Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Slavinskytė, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17161, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17161, Sustabdyta

2020-05-12, 09:35 | 1

Nuostabi, šilta, užjaučianti, profesionali gydytoja. Mano klaikią problemą panaikino 100%. Esu labai jai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ačiū jums gydytoja ir didžiausios jums sėkmės !!!

2020-02-24, 19:45 | 1

Ačiū,labai džiaugiuosi atradus šią gydytoją,tiesiog džiaugiuosiu po akių vokų operacijos.

2020-02-04, 09:33 | 1

Nuoširdus AČIŪ gerb.gydytojai Viktorijai Slavinskytei. Profesionali, atsakinga gydytoja, tobulai atliekamos operacijos, nuostabus žmogus. Sėkmės, miela Gydytoja

2020-01-17, 23:20 | 5

Puiki gydytoja, protinga, nuosirdi, zmogiska. Gydausi tik pas ja, visada gerai istiria, issamiai paaiskina problemas ir rekomenduoja gydyma. Rekomenduoju 100 proc. Minusas, kad labai daug zmoniu pas ja.

2019-09-23, 12:40 | 4

Pavėluotas atsiliepimas, bet daugiau nei prieš metus daktarė operavo man darinuką akies voke ir galiu pasakyt tik geriausius žodžius! Profesionali, perspektyvi gydytoja. Esu be galo dėkingas jums daktare!

2019-09-22, 00:09 | 5

Labai profesionali, puiki, auksciausios kvalifikacijos gydytoja. Esu be galo dekinga, kad koregavo virsutinius vokus. Operacija atlikta presciziskai, esu daugiau nei patenkinta!!! 100 procentines rekomendacijos tik sitai gydytojai! Aciu Jums!!!

2019-09-21, 23:09 | 2

Toks gan atsainus požiūris. Susisiekti ir prieš ir po operacijos mažai šansų. O jei ir pavyko kartą, tai neturi laiko kalbėti. Tepasakė- mano reikalas operuoti, jūsų reikalas gyti. Pakonsultioti po vokų pakėlimo operacijos atsiradusioms problemoms priimti negali, nes seselės pyksta už pspildomus žmones. O talonų niekad nėra. O dabar visai nekonsultuoja.

Gerb. paciente,
nenuostabu, kad jei bandote susisiekti asmeniniu numeriu, del intensyvaus darbo krūvio deja, neturiu galimybes kalbeti, o ypač operacijos metu. Norint konsultacijos visada reikia skambinti i registratura ir atvykti sutartu laiku, tada nereiks priimti kaip papildomo paciento. Labai gaila, kad Jums sudetinga gauti talona, nes patekti konsultacijai nori daug pacientu, bet tikrai kas nori patekti juos gauna kantriai laukdami. Su pagarba Jums!

2019-09-16, 13:15 | 2

Niekam nerekomenduočiau, trūksta patirties po vokų pakelimo operacijos būklė pablogėjo viėnas vokas neužsiveria visad akys peršti smėlio sindromas jau 7 men praejo o antibiotikus ir dirbtines ašaras pastoviai lašinu lankiausi ir kitose gydymosi įstaigose pasake tą patį vokas neužsiveria vertinu darbą labai blogai

Sveiki,
Labai gaila, kad jauciate diskomforta po voku operacijos.. Noreciau paklausti ar buvote pas mane pakartotinai konsultacijai del sios situacijos po operacijos, nes jei vokas neuzsimerkia- reikalinga koreguojanti operacija. Neretai, kad ivyktu pilnas voko sugijimas ir funkcijos atsistatymas prisireikia ir 1 metu. Pagarbiai

2019-04-29, 10:19 | 1

Aukščiausi įvertinimai už suteiktas paslaugas ir atliktą operaciją. Ačiū

2019-04-13, 16:26 | 2

Mano giminaitei 2018 m.lapkričio mėn. buvo atlikta abiejų vokų operacija, nes kaklo kraujagyslių
operacijos metu buvo pažeistas vienos akies voko nervas, todėl vokas pakrisdavo ir trugdė matomumui.Draugė parekomendavo pas gerą oftolmologę, tačiau pasirodo,kad gydytojos sugebėjimai ar patirtis prasti. Po operacijos vokai atrodė daug blogiau negu prieš operaciją, nes gavosi voko nejautra, o be to akis lygiai taip pat mažesnė.Visada jaučiamas įtempimas,sunku pasidažyti, nors jau praėjo šitiek laiko.Niekam ir niekada nerekomenduotų šios gydytojos.

Sveiki, Gerb. pacientes giminaite,
Aisku sudetinga komentuoti, nes reikia ratu kalbeti, bet neprisimenu per savo darbo patirti, kad su pacientais nebūtume pasieke po voku operacijos vienokiu ar kitokiu rezultatu, nes rekomenduojamu kontroliniu patikrinimu metu tikrai būciau rekomendavusi 2aji operacijos etapa, kad galutinai panaikinti voko nukritima. Jei buvo kaklo kraujagysliu operacija, del ko voka keliančio raumens nervas nusilpo, matomai voko funkcija buvo ypac silpna, tad sudetingesnio atvejo metu dazniausiai ir reikia 2 operaciniu etapu.
...Standartiskai po operacijos yra būtinos 3 apžiūros- ar Jūsu giminaite buvo atvykusi i jas??? nes tikrai butu rekomenduota tolimesne gydymo taktika, kad butu pasiekti tenkinantys rezultatai.
Po metu deja, sunku vertinti, nes galejo pasikeisti bendros savijautos bukle (nervo pazeidimo laipsnis ir nervo mityba itakoja jo funkcija- negaudamas pakankamos mitybos vokas silpsta ir leidziasi zemyn, net ir po voku pakelimo operacijos) rekomenduociau issitirti del bendros kraujagysliu bukles, atstatineti voku mityba( nes minejote apie kaklo kraujagysliu operacija) bei fizioterapines proceduras, gerinancias voku kraujotaka. Pagarbiai

2019-04-12, 09:07 | 1

Nuostabi gydytoja tiek kaip žmogus, tiek savo srities specialistė. Sėkmės!!!

2018-09-12, 18:32 | 4

Puiki gydytoja, iškart nustatė problemą ir sprendimo būdą, po savaitės pati operavo akies voko cistą ir viskas vyko sklandžiai.
Esu labai dėkingas šiai gydytojai.

2018-03-22, 18:05 | 1

Maloni gydytoja

2017-12-01, 12:41 | IP: 84.15.179.85

Labai šauni daktare, gerbiu tokius gydytojus kaip ši . Malonesnio žmogaus dar nesu sutikęs. Aš vertinu labai puikiai.

2017-07-13, 17:56 | IP: 87.247.85.108

Labai maloni, atsakė į visus klausimus, viska paaiškino kuo puikiausiai. Labai kompetetinga ir puikiai atliekanti savo darba.