Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17161, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17161, Sustabdyta

Slavinskytė Viktorija dirba šiose gydymo įstaigose

Internete apie Slavinskytė Viktorija:(Beta)

Nemokamos akių vokų plastinės operacijos – neišnaudota pacientų ...

30 gegužės 2016 ... „Tai sprendimas, kuris duos garantuotą ir ilgalaikį efektą“, – sako gydytoja
Viktorija Slavinskytė. ... Gydytoja V. Slavinskytė yra pastebėjusi ne vieną jaunuolį,
kuris po operacijos negalėjo atsidžiaugti rezultatais. Vaizdas ... Gydytoja V.
Slavinskytė įspėja, kad kai kuriais atvejais vienos operacijos nepakanka.

Kviečia nemokamai pasitikrinti akis - DELFI Sveikata

22 spalio 2015 ... DELFI - „Lietuvoje neretai pavėluojama su ankstyvąja akių ligų diagnostika,“ –
teigia Respublikinės Kauno ligoninės akių ligų gydytojas profesorius Alvydas
Paunksnis. ... Akis tikrins akių ligų gydytojai Alvydas Paunksnis, Gintautas
Šiaučiūnas, Remigijus Gricius, Vaida Makarevičienė, Viktorija Slavinskytė.

Pažangiausios naujovės – absoliučiai visiems pacientams | Diena.lt

22 lapkr. 2016 ... Jas profesionaliai sprendžia Respublikinės Kauno ligoninės gydytojai
oftalmologai. Kartais užkrenta ne tik vokai, bet ir antakiai. Ši problema dažniau
vargina vyrus. Operacijos metu antakiai pakeliami, jei reikia, atliekama ir vokų
plastinė operacija. Gydytoja V.Slavinskytė pabrėžia, kad operacijos metu ...

2017-12-01, 12:41 | IP: 84.15.179.85 Kas parašė?

Labai šauni daktare, gerbiu tokius gydytojus kaip ši . Malonesnio žmogaus dar nesu sutikęs. Aš vertinu labai puikiai.

2017-07-13, 17:56 | IP: 87.247.85.108 Kas parašė?

Labai maloni, atsakė į visus klausimus, viska paaiškino kuo puikiausiai. Labai kompetetinga ir puikiai atliekanti savo darba.

2017-04-22, 21:44 | IP: 84.15.191.95 Kas parašė?

Apie sia medike, galiu rasyti tik pacius geriausius atsiliepimus.Kompetetinga, atsakinga, demesinga, jautri, bendraujanti siltai. Atliekant voku kelimo operacija, jauciausi saugi. Rezultatu galutiniu likau labai patenkinta. Sia medike,tikrai rekomenduoju.

2017-04-14, 15:12 | IP: 82.135.204.21 Kas parašė?

Nuostabi ir atidi, itin kruopsti gydytoja, turinti " auksines rankas" buvau pries metus dariusi voku plastika, kuri darke mano akis, si gydytoja pakoregavo situacija is esmes. Savo srities specialiste!!! labai dekinga Jusu paciente, kuriai vel sugrazinot sypsena gyvenimui. Kuo didziausios visokeriopos sekmes ir geruu pacientu!!!

2017-04-14, 15:01 | IP: 82.135.204.21 Kas parašė?

Pati profesionaliausia akiu gydytoja su kuria suvede keliai, kai daug kas atstume mane su tokia diagnose sita Gydytoja is didziosios raides emesi gydyti mane, tokio rupestingumo ir siltumo dar neteko patirti. Lankysiuos tik pas sita gydytoja, nes kiti mane jau nurase senai. Aciu Jums ir sekmes darbuose, kantrybes su pacientais kurie kartais smeizia, nes laukiant konsultacijos girdejau daug bumbanciu motereliu, kurios piktos ant visko ir ant savo gyvenimo. Sekmes Jums

2017-04-11, 21:34 | registruotas lankytojas

Labai pratsta ir nekvalifikuota gydytoja, nedemėsinga ir atsaini, niekam asmeniškai nerekomenduoju, apžiūra atlikta skubotai, labai neaiškiai kalba, kiek esu lankusi pas okulistų, tai čia prasčiausia gydytoja iš visų sutiktų okulistų, matosi, kad trūksta patirties bei žinių.

Slavinskytė Viktorija atsakė

Sveiki,

Aciu Jums uz isreiksta savo nuomone ir labai apmaudu, kad nepateisinau Jusu lukesciu. Taip as dar jauna ir patirtimi dar nesigiriu, bet tikrai kad ja sukaupciau labai daug dirbu ir stengiuosi. Priimu Jusu kritika, tai bus man postumis dar kruopsciau ir atsakingiau dirbti, bei tobuleti. Jei abejojate del kvalifikuotumo galeciau Jums atsiusti kokiose Europos salyse dalyvauta tarptautinio lygio konferencijose, o del gydytojo kvalifikuotumo sprendzia atitinkamos instancijos. Teigti, kad as nekvalifikuota, manau labai drasu. Pagalvokite ar nepasikarsciavote taip teigdama. Prasau islikti Jus zmogiska ir suprasti, kad ir daktaras kartais buna pervarges, nes man asmeniskai tenka darbuotis per 3 ligonines. Neverta pletotis kiek as operaciju ta diena atlikau ir deja, ne visos jos buna vienodos savo sudetingumu, turbut neverta pasakoti kiek ta diena as konsultaciju turejau, o tame tarpe ir Jusu, tikrai gaila, kad paskirta max 10- 15 minuciu konsultacijai, nes daugybe zmoniu nori pas mane patekti. Nepykite, jei tuo metu buvo daug sudetingesniu pacientu, kurie kovoja del matymo, kad neapaktu ir teko juos konsultuoti ilgiau.. del ko konsultuojant Jus teko tai daryti skubotai. Jeigu Jus noretumete as tikrai galiu skirti daug daugiau laiko konsultacijai po darbo, bet deja jei tai rajono ligonine, apgailestauju, del to kad ten nera tokios oftalmologines irangos, kokios as noreciau, kad konsultacija butu europinio lygio.

Su pagarba Jums,
Akiu gydytoja Viktorija Slavinskyte

2017-04-01, 15:32 | IP: 84.15.176.252 Kas parašė?

Puiki jauna gydytoja. Dėmesinga, atsakinga, gera specialistė.

2016-10-05, 00:40 | registruotas lankytojas

Paliko profesionalios gydytojos ispudi. Puikiai bendravo su mano vaikais. Issamiai isaiskino bukle.