėjus, kai nusprendžiau pereiti iš privačios klinikos į Antakalnio polikliniką. Tikrai puikiai ir rūpestingai prižiūri, labai taktiškas žmogus, skiriantis pacientams pakankamai dėmesio ir laiko. Ačiū už Jūsų atsidavimą.

2020-01-27, 16:49 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Prižiūrėjo mano nėštumą. Atliko visus būtinus tyrimus, kiekvieną kartą kai iškildavo klausimų ar kažkokių nesklandumų, gydytoja iškart darė echoskopą, kad užtikrintų, jog viskas vaikiukui gerai. Esu dėkinga šiai gydytojai už skirtą dėmesį ir pagalbą. Tik jos dėka buvau psichologiškai gerai nusiteikusi ir rami!

2020-01-23, 16:17 | Registruotas lankytojas 4

Super gydytoja. Nuoširdžiai rekomenduoju. Labai paprasta ir malonu buvo bendrauti, domėjosi, paaiškino ir viskas puiku tiesiog.

2020-01-09, 14:23 | Registruotas lankytojas 3

Maloni gydytoja, apžiūros metu teiravosi ar neskauda, buvo švelni. Pati domėjosi bendra būkle, nors nusiskundimų neturiu, labiau lankiausi dėl profilaktikos, tačiau pati paskyrė papildomų tyrimų, kad visapusiškai ištirti, kad ir profilaktiškai. Man ji patiko, tikiuosi, kad ilgai dirbs poliklinikoje, kad būtų pas ką eiti.

2019-12-23, 21:52 | Registruotas lankytojas 13

Buvau šiandien pas gydytoją, nes mano atostogauja. Visiems rekomenduoju, labai maloniai viską paaiškino, atsakė i visus klausimus. Tikrai profesionali gydytoja.

2019-12-23, 10:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni,profesionali daktarė, visiems rekomenduoju.

2019-11-01, 21:09 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja. Ėjau ne dėl ligos, o dėl kitų dalykų. Apžiūros metu buvo atsargi, stengėsi, kad nesijaučiau prastai, nesielgė šiurkščiai. Atsakė į visus rūpimus klausimus ir gan išsamiai. Labai maloni gydytoja, bendraujanti. Rekomenduoju, ėjau ne kartą, eičiau tikrai dar kartą.

2019-08-13, 13:21 | Registruotas lankytojas 7

Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau pas šią gydytoją. Viską paaiškino, tikrai nuoširdžiai domėjosi. Paskyrė gydymą, paaiškino kaip vartoti vaistus. Labai esu dėkinga šiai gydytojai, būtinai grįšiu pas Jus. Ačiū.

2019-08-03, 20:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Lb maloni. Lb patiko pas ja lankytis! Prie progos butinai sugrisiu!