Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Slavinskytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-08-11, 10:32 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdžiai rekomenduoju šią Daktarę. Ji nuostabi ne tik išore,bet ir vidumi-toks šiltas bendravimas,šypsena veide,švelnumas ir diagnozės išaiškinimas nuo A iki Z yra retas mūsų gydimo įstaigose,pabendravus su tokiu maloniu žmogumi išeini pakylėta,norisi kalnus nuversti. Operacijos metu jokios baimės,skausmo-daktarė visą laiką kalbino,operacinės padėjėja vis klausinėjo ar viskas gerai-tiesiog liuks! Vakar išėmė siūlus,nieko nepajutau nors bijojau,aišku išeidama nedrįsau,bet norėjosi apkabinti ir suspausti tą ištisai besišypsančią mielybę..Jaučiuosi puikiai,tikrai rekomenduoju JI TALENTAS!!!

2022-07-01, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi sutikdama tokius gydytojus. Priemimas,konsultacija,vokų operacija,pooperacinis gydymas- viskas vyko sklandžiai. Praėjo nedaug laiko,bet jau patenkinta rezultatu. Jauna,bet labai atsidavus savo profesijai gydytoja. Rekomenduoju.

2022-06-25, 14:32 | Registruotas lankytojas 7

Neturiu žodžių apsakyti kaip aš patenkinta gydytojos Slavinskytės darbu. Prieš metus nusprendžiau, kad pagaliau reikia pasidaryti akių vokų operaciją. Pradėjau domėtis kuris gydytojas geriausias. Apie gydytojos Slavinskytės atliekamas operacijas neradau nei vieno blogo atsiliepimo. Aišku, radau ne vieną ir ne du blogus atsiliepimus dėl konsultacijų, kad ilgai reikia laukti priėmimo, kad už durų tenka pralaukti ne po vieną valandą ( kuo ir pačiai teko įsitikinti :-) ).Bet tai neturi nieko bendro su jos atliekamomis operacijomis. Laukiant priėmimo girdėjau dviejų pagyvenusių moteriškių pokalbį:
- Kodėl tu iš taip toli čia atvažiavai?
-Todėl, kad aplink daugiau nėra tokių gerų gydytojų. Manau šis pokalbis daug ką pasako apie gydytoją.
Sutartu laiku atvykau į operaciją, po vieną durį į kiekvieną voką, tai visas skausmas kurį pajutau visos operacijos metu. Gulėdama ant operacinio stalo jaučiausi lyg grožio salone prisiaugindama blakstienas. Aš guliu, o meistrė dirba :-) Operacijos metu su gydytoja bendravom lyg dvi draugės. Valanda prabėgo kaip 10 minučių. Po operacijos buvau patinusi kelias dienas ir tiek. Mėlynės nebuvo nei vienos. Darbas atliktas puikiai. 100 % ji geriausia.

2022-05-24, 21:50 | Registruotas lankytojas 7

Begalo maloni gydytoja.

2022-05-13, 12:00 | Registruotas lankytojas 6

Noriu dar kartą Jums- auksaranke padėkoti. Atlikote operaciją 2022 kovo pradžioje. Reikėjo kantrybės gijimo metu: paskirtų vaistų tepimas, lašinimas. Bet dabar, kas kartą žiūrint į savo akis, norisi Jums dėkoti ir dėkoti. Ačiū ir labai džiaugiuosi, kad Jūs man atlikote operaciją.

2022-04-22, 16:46 | Registruotas lankytojas 4

Geras gydytojas yra tas, kuris ne tik išoperuoja, bet ir bent minimaliai pasirūpina savo pacientu pooperaciniu laikotarpiu, nepalikdamas jo spręsti iškilusių problemų pačiam. Pasiaiškinimas, kad turiu labai daug pacientų, nieko nespėju ir panašiai, negali būti pasiteisinimas.

Sveiki,
Išoperuotus pacientus kviečiu sugryžti apžiūrai ir siūlų pašalinimui. ( siūlai tirpstantys ir patys iškrenta) Tačiau apžiūrą deriname pagal Jūsų ir mano galimybes. Ar buvo derintas papildomas vizitas po operacijos? Jei nebuvo, prašom su manimi susisiekti. Informaciniame lape nurodytos būklės ir kaip elgtis, beje nurodytas ir asmeninis telefonas, iškilus klausimams- prašom kreiptis. Su pagarba Jums

2022-03-17, 22:42 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi, atidi, rūpestinga, nuoširdi Gydytoja. Savo srities profesionalė.

2022-03-14, 20:33 | Registruotas lankytojas 1

Didelis Aciu daktarei Viktorijai. Buvo daryta akiu voku pakelimo operacija. Labai malonus bendravimas operacijos metu,po operacijos. Praejus dviem savaitem po operacijos buvau konsultacijoj,po triju savaiciu istrauke siules. Rekomendavo vaistus viso gyjimo laikotarpiu. Nuostabi daktare,kaip sakoma ,,daktare is pasaukimo". Rekomenduoju. Pagarbiai Loreta P.

2022-03-04, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū, ačiū, ačiū
gyd.Viktorijai Slavinskytei už profesionaliai atliktą akių vokų pakėlimo operaciją.
Medikų bendruomenė gali didžiuotis savo gretose turėdama jauną, kompetetingą Gydytoją.
Pagarbiai,Z.Pūrienė

2021-12-14, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Pasidalinsiu savo patirtimi. Buvo daryta voku operacija. Po operacijos praėjus savaitei konsultacijos nesulaukiau, į gydytoja reikia kreiptis el. paštu, parašiau tris laiškus ,bet atsakymo taip ir nesulaukiau, per operacija pasakyta, kad siūlus gali išimtis bet kas ,iškilo klausimas "kas bet kas". Tai teko kreiptis į Akių klinika, ten sulaukiau profesionalios konsultacijos ir pagalbos ir aišku akių klinikoje išėmė siūlus. Po operacinį gydymą ir siūlu išėmimą turėtu atlikti operavęs gydytojas. Jei būčiau prieš tai apsilankius akių klinikoje ,tai tikrai būčiau pasirinkus kitą gydytoją tokiai operacija kuris atlieka operacijas naujoviškiau. Pjūviai labai ilgi ,ne voko raukšlėje, dėl to matomi.

2021-12-09, 09:43 | Registruotas lankytojas 1

Pirmiausiai noriu padėkoti gydytojai, labai Jums AČIŪ! Nors dar nedaug praėjo laiko po atliktų dviejų operacijų (kataraktos ir vokų pakėlimo), rezultatai jau džiugina. Tikrai nesitikėjau tokio greito, sklandaus gyjimo ir vaizdo veidrodyje. Jokių mėlynių, diskomforto, skausmo, tik lengvas patinimas. Operacija atlikta preciziškai. Esu begalo patenkinta ir laiminga.
Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos!!! Reikia ypatingai džiaugtis ir naudotis proga kol tokios profesionalios gydytojos konsultuoja, operuoja ir gydo ne tik privačiose klinikose. Sėkmės!

2021-11-16, 09:12 | Registruotas lankytojas 1

Didžiausios rekomendacijos!!!! Operavo akiù vokus ir man ir sesei, darbas atliktas preciziškai, konsultacija nepriekaištinga. Labai stipri savo srities specialistė.

2021-11-11, 14:16 | Registruotas lankytojas 2

Ypatingai profesionali specialistė. Atliko akių vokų operaciją. Didžiausios rekomendacijos.

Ačiū:)

Pagarbiai, V. Slavinskytė- Pušklevič

2021-11-11, 14:15 | Registruotas lankytojas 2

2021-11-11, 10:04 | Registruotas lankytojas 2

Noriu pasidalinti savo patirtimi, užsiregistravus konsultacijai. Tuo pačiu noriu perspėti kitus pacientus, ketinančius pasiskaičius teigiamus atsiliepimus apie jauną ir perspektyvią specialistę kreiptis konsultacijai ir gydymui.
Visų pirma nežinau, kaip ligoninės administracija toleruoja tokį gydytojos elgesį, kuris, kaip paaiškėjo pasiteiravus registratūroje ir konkrečią slaugytoją, dirbančią su gydytoja, teigia, kad tai yra gydytojos įprastinė darbo sistema ir nukreipia tiesiog į administraciją problemų sprendimui.
Atvykau su pacientu iš kito Lietuvos miesto paskirtu laiku. Vizitas numatytu laiku buvo paskelbtas internetinėje sistemoje, taigi gydytoja suderino savo priėmimų konsultacijų laiką su savo laiku, praleidžiamu operacinėje ir pateikė savo darbo grafiką galimoms registracijoms dėl gydytojo okulisto konsultacijos.
Atvykus paskirtu pagal registraciją laiku prie gydytojos darbo kabineto, ant kurio durų kabo tas pats konsultacijų grafikas, kurio visiškai nesilaikoma, jau laukė kita pacientė, kurios konsultacija vėlavo apie valandą. Kabineto (Nr. 109) slaugytoja paaiškino, kad ši situacija yra nuolatinė, kad gydytoja operacinėje ir neaišku kada grįš, bet ji, kaip slaugytoja, tikrai atliks darbą - patikrins regėjimo aštrumą, pamatuos akispūdį ir tikrai nieko nežino ir negali pakomentuoti, nes paskirtu laiku buvo ir yra darbo vietoje. Cituoju slaugytojos žodžius - žinote, neįsileidžia į operacinę, trūksta operacinės personalo. Tada pasiteirauja, ar reikia išplėsti vyzdžius? Paaiškinu - akių dugno apžiūrą gydytojas okulistas gali atlikti tik esant išplėstiems vyzdžiams. Vyzdžių išplėtimas užima laiką ir po šios procedūros jų atsistatymas vėl užima laiką - žmogus negali vairuoti, skaityti tam tikrą laiką.
Nežinojom, kaip elgtis, nes tokie komentarai apie gydytojos įprastinį darbo tvarkos - priėmimo grafiko pažeidinėjimą, patvirtinti slaugytojos ir registratorės, jau kėlė nerimą, ar galime sau leisti dėl šios konsultacijos sugaišti visą dieną ir dar neaišku, kada gydytoja priims.
Pasiteiravus, ar ši operacija, kurioje dalyvauja gydytoja, yra skubi ar planinė, sužinojome, kad planinė vokų pakėlimo operacija. pagaliau, vėluodama į priėmimą apie pusantros valandos , pasirodė ir pati gydytoja.
Akcentuoju, kas ypatingai įžeidė - pro sėdinčius pacientus (jie laukia vėluojančios pagal grafiką daugiau nei 2 val) gydytoja praėjo kaip pro koridoriaus baldus - nei labas, nei atsiprašau.
Dar parsivedė kitą jaunesnę kolegę su dokumentų segtuvu ir, jei slaugytoja nebūtų informavusi apie pacientų nepasitenkinimą, galimai būtų užsiėmusi rašto darbais.
Esu įsitikinusi, kad gydytojas visų pirma yra tikras gydytojas tada, kada jam pirmoje, aukščiausioje vietoje yra pacientas, juo labiau jo laukiantis.
Jei gydytojas sistemingai nesusitvarko su savo darbo grafiku, jis praranda pacientų pasitikėjimą.
Skaičiau ir kitus neigiamus atsiliepimus, cituoju :"mano reikalas operuoti, Jūsų gyti".
Daktare, nusileiskite ant žemės ir pradėkit gerbti ir mylėti žmones. Jūs nesate žvaigždė (tokios žvaigždės labai greitai gęsta), Jūs davėte Hipokrato priesaiką tarnauti sergančiam žmogui.
Pacientams siūlyčiau stebėti galimą gydytojos progresą ir labai atsakingai pasirinkti operuojantį ir konsultuojantį gydytoją, nes išgirsite, kad ne ji kalta, ji tik operuoja...., ne ji kalta, kad sistemingai nėra darbo vietoje, tai SAM metodikos protokolas liepia išplėsti vyzdžius....

Nuoširdžiai dėkoju, Gerb. Daktare, už du kartus pakoreguotą atsakymą.
Dėkoju už ramybės linkėjimus, Jūs net neįsivaizduojate, kokia aš rami, bet to niekada nebūna žmogui per daug.
Mane, kaip žmogų, daug metų dirbantį medicinos srityje stebina Jūsų stačiai įžūlumas.
Paskaičiau paskutinius komentarus.
Atkreiptinas dėmesys, kad po itin neigiamo akivaizdžiai sveikatos priežiūros sistemą suprantančio ir žinančio asmens rašyto komentaro iš karto parašytos dvi žinutės - vienos minutės tarpu atsirado du teigiami komentarai.
Peršasi išvada, kad teigiami komentarai rašomi savarankiškai pačiai sau. Stebina manipuliacija - e sveikatos tinklapyje atšauktas registruotas vizitas ir žinoma yra atšaukimo laikas - tada Jūs ir grįžote į savo darbo kabinetą. Jūs tiesiog stebinate - vietoj atsiprašymo, kad nepriėmė laiku, neatsiprašė pacientų ir nepaaiškino priežasties, ko ir aiškinti nereikia, nes sistemingai pažeidinėjate darbo tvarką, dar priedo apkaltina pacientą, nes mano dukra tikrai moka kalbėti , tačiau ji būtų dėl Jūsų aplaidumo turėjusi vėl kreiptis į šeimos gydytoją - du mėnesiai laukimo registracijai vien tam, kad gautų siuntimą pas specialistą, žinoma, ne pas Jus.
Daktare, Jūs esate labai neteisi, nes nesilaikote esminio principo medicinoje - pacientas yra visada teisus, o Jūs ir komentarus rašote su grubiomis lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos klaidomis, kaltindama pacientą, kai Jūsų pareiga yra jam teikti pagalbą ir pabrėžiu - tarnauti žmogui, o ne plevėsuoti po ligoninę.
Ką reiškia buvau darbo vietoje ? Kur ?
Gal kabinete priėmimui skirtu laiku?
Gydymo įstaigos vadovas pradžiai Jums turėtų skirti papeikimą už darbo drausmės pažeidimus.
Čia ne viskas - Jus įvertins pacientai. Operuotis pas tokią gydytoją ar ne - čia pacientų laisvos valios sprendimas.
Tikiuosi, kad nustosite rašinėti, daugiau Jūsų nepagrįstų atsakymų su grubiomis rašybos ir skyrybos klaidomis neskaitysiu ir nekomentuosiu.
Viską laisva valia vertina pacientai.
Pagarbiai.

Ponia Ramoniene,

Pirmiausia vėlavau pusvalandį, nes užsitęsė prieš tai buvusi operacija, ne visos planinės operacijos trunka vienodai, tą ir Jums paaiškinau, bet Jūs nenorėjote klausyti ir priimti atsiprašymo. Man pacientas visada pirmoje vietoje, nes kiekvienam atsakingai skiriu tiek kiek reikia laiko ir labai tikiuosi, kad daktaras, kuris operuos irgi neskubės Jūsų atveju... Ką aš turėčiau pagal jus, daktare, palikti sunkų pacientą ir bėgti pas pacientės atstovą, kad nekeltų įtampos poliklinikoje. Pagalvokite ar teisingai darote šmeiždama mane,( aš buvau darbo vietoje) ir ar teisingai elgiatės atėjusi pas mane, kaip pas gydytoją, gauti pagalbos- įvedinėti savo tvarką, protokolus, įžeidinėti registratores ir mano slaugytoją, kuri vykdė savo darbą- norėjo Jūsų dukrai plėsti vyzdžius, nes ji skundėsi blogu matymu. Nė vienas Jūsų minimas pacientas jokių pretenzijų neturėjo, nes supranta, kad pilna akių apžiūra užtrunka ir 1 val, ir 1,5 val, kol išsiplečia vyzdžiai. Jūs įžeidinėjote mano sesutę, neleidote atlikti patikrinimo, jau tik atėjusi į kabinetą kėlėte sąmyšį ir pyktį, nors Jūsų dukra jau suaugusi ir pati už save gali kalbėti. Visi, tą dieną matę Jus, pacientai galėtų apie Jus parašyti savo nuomonę, nes jau už durų būdama planavote kaip ką parašysite ir kur kreipsitės.
Ramybės Jums ir Jūsų šeimai.

Pagarbiai

2021-11-06, 13:31 | Registruotas lankytojas 2

Puikiai atliko vokų pakėlimo operaciją. Pooperaciniame laikotarpyje nebuvo jokių kraujosruvų, tik lengvas patinimas. Po 10 d. savo miesto vietinėje ligoninėje ištraukė siūlus. Siūlus ištraukinėjęs gydytojas- oftalmologas pasiteiravo, kas taip puikiai atliko operaciją. Praėjus 12 d. po operacijos grįžau į darbą. Ačiū, gydytoja Viktorija, už teisingą požiūrį į pacientą.

Ačiū, labai malonu
Pagarbiai, V.SP

2021-08-30, 10:24 | Registruotas lankytojas 4

Puiki, dėmesinga gydytoja iš didžiosios raidės. Esu labai patenkinta atlikta operacija ir jos rezultatais.Dar kartą labai ačiū Jums.Rekomenduoju 100 procentų.

Ačiū!

Pagarbiai, V.S.P

2021-07-28, 20:58 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdi, atidi gydytoja, o kalbėti apie jos profesionalumą net trūksta žodžių po to, kai sulyginau dabartinį savo atvaizdą veidrodyje ir nuotraukas, darytas prieš vokų operaciją. Ačiū Jums labai, Gydytoja!

2021-06-05, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabi gydytoja, puikiai ismananti savo darba. Esu be galo dekinga jai.

2021-05-02, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Buvo daryta vokų pakėlimo operacija, viskas buvo atlikta 100% . Jokių mėlynių, patinimų ar kitų šalutinių nesklandumų , puiki specialistė.

2021-05-01, 09:29 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atliktas akiu voku pakelimas,rezultatu esu labai patenkinta jau po keliu savaiciu.nejauciu jokio diskomforto ar nemaloniu neigiamu pojuciu.Labai puiki maloni jauna specialiste ismananti savo darba .aciu jai labai labaiiii.iskilus klausimam betkada pavyko susisiekti atsake i visus klausimus.

2021-04-28, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, dėmesinga gydytoja, savo srities profesionalė. Esu labai patenkinta atlikta operacija ir jos rezultatais.

2021-04-16, 17:32 | Registruotas lankytojas 2

Laukiau prie kabineto nurododyto registracijos metu, buvo užrakintas. Pamanau, kadangi šiek tiek pavėlavau, kur nors išėjo, tačiau grįš, nes mano priėmimo laikas nepasibaigęs. Po kokių 10 min. išlindo medikė ir ptadėjo kviesti kitą pavardę. Paklausiau gal žino kur 508 gydytoja, pasirodo dirba kitame kabinete. Net nesiklausė, liepė pasiimti kitą talonėlį. Nesvarbu, kad uždegimas, kitas priėmimas po daugiau nei mėnėsio. Pasirodo paskubėjo sistemoje nurodyti neatvykimą. Žinosiu, kad tas pats kaip robotas.

2021-03-19, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktare, tikra profesionale, mylinti savo darba, rekomenduoju.

2021-03-19, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktare, tikra profesionale, mylinti savo darba, rekomenduoju.

2020-12-13, 18:27 | Registruotas lankytojas 1

Man buvo atlikta voku pakėlimo operacija. Gydytoja šauni,maloni ir žinanti ka daro. Ačiū jai. Belieka palinkėti jai sėkmės :)

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Sveiki, manau,kad viskas neblogai.Mano antakiai vienodo aukščio( gydytoja koregavo antakių asimetriją),o mėlynės, paraudimas praeis.Labai džiaugiuos! Darysiu viską, kas parašyta rekomendacijose, (nes daugelis pacienčių po operacijos sakė, laikykis kas parašyta ir viskas bus gerai:))
Na,prieš operaciją realiai tai nekoks buvo !!! Ačiū Jums

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Labukas,!!! negaliu atsidziaugt!!! ❤️❤️❤️snd pasidaziau tokia sau grazi, akys tokios išraiškingos❤️❤️❤️
Siunciu nuotraukytes,kurias pasidariau pries ir po
Aciu JUMS labai!❤️❤️❤️

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Laba. Diena. Rašau čia, nes gyvai konsultacijai šiuo metu sudėtinga dėl karantino. Operacija buvo atlikta 10.22. Siūlai iškrito patys po 1 sav. ( turėjau išsiimti po 14 d) Šiuo metu tepu corneregel. Randai raudoni. Akių lašus lašinu pagal poreikį. Tepsiu nuo randų kaip surašyta atmintinėje. Rezultatų labai patenkinta. Esant galimybei būtinai užsiregistruosiu gyvai apžiūrai. Dar kartą ačiū Jums.

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Jau net nesugijus ( PO 1 SAVAITĖS) esu labai patenkinta rezultatu !!! koregavo mano situaciją po vokų plastinės operacijos( operacija atlikta kitoje klinikoje) ir išėmė randus. Jūs nereali

2020-11-23, 09:31 | Registruotas lankytojas 4

Labai džiaugiuosi rezultatu po vokų operacijos, žvilgsnis tapo daug išraiškingesnis, nuimtos šoninės raukšlės. Esu po 4 mėn, siūlės išnyko visiškai, atrodau, kaip neoperuota.. Aišku ir pati įdėjau daug, kad turėčiau tokį rezultatą( kosmetologas, procedūros, tepiau prieš randus) esu labai dėkinga. Ačiū Jums

2020-11-21, 12:18 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja atliko akių voku operaciją. Atliktu rezultatu nesu patenkinta, nes pjūvis padarytas labai ilgas ir matomas, virš voko raukšlės. Su gydytoja po operacijos susisiekti pavyko tik po ilgų bandymų ir tik susitarus, kad priims įvertinti būklę ir išimti siūlus privačioje klinikoje Vilniuje, nes kitu atveju gali priimti tik kitą mėnesį. Atvykus vizitui išėmė tik dalį siūlų o dėl likusių buvo pasakyta kad iškris savaime. Taigi su likusiais siūlais gyvenau visą mėnesį. Labai tikiuosi, kad ilgainiui ryškūs randai liks mažiau pastebimi. Labai noriu gydytojai palinkėti ateityje daugiau dėmesio skirti savo pacientams, juo labiau, kad paslauga nėra nemokama

Sveiki,
Kadangi esate tik po operacijos, normalu, kad yra patinimas ir siūlė ilga.. o kodėl ji ilga, mes aptareme konsultacijos metu.. beto siūlės ilgį lemia operacijos taktika, veido ypatybes... audiniai dar gyja, todėl ir rezultato dar vertinti negalima, kol neįvyko pilnas sugijimas. Siūlai naudojami tik tirpstantys ir jei palikau juos, matomai dar nebuvo pakankamo siūlės tvirtumo... Siūlai iškrenta, kada organizmas juos pašalina, nes jei pašalinti per anksti, deja gresia tam tikros rizikos .. Vizitas buvo suplanuotas papildomas Jums, kad Jus apžiūrėti savo laisvu laiku, deja tuo metu radau tik privačioje klinikoje, kurios nesudarę sutarties su TLK, todėl ir buvo mokama paslauga. Ačiū Jums už palinkėjimą ir už pastebėjimus, nes Jus skatinate tobulėti!

Su pagarba

2020-08-25, 13:48 | Registruotas lankytojas 8

Super gydytoja, saunuole!!! Aciu uz puikius rezultatus, matau liuks kaip erelis

2020-08-21, 19:40 | Registruotas lankytojas 4

Dėkoju gydytojai už puikiai atliktą operaciją ir gražintą matymą. Nuoširdus ačiū . Jūsų pacientas Stanislovas P.

2020-07-03, 10:59 | Registruotas lankytojas 4

Kompetetinga, profesionali, auksciausio lygio gydytoja. Koregavo mano prastą matyma iš esmės, mano matymas dabar daugiau nei puikus. Didziausia padeka

2020-06-15, 13:45 | Registruotas lankytojas 8

Ilgai ir atsakingai rinkausi gydytoja, kad pakoreguoti veida bjaurojancius vokus ir likau be galo suzaveta gydytojos estetiniu pojuciu! As visiskai kitas zmogus, akyse sviesiau ir matymas geresnis! Norisi dziaugtis gyvenimu! Gydytoja Viktorija- as jums labai dekinga! Sekmes darbuose!

2020-05-12, 06:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, šilta, užjaučianti, profesionali gydytoja. Mano klaikią problemą panaikino 100%. Esu labai jai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ačiū jums gydytoja ir didžiausios jums sėkmės !!!

2020-02-24, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū,labai džiaugiuosi atradus šią gydytoją,tiesiog džiaugiuosiu po akių vokų operacijos.

2020-02-04, 07:33 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdus AČIŪ gerb.gydytojai Viktorijai Slavinskytei. Profesionali, atsakinga gydytