Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Slavinskytė, %

Licencijos

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

82.2% Complete
4.1

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.2% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

85.8% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

87.9% Complete
4.4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

89.1% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

79.7% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.1% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-04-16, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Laukiau prie kabineto nurododyto registracijos metu, buvo užrakintas. Pamanau, kadangi šiek tiek pavėlavau, kur nors išėjo, tačiau grįš, nes mano priėmimo laikas nepasibaigęs. Po kokių 10 min. išlindo medikė ir ptadėjo kviesti kitą pavardę. Paklausiau gal žino kur 508 gydytoja, pasirodo dirba kitame kabinete. Net nesiklausė, liepė pasiimti kitą talonėlį. Nesvarbu, kad uždegimas, kitas priėmimas po daugiau nei mėnėsio. Pasirodo paskubėjo sistemoje nurodyti neatvykimą. Žinosiu, kad tas pats kaip robotas.

2020-11-21, 12:18 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja atliko akių voku operaciją. Atliktu rezultatu nesu patenkinta, nes pjūvis padarytas labai ilgas ir matomas, virš voko raukšlės. Su gydytoja po operacijos susisiekti pavyko tik po ilgų bandymų ir tik susitarus, kad priims įvertinti būklę ir išimti siūlus privačioje klinikoje Vilniuje, nes kitu atveju gali priimti tik kitą mėnesį. Atvykus vizitui išėmė tik dalį siūlų o dėl likusių buvo pasakyta kad iškris savaime. Taigi su likusiais siūlais gyvenau visą mėnesį. Labai tikiuosi, kad ilgainiui ryškūs randai liks mažiau pastebimi. Labai noriu gydytojai palinkėti ateityje daugiau dėmesio skirti savo pacientams, juo labiau, kad paslauga nėra nemokama

Slavinskytė Viktorija atsakė

Sveiki,
Kadangi esate tik po operacijos, normalu, kad yra patinimas ir siūlė ilga.. o kodėl ji ilga, mes aptareme konsultacijos metu.. beto siūlės ilgį lemia operacijos taktika, veido ypatybes... audiniai dar gyja, todėl ir rezultato dar vertinti negalima, kol neįvyko pilnas sugijimas. Siūlai naudojami tik tirpstantys ir jei palikau juos, matomai dar nebuvo pakankamo siūlės tvirtumo... Siūlai iškrenta, kada organizmas juos pašalina, nes jei pašalinti per anksti, deja gresia tam tikros rizikos .. Vizitas buvo suplanuotas papildomas Jums, kad Jus apžiūrėti savo laisvu laiku, deja tuo metu radau tik privačioje klinikoje, kurios nesudarę sutarties su TLK, todėl ir buvo mokama paslauga. Ačiū Jums už palinkėjimą ir už pastebėjimus, nes Jus skatinate tobulėti!

Su pagarba

2019-09-21, 20:09 | Registruotas lankytojas 2

Toks gan atsainus požiūris. Susisiekti ir prieš ir po operacijos mažai šansų. O jei ir pavyko kartą, tai neturi laiko kalbėti. Tepasakė- mano reikalas operuoti, jūsų reikalas gyti. Pakonsultioti po vokų pakėlimo operacijos atsiradusioms problemoms priimti negali, nes seselės pyksta už pspildomus žmones. O talonų niekad nėra. O dabar visai nekonsultuoja.

Slavinskytė Viktorija atsakė

Gerb. paciente,
nenuostabu, kad jei bandote susisiekti asmeniniu numeriu, del intensyvaus darbo krūvio deja, neturiu galimybes kalbeti, o ypač operacijos metu. Norint konsultacijos visada reikia skambinti i registratura ir atvykti sutartu laiku, tada nereiks priimti kaip papildomo paciento. Labai gaila, kad Jums sudetinga gauti talona, nes patekti konsultacijai nori daug pacientu, bet tikrai kas nori patekti juos gauna kantriai laukdami. Su pagarba Jums!

2019-09-16, 10:15 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduočiau, trūksta patirties po vokų pakelimo operacijos būklė pablogėjo viėnas vokas neužsiveria visad akys peršti smėlio sindromas jau 7 men praejo o antibiotikus ir dirbtines ašaras pastoviai lašinu lankiausi ir kitose gydymosi įstaigose pasake tą patį vokas neužsiveria vertinu darbą labai blogai

Slavinskytė Viktorija atsakė

Sveiki,
Labai gaila, kad jauciate diskomforta po voku operacijos.. Noreciau paklausti ar buvote pas mane pakartotinai konsultacijai del sios situacijos po operacijos, nes jei vokas neuzsimerkia- reikalinga koreguojanti operacija. Neretai, kad ivyktu pilnas voko sugijimas ir funkcijos atsistatymas prisireikia ir 1 metu. Pagarbiai

2019-04-13, 13:26 | Registruotas lankytojas 2

Mano giminaitei 2018 m.lapkričio mėn. buvo atlikta abiejų vokų operacija, nes kaklo kraujagyslių
operacijos metu buvo pažeistas vienos akies voko nervas, todėl vokas pakrisdavo ir trugdė matomumui.Draugė parekomendavo pas gerą oftolmologę, tačiau pasirodo,kad gydytojos sugebėjimai ar patirtis prasti. Po operacijos vokai atrodė daug blogiau negu prieš operaciją, nes gavosi voko nejautra, o be to akis lygiai taip pat mažesnė.Visada jaučiamas įtempimas,sunku pasidažyti, nors jau praėjo šitiek laiko.Niekam ir niekada nerekomenduotų šios gydytojos.

Slavinskytė Viktorija atsakė

Sveiki, Gerb. pacientes giminaite,
Aisku sudetinga komentuoti, nes reikia ratu kalbeti, bet neprisimenu per savo darbo patirti, kad su pacientais nebūtume pasieke po voku operacijos vienokiu ar kitokiu rezultatu, nes rekomenduojamu kontroliniu patikrinimu metu tikrai būciau rekomendavusi 2aji operacijos etapa, kad galutinai panaikinti voko nukritima. Jei buvo kaklo kraujagysliu operacija, del ko voka keliančio raumens nervas nusilpo, matomai voko funkcija buvo ypac silpna, tad sudetingesnio atvejo metu dazniausiai ir reikia 2 operaciniu etapu.
...Standartiskai po operacijos yra būtinos 3 apžiūros- ar Jūsu giminaite buvo atvykusi i jas??? nes tikrai butu rekomenduota tolimesne gydymo taktika, kad butu pasiekti tenkinantys rezultatai.
Po metu deja, sunku vertinti, nes galejo pasikeisti bendros savijautos bukle (nervo pazeidimo laipsnis ir nervo mityba itakoja jo funkcija- negaudamas pakankamos mitybos vokas silpsta ir leidziasi zemyn, net ir po voku pakelimo operacijos) rekomenduociau issitirti del bendros kraujagysliu bukles, atstatineti voku mityba( nes minejote apie kaklo kraujagysliu operacija) bei fizioterapines proceduras, gerinancias voku kraujotaka. Pagarbiai

2017-04-11, 18:34 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Slavinskytė Viktorija atsakė

Sveiki,

Aciu Jums uz isreiksta savo nuomone ir labai apmaudu, kad nepateisinau Jusu lukesciu. Taip as dar jauna ir patirtimi dar nesigiriu, bet tikrai kad ja sukaupciau labai daug dirbu ir stengiuosi. Priimu Jusu kritika, tai bus man postumis dar kruopsciau ir atsakingiau dirbti, bei tobuleti. Jei abejojate del kvalifikuotumo galeciau Jums atsiusti kokiose Europos salyse dalyvauta tarptautinio lygio konferencijose, o del gydytojo kvalifikuotumo sprendzia atitinkamos instancijos. Teigti, kad as nekvalifikuota, manau labai drasu. Pagalvokite ar nepasikarsciavote taip teigdama. Prasau islikti Jus zmogiska ir suprasti, kad ir daktaras kartais buna pervarges, nes man asmeniskai tenka darbuotis per 3 ligonines. Neverta pletotis kiek as operaciju ta diena atlikau ir deja, ne visos jos buna vienodos savo sudetingumu, turbut neverta pasakoti kiek ta diena as konsultaciju turejau, o tame tarpe ir Jusu, tikrai gaila, kad paskirta max 10- 15 minuciu konsultacijai, nes daugybe zmoniu nori pas mane patekti. Nepykite, jei tuo metu buvo daug sudetingesniu pacientu, kurie kovoja del matymo, kad neapaktu ir teko juos konsultuoti ilgiau.. del ko konsultuojant Jus teko tai daryti skubotai. Jeigu Jus noretumete as tikrai galiu skirti daug daugiau laiko konsultacijai po darbo, bet deja jei tai rajono ligonine, apgailestauju, del to kad ten nera tokios oftalmologines irangos, kokios as noreciau, kad konsultacija butu europinio lygio.

Su pagarba Jums,
Akiu gydytoja Viktorija Slavinskyte