Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Slavinskytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-07-28, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdi, atidi gydytoja, o kalbėti apie jos profesionalumą net trūksta žodžių po to, kai sulyginau dabartinį savo atvaizdą veidrodyje ir nuotraukas, darytas prieš vokų operaciją. Ačiū Jums labai, Gydytoja!

2021-06-05, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabi gydytoja, puikiai ismananti savo darba. Esu be galo dekinga jai.

2021-05-02, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Buvo daryta vokų pakėlimo operacija, viskas buvo atlikta 100% . Jokių mėlynių, patinimų ar kitų šalutinių nesklandumų , puiki specialistė.

2021-05-01, 09:29 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atliktas akiu voku pakelimas,rezultatu esu labai patenkinta jau po keliu savaiciu.nejauciu jokio diskomforto ar nemaloniu neigiamu pojuciu.Labai puiki maloni jauna specialiste ismananti savo darba .aciu jai labai labaiiii.iskilus klausimam betkada pavyko susisiekti atsake i visus klausimus.

2021-04-28, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, dėmesinga gydytoja, savo srities profesionalė. Esu labai patenkinta atlikta operacija ir jos rezultatais.

2021-04-16, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Laukiau prie kabineto nurododyto registracijos metu, buvo užrakintas. Pamanau, kadangi šiek tiek pavėlavau, kur nors išėjo, tačiau grįš, nes mano priėmimo laikas nepasibaigęs. Po kokių 10 min. išlindo medikė ir ptadėjo kviesti kitą pavardę. Paklausiau gal žino kur 508 gydytoja, pasirodo dirba kitame kabinete. Net nesiklausė, liepė pasiimti kitą talonėlį. Nesvarbu, kad uždegimas, kitas priėmimas po daugiau nei mėnėsio. Pasirodo paskubėjo sistemoje nurodyti neatvykimą. Žinosiu, kad tas pats kaip robotas.

2021-03-19, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktare, tikra profesionale, mylinti savo darba, rekomenduoju.

2021-03-19, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktare, tikra profesionale, mylinti savo darba, rekomenduoju.

2020-12-13, 18:27 | Registruotas lankytojas 1

Man buvo atlikta voku pakėlimo operacija. Gydytoja šauni,maloni ir žinanti ka daro. Ačiū jai. Belieka palinkėti jai sėkmės :)

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Sveiki, manau,kad viskas neblogai.Mano antakiai vienodo aukščio( gydytoja koregavo antakių asimetriją),o mėlynės, paraudimas praeis.Labai džiaugiuos! Darysiu viską, kas parašyta rekomendacijose, (nes daugelis pacienčių po operacijos sakė, laikykis kas parašyta ir viskas bus gerai:))
Na,prieš operaciją realiai tai nekoks buvo !!! Ačiū Jums

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Labukas,!!! negaliu atsidziaugt!!! ❤️❤️❤️snd pasidaziau tokia sau grazi, akys tokios išraiškingos❤️❤️❤️
Siunciu nuotraukytes,kurias pasidariau pries ir po
Aciu JUMS labai!❤️❤️❤️

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Laba. Diena. Rašau čia, nes gyvai konsultacijai šiuo metu sudėtinga dėl karantino. Operacija buvo atlikta 10.22. Siūlai iškrito patys po 1 sav. ( turėjau išsiimti po 14 d) Šiuo metu tepu corneregel. Randai raudoni. Akių lašus lašinu pagal poreikį. Tepsiu nuo randų kaip surašyta atmintinėje. Rezultatų labai patenkinta. Esant galimybei būtinai užsiregistruosiu gyvai apžiūrai. Dar kartą ačiū Jums.

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Jau net nesugijus ( PO 1 SAVAITĖS) esu labai patenkinta rezultatu !!! koregavo mano situaciją po vokų plastinės operacijos( operacija atlikta kitoje klinikoje) ir išėmė randus. Jūs nereali

2020-11-23, 09:31 | Registruotas lankytojas 4

Labai džiaugiuosi rezultatu po vokų operacijos, žvilgsnis tapo daug išraiškingesnis, nuimtos šoninės raukšlės. Esu po 4 mėn, siūlės išnyko visiškai, atrodau, kaip neoperuota.. Aišku ir pati įdėjau daug, kad turėčiau tokį rezultatą( kosmetologas, procedūros, tepiau prieš randus) esu labai dėkinga. Ačiū Jums

