Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Slavinskytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-08-30, 10:24 | Registruotas lankytojas 2

Puiki, dėmesinga gydytoja iš didžiosios raidės. Esu labai patenkinta atlikta operacija ir jos rezultatais.Dar kartą labai ačiū Jums.Rekomenduoju 100 procentų.

2021-07-28, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdi, atidi gydytoja, o kalbėti apie jos profesionalumą net trūksta žodžių po to, kai sulyginau dabartinį savo atvaizdą veidrodyje ir nuotraukas, darytas prieš vokų operaciją. Ačiū Jums labai, Gydytoja!

2021-06-05, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabi gydytoja, puikiai ismananti savo darba. Esu be galo dekinga jai.

2021-05-02, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Buvo daryta vokų pakėlimo operacija, viskas buvo atlikta 100% . Jokių mėlynių, patinimų ar kitų šalutinių nesklandumų , puiki specialistė.

2021-05-01, 09:29 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atliktas akiu voku pakelimas,rezultatu esu labai patenkinta jau po keliu savaiciu.nejauciu jokio diskomforto ar nemaloniu neigiamu pojuciu.Labai puiki maloni jauna specialiste ismananti savo darba .aciu jai labai labaiiii.iskilus klausimam betkada pavyko susisiekti atsake i visus klausimus.

2021-04-28, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, dėmesinga gydytoja, savo srities profesionalė. Esu labai patenkinta atlikta operacija ir jos rezultatais.

2021-03-19, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktare, tikra profesionale, mylinti savo darba, rekomenduoju.

2021-03-19, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktare, tikra profesionale, mylinti savo darba, rekomenduoju.

2020-12-13, 18:27 | Registruotas lankytojas 1

Man buvo atlikta voku pakėlimo operacija. Gydytoja šauni,maloni ir žinanti ka daro. Ačiū jai. Belieka palinkėti jai sėkmės :)

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Sveiki, manau,kad viskas neblogai.Mano antakiai vienodo aukščio( gydytoja koregavo antakių asimetriją),o mėlynės, paraudimas praeis.Labai džiaugiuos! Darysiu viską, kas parašyta rekomendacijose, (nes daugelis pacienčių po operacijos sakė, laikykis kas parašyta ir viskas bus gerai:))
Na,prieš operaciją realiai tai nekoks buvo !!! Ačiū Jums

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Labukas,!!! negaliu atsidziaugt!!! ❤️❤️❤️snd pasidaziau tokia sau grazi, akys tokios išraiškingos❤️❤️❤️
Siunciu nuotraukytes,kurias pasidariau pries ir po
Aciu JUMS labai!❤️❤️❤️

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Laba. Diena. Rašau čia, nes gyvai konsultacijai šiuo metu sudėtinga dėl karantino. Operacija buvo atlikta 10.22. Siūlai iškrito patys po 1 sav. ( turėjau išsiimti po 14 d) Šiuo metu tepu corneregel. Randai raudoni. Akių lašus lašinu pagal poreikį. Tepsiu nuo randų kaip surašyta atmintinėje. Rezultatų labai patenkinta. Esant galimybei būtinai užsiregistruosiu gyvai apžiūrai. Dar kartą ačiū Jums.

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Jau net nesugijus ( PO 1 SAVAITĖS) esu labai patenkinta rezultatu !!! koregavo mano situaciją po vokų plastinės operacijos( operacija atlikta kitoje klinikoje) ir išėmė randus. Jūs nereali

2020-11-23, 09:31 | Registruotas lankytojas 4

Labai džiaugiuosi rezultatu po vokų operacijos, žvilgsnis tapo daug išraiškingesnis, nuimtos šoninės raukšlės. Esu po 4 mėn, siūlės išnyko visiškai, atrodau, kaip neoperuota.. Aišku ir pati įdėjau daug, kad turėčiau tokį rezultatą( kosmetologas, procedūros, tepiau prieš randus) esu labai dėkinga. Ačiū Jums

2020-08-25, 13:48 | Registruotas lankytojas 8

Super gydytoja, saunuole!!! Aciu uz puikius rezultatus, matau liuks kaip erelis

2020-08-21, 19:40 | Registruotas lankytojas 4

Dėkoju gydytojai už puikiai atliktą operaciją ir gražintą matymą. Nuoširdus ačiū . Jūsų pacientas Stanislovas P.

2020-07-03, 10:59 | Registruotas lankytojas 4

Kompetetinga, profesionali, auksciausio lygio gydytoja. Koregavo mano prastą matyma iš esmės, mano matymas dabar daugiau nei puikus. Didziausia padeka

2020-06-15, 13:45 | Registruotas lankytojas 8

Ilgai ir atsakingai rinkausi gydytoja, kad pakoreguoti veida bjaurojancius vokus ir likau be galo suzaveta gydytojos estetiniu pojuciu! As visiskai kitas zmogus, akyse sviesiau ir matymas geresnis! Norisi dziaugtis gyvenimu! Gydytoja Viktorija- as jums labai dekinga! Sekmes darbuose!

2020-05-12, 06:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, šilta, užjaučianti, profesionali gydytoja. Mano klaikią problemą panaikino 100%. Esu labai jai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ačiū jums gydytoja ir didžiausios jums sėkmės !!!

2020-02-24, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū,labai džiaugiuosi atradus šią gydytoją,tiesiog džiaugiuosiu po akių vokų operacijos.

2020-02-04, 07:33 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdus AČIŪ gerb.gydytojai Viktorijai Slavinskytei. Profesionali, atsakinga gydytoja, tobulai atliekamos operacijos, nuostabus žmogus. Sėkmės, miela Gydytoja

2020-01-17, 21:20 | Registruotas lankytojas 8

Puiki gydytoja, protinga, nuosirdi, zmogiska. Gydausi tik pas ja, visada gerai istiria, issamiai paaiskina problemas ir rekomenduoja gydyma. Rekomenduoju 100 proc. Minusas, kad labai daug zmoniu pas ja.

2019-09-23, 09:40 | Registruotas lankytojas 4

Pavėluotas atsiliepimas, bet daugiau nei prieš metus daktarė operavo man darinuką akies voke ir galiu pasakyt tik geriausius žodžius! Profesionali, perspektyvi gydytoja. Esu be galo dėkingas jums daktare!

2019-09-21, 21:09 | Registruotas lankytojas 8

Labai profesionali, puiki, auksciausios kvalifikacijos gydytoja. Esu be galo dekinga, kad koregavo virsutinius vokus. Operacija atlikta presciziskai, esu daugiau nei patenkinta!!! 100 procentines rekomendacijos tik sitai gydytojai! Aciu Jums!!!

2019-04-29, 07:19 | Registruotas lankytojas 1

Aukščiausi įvertinimai už suteiktas paslaugas ir atliktą operaciją. Ačiū

2019-04-12, 06:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja tiek kaip žmogus, tiek savo srities specialistė. Sėkmės!!!

2018-09-12, 15:32 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, iškart nustatė problemą ir sprendimo būdą, po savaitės pati operavo akies voko cistą ir viskas vyko sklandžiai.
Esu labai dėkingas šiai gydytojai.

2018-03-22, 16:05 | Registruotas lankytojas 4

Maloni gydytoja

2017-12-01, 10:41 | IP: 84.15.179.85

Labai šauni daktare, gerbiu tokius gydytojus kaip ši . Malonesnio žmogaus dar nesu sutikęs. Aš vertinu labai puikiai.

2017-07-13, 14:56 | IP: 87.247.85.108

Labai maloni, atsakė į visus klausimus, viska paaiškino kuo puikiausiai. Labai kompetetinga ir puikiai atliekanti savo darba.

2017-04-22, 18:44 | IP: 84.15.191.95

Apie sia medike, galiu rasyti tik pacius geriausius atsiliepimus.Kompetetinga, atsakinga, demesinga, jautri, bendraujanti siltai. Atliekant voku kelimo operacija, jauciausi saugi. Rezultatu galutiniu likau labai patenkinta. Sia medike,tikrai rekomenduoju.

2017-04-14, 12:12 | IP: 82.135.204.21

Nuostabi ir atidi, itin kruopsti gydytoja, turinti " auksines rankas" buvau pries metus dariusi voku plastika, kuri darke mano akis, si gydytoja pakoregavo situacija is esmes. Savo srities specialiste!!! labai dekinga Jusu paciente, kuriai vel sugrazinot sypsena gyvenimui. Kuo didziausios visokeriopos sekmes ir geruu pacientu!!!

2017-04-14, 12:01 | IP: 82.135.204.21

Pati profesionaliausia akiu gydytoja su kuria suvede keliai, kai daug kas atstume mane su tokia diagnose sita Gydytoja is didziosios raides emesi gydyti mane, tokio rupestingumo ir siltumo dar neteko patirti. Lankysiuos tik pas sita gydytoja, nes kiti mane jau nurase senai. Aciu Jums ir sekmes darbuose, kantrybes su pacientais kurie kartais smeizia, nes laukiant konsultacijos girdejau daug bumbanciu motereliu, kurios piktos ant visko ir ant savo gyvenimo. Sekmes Jums

2017-04-01, 12:32 | IP: 84.15.176.252

Puiki jauna gydytoja. Dėmesinga, atsakinga, gera specialistė.

2016-10-04, 21:40 | Registruotas lankytojas 2

Paliko profesionalios gydytojos ispudi. Puikiai bendravo su mano vaikais. Issamiai isaiskino bukle.