Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Smetonienė, %

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16269, Galiojanti

2020-01-27, 17:49 | 2

Nuostabi gydytoja! Prižiūrėjo mano nėštumą. Atliko visus būtinus tyrimus, kiekvieną kartą kai iškildavo klausimų ar kažkokių nesklandumų, gydytoja iškart darė echoskopą, kad užtikrintų, jog viskas vaikiukui gerai. Esu dėkinga šiai gydytojai už skirtą dėmesį ir pagalbą. Tik jos dėka buvau psichologiškai gerai nusiteikusi ir rami!

2020-01-23, 17:17 | 4

Super gydytoja. Nuoširdžiai rekomenduoju. Labai paprasta ir malonu buvo bendrauti, domėjosi, paaiškino ir viskas puiku tiesiog.

2020-01-09, 15:23 | 3

Maloni gydytoja, apžiūros metu teiravosi ar neskauda, buvo švelni. Pati domėjosi bendra būkle, nors nusiskundimų neturiu, labiau lankiausi dėl profilaktikos, tačiau pati paskyrė papildomų tyrimų, kad visapusiškai ištirti, kad ir profilaktiškai. Man ji patiko, tikiuosi, kad ilgai dirbs poliklinikoje, kad būtų pas ką eiti.

2019-12-23, 22:52 | 12

Buvau šiandien pas gydytoją, nes mano atostogauja. Visiems rekomenduoju, labai maloniai viską paaiškino, atsakė i visus klausimus. Tikrai profesionali gydytoja.

2019-12-23, 11:33 | 1

Labai maloni,profesionali daktarė, visiems rekomenduoju.

2019-11-01, 22:09 | 2

Labai maloni gydytoja. Ėjau ne dėl ligos, o dėl kitų dalykų. Apžiūros metu buvo atsargi, stengėsi, kad nesijaučiau prastai, nesielgė šiurkščiai. Atsakė į visus rūpimus klausimus ir gan išsamiai. Labai maloni gydytoja, bendraujanti. Rekomenduoju, ėjau ne kartą, eičiau tikrai dar kartą.

2019-08-13, 14:21 | 7

Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau pas šią gydytoją. Viską paaiškino, tikrai nuoširdžiai domėjosi. Paskyrė gydymą, paaiškino kaip vartoti vaistus. Labai esu dėkinga šiai gydytojai, būtinai grįšiu pas Jus. Ačiū.

2019-08-03, 21:10 | 1

Nuostabi gydytoja! Lb maloni. Lb patiko pas ja lankytis! Prie progos butinai sugrisiu!

2019-05-30, 10:21 | 2

Teko lankytis, kai mano gydytoja atostogavo. Niekam nerekomenduoju. Tik įėjus į kabinetą pradėjo šaukt, ko aš čia atėjau. Į mano pasakymus nekreipė dėmesio pertraukinėdama. Labai nemaloni, nemandagi.

2019-05-20, 15:16 | 2

Kol atostogavo mano gydytoja maloniai priimė extra atveju. Rūpestingai patikrino, atsakė į visus klausimus bei paaiškino ką matė echoskopijos metu. Nuramino ir tikslingai paskyrė gydymą. Ačiū gydytojai už profesionalumą.

2019-01-02, 18:06 | 4

Labaai patenkinta likau demeaingumu ir profesionalumu

2019-01-02, 08:50 | 1

Gydytoja labai maloni ir draugiška, atsakė į visus rūpimus klausimus. Atlikdama echoskopiją labai išsamiai aiškino ką mato, kodėl taip yra ir pan. Labai rekomenduoju gydytoją!

2018-12-18, 22:25 | 1

Gydytoja labai draugiška, vizitas buvo malonus, profesionalus. Išsamiai atsakė į visus klausimus ir papildomai suteikė man naudingos informacijos. Pas šią gydytoją tikrai lankysiuosi ir ateityje.

2018-10-09, 10:31 | 1

Lankiausi nerimaudama, kol sava gydytoja sirgo, bet viskas išsisprendė ir ateity liksiu su naująja. Ačiū