2020-11-21, 12:18 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja atliko akių voku operaciją. Atliktu rezultatu nesu patenkinta, nes pjūvis padarytas labai ilgas ir matomas, virš voko raukšlės. Su gydytoja po operacijos susisiekti pavyko tik po ilgų bandymų ir tik susitarus, kad priims įvertinti būklę ir išimti siūlus privačioje klinikoje Vilniuje, nes kitu atveju gali priimti tik kitą mėnesį. Atvykus vizitui išėmė tik dalį siūlų o dėl likusių buvo pasakyta kad iškris savaime. Taigi su likusiais siūlais gyvenau visą mėnesį. Labai tikiuosi, kad ilgainiui ryškūs randai liks mažiau pastebimi. Labai noriu gydytojai palinkėti ateityje daugiau dėmesio skirti savo pacientams, juo labiau, kad paslauga nėra nemokama

Sveiki,
Kadangi esate tik po operacijos, normalu, kad yra patinimas ir siūlė ilga.. o kodėl ji ilga, mes aptareme konsultacijos metu.. beto siūlės ilgį lemia operacijos taktika, veido ypatybes... audiniai dar gyja, todėl ir rezultato dar vertinti negalima, kol neįvyko pilnas sugijimas. Siūlai naudojami tik tirpstantys ir jei palikau juos, matomai dar nebuvo pakankamo siūlės tvirtumo... Siūlai iškrenta, kada organizmas juos pašalina, nes jei pašalinti per anksti, deja gresia tam tikros rizikos .. Vizitas buvo suplanuotas papildomas Jums, kad Jus apžiūrėti savo laisvu laiku, deja tuo metu radau tik privačioje klinikoje, kurios nesudarę sutarties su TLK, todėl ir buvo mokama paslauga. Ačiū Jums už palinkėjimą ir už pastebėjimus, nes Jus skatinate tobulėti!

Su pagarba

2020-08-25, 13:48 | Registruotas lankytojas 8

Super gydytoja, saunuole!!! Aciu uz puikius rezultatus, matau liuks kaip erelis

2020-08-21, 19:40 | Registruotas lankytojas 4

Dėkoju gydytojai už puikiai atliktą operaciją ir gražintą matymą. Nuoširdus ačiū . Jūsų pacientas Stanislovas P.

2020-07-03, 10:59 | Registruotas lankytojas 4

Kompetetinga, profesionali, auksciausio lygio gydytoja. Koregavo mano prastą matyma iš esmės, mano matymas dabar daugiau nei puikus. Didziausia padeka

2020-06-15, 13:45 | Registruotas lankytojas 8

Ilgai ir atsakingai rinkausi gydytoja, kad pakoreguoti veida bjaurojancius vokus ir likau be galo suzaveta gydytojos estetiniu pojuciu! As visiskai kitas zmogus, akyse sviesiau ir matymas geresnis! Norisi dziaugtis gyvenimu! Gydytoja Viktorija- as jums labai dekinga! Sekmes darbuose!

2020-05-12, 06:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, šilta, užjaučianti, profesionali gydytoja. Mano klaikią problemą panaikino 100%. Esu labai jai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ačiū jums gydytoja ir didžiausios jums sėkmės !!!

2020-02-24, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū,labai džiaugiuosi atradus šią gydytoją,tiesiog džiaugiuosiu po akių vokų operacijos.

2020-02-04, 07:33 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdus AČIŪ gerb.gydytojai Viktorijai Slavinskytei. Profesionali, atsakinga gydytoja, tobulai atliekamos operacijos, nuostabus žmogus. Sėkmės, miela Gydytoja

2020-01-17, 21:20 | Registruotas lankytojas 8

Puiki gydytoja, protinga, nuosirdi, zmogiska. Gydausi tik pas ja, visada gerai istiria, issamiai paaiskina problemas ir rekomenduoja gydyma. Rekomenduoju 100 proc. Minusas, kad labai daug zmoniu pas ja.

2019-09-23, 09:40 | Registruotas lankytojas 4

Pavėluotas atsiliepimas, bet daugiau nei prieš metus daktarė operavo man darinuką akies voke ir galiu pasakyt tik geriausius žodžius! Profesionali, perspektyvi gydytoja. Esu be galo dėkingas jums daktare!

2019-09-21, 21:09 | Registruotas lankytojas 8

Labai profesionali, puiki, auksciausios kvalifikacijos gydytoja. Esu be galo dekinga, kad koregavo virsutinius vokus. Operacija atlikta presciziskai, esu daugiau nei patenkinta!!! 100 procentines rekomendacijos tik sitai gydytojai! Aciu Jums!!!

2019-09-21, 20:09 | Registruotas lankytojas 2

Toks gan atsainus požiūris. Susisiekti ir prieš ir po operacijos mažai šansų. O jei ir pavyko kartą, tai neturi laiko kalbėti. Tepasakė- mano reikalas operuoti, jūsų reikalas gyti. Pakonsultioti po vokų pakėlimo operacijos atsiradusioms problemoms priimti negali, nes seselės pyksta už pspildomus žmones. O talonų niekad nėra. O dabar visai nekonsultuoja.

Gerb. paciente,
nenuostabu, kad jei bandote susisiekti asmeniniu numeriu, del intensyvaus darbo krūvio deja, neturiu galimybes kalbeti, o ypač operacijos metu. Norint konsultacijos visada reikia skambinti i registratura ir atvykti sutartu laiku, tada nereiks priimti kaip papildomo paciento. Labai gaila, kad Jums sudetinga gauti talona, nes patekti konsultacijai nori daug pacientu, bet tikrai kas nori patekti juos gauna kantriai laukdami. Su pagarba Jums!

2019-09-16, 10:15 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduočiau, trūksta patirties po vokų pakelimo operacijos būklė pablogėjo viėnas vokas neužsiveria visad akys peršti smėlio sindromas jau 7 men praejo o antibiotikus ir dirbtines ašaras pastoviai lašinu lankiausi ir kitose gydymosi įstaigose pasake tą patį vokas neužsiveria vertinu darbą labai blogai

Sveiki,
Labai gaila, kad jauciate diskomforta po voku operacijos.. Noreciau paklausti ar buvote pas mane pakartotinai konsultacijai del sios situacijos po operacijos, nes jei vokas neuzsimerkia- reikalinga koreguojanti operacija. Neretai, kad ivyktu pilnas voko sugijimas ir funkcijos atsistatymas prisireikia ir 1 metu. Pagarbiai

2019-04-29, 07:19 | Registruotas lankytojas 1

Aukščiausi įvertinimai už suteiktas paslaugas ir atliktą operaciją. Ačiū

2019-04-13, 13:26 | Registruotas lankytojas 2

Mano giminaitei 2018 m.lapkričio mėn. buvo atlikta abiejų vokų operacija, nes kaklo kraujagyslių
operacijos metu buvo pažeistas vienos akies voko nervas, todėl vokas pakrisdavo ir trugdė matomumui.Draugė parekomendavo pas gerą oftolmologę, tačiau pasirodo,kad gydytojos sugebėjimai ar patirtis prasti. Po operacijos vokai atrodė daug blogiau negu prieš operaciją, nes gavosi voko nejautra, o be to akis lygiai taip pat mažesnė.Visada jaučiamas įtempimas,sunku pasidažyti, nors jau praėjo šitiek laiko.Niekam ir niekada nerekomenduotų šios gydytojos.

Sveiki, Gerb. pacientes giminaite,
Aisku sudetinga komentuoti, nes reikia ratu kalbeti, bet neprisimenu per savo darbo patirti, kad su pacientais nebūtume pasieke po voku operacijos vienokiu ar kitokiu rezultatu, nes rekomenduojamu kontroliniu patikrinimu metu tikrai būciau rekomendavusi 2aji operacijos etapa, kad galutinai panaikinti voko nukritima. Jei buvo kaklo kraujagysliu operacija, del ko voka keliančio raumens nervas nusilpo, matomai voko funkcija buvo ypac silpna, tad sudetingesnio atvejo metu dazniausiai ir reikia 2 operaciniu etapu.
...Standartiskai po operacijos yra būtinos 3 apžiūros- ar Jūsu giminaite buvo atvykusi i jas??? nes tikrai butu rekomenduota tolimesne gydymo taktika, kad butu pasiekti tenkinantys rezultatai.
Po metu deja, sunku vertinti, nes galejo pasikeisti bendros savijautos bukle (nervo pazeidimo laipsnis ir nervo mityba itakoja jo funkcija- negaudamas pakankamos mitybos vokas silpsta ir leidziasi zemyn, net ir po voku pakelimo operacijos) rekomenduociau issitirti del bendros kraujagysliu bukles, atstatineti voku mityba( nes minejote apie kaklo kraujagysliu operacija) bei fizioterapines proceduras, gerinancias voku kraujotaka. Pagarbiai

2019-04-12, 06:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja tiek kaip žmogus, tiek savo srities specialistė. Sėkmės!!!

2018-09-12, 15:32 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, iškart nustatė problemą ir sprendimo būdą, po savaitės pati operavo akies voko cistą ir viskas vyko sklandžiai.
Esu labai dėkingas šiai gydytojai.

2018-03-22, 16:05 | Registruotas lankytojas 2

Maloni gydytoja

2017-12-01, 10:41 | IP: 84.15.179.85

Labai šauni daktare, gerbiu tokius gydytojus kaip ši . Malonesnio žmogaus dar nesu sutikęs. Aš vertinu labai puikiai.

2017-07-13, 14:56 | IP: 87.247.85.108

Labai maloni, atsakė į visus klausimus, viska paaiškino kuo puikiausiai. Labai kompetetinga ir puikiai atliekanti savo darba.

2017-04-22, 18:44 | IP: 84.15.191.95

Apie sia medike, galiu rasyti tik pacius geriausius atsiliepimus.Kompetetinga, atsakinga, demesinga, jautri, bendraujanti siltai. Atliekant voku kelimo operacija, jauciausi saugi. Rezultatu galutiniu likau labai patenkinta. Sia medike,tikrai rekomenduoju.

2017-04-14, 12:12 | IP: 82.135.204.21

Nuostabi ir atidi, itin kruopsti gydytoja, turinti " auksines rankas" buvau pries metus dariusi voku plastika, kuri darke mano akis, si gydytoja pakoregavo situacija is esmes. Savo srities specialiste!!! labai dekinga Jusu paciente, kuriai vel sugrazinot sypsena gyvenimui. Kuo didziausios visokeriopos sekmes ir geruu pacientu!!!

2017-04-14, 12:01 | IP: 82.135.204.21

Pati profesionaliausia akiu gydytoja su kuria suvede keliai, kai daug kas atstume mane su tokia diagnose sita Gydytoja is didziosios raides emesi gydyti mane, tokio rupestingumo ir siltumo dar neteko patirti. Lankysiuos tik pas sita gydytoja, nes kiti mane jau nurase senai. Aciu Jums ir sekmes darbuose, kantrybes su pacientais kurie kartais smeizia, nes laukiant konsultacijos girdejau daug bumbanciu motereliu, kurios piktos ant visko ir ant savo gyvenimo. Sekmes Jums

2017-04-11, 18:34 | Registruotas lankytojas 8
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Sveiki,

Aciu Jums uz isreiksta savo nuomone ir labai apmaudu, kad nepateisinau Jusu lukesciu. Taip as dar jauna ir patirtimi dar nesigiriu, bet tikrai kad ja sukaupciau labai daug dirbu ir stengiuosi. Priimu Jusu kritika, tai bus man postumis dar kruopsciau ir atsakingiau dirbti, bei tobuleti. Jei abejojate del kvalifikuotumo galeciau Jums atsiusti kokiose Europos salyse dalyvauta tarptautinio lygio konferencijose, o del gydytojo kvalifikuotumo sprendzia atitinkamos instancijos. Teigti, kad as nekvalifikuota, manau labai drasu. Pagalvokite ar nepasikarsciavote taip teigdama. Prasau islikti Jus zmogiska ir suprasti, kad ir daktaras kartais buna pervarges, nes man asmeniskai tenka darbuotis per 3 ligonines. Neverta pletotis kiek as operaciju ta diena atlikau ir deja, ne visos jos buna vienodos savo sudetingumu, turbut neverta pasakoti kiek ta diena as konsultaciju turejau, o tame tarpe ir Jusu, tikrai gaila, kad paskirta max 10- 15 minuciu konsultacijai, nes daugybe zmoniu nori pas mane patekti. Nepykite, jei tuo metu buvo daug sudetingesniu pacientu, kurie kovoja del matymo, kad neapaktu ir teko juos konsultuoti ilgiau.. del ko konsultuojant Jus teko tai daryti skubotai. Jeigu Jus noretumete as tikrai galiu skirti daug daugiau laiko konsultacijai po darbo, bet deja jei tai rajono ligonine, apgailestauju, del to kad ten nera tokios oftalmologines irangos, kokios as noreciau, kad konsultacija butu europinio lygio.

Su pagarba Jums,
Akiu gydytoja Viktorija Slavinskyte

2017-04-01, 12:32 | IP: 84.15.176.252

Puiki jauna gydytoja. Dėmesinga, atsakinga, gera specialistė.

2016-10-04, 21:40 | Registruotas lankytojas 2

Paliko profesionalios gydytojos ispudi. Puikiai bendravo su mano vaikais. Issamiai isaiskino bukle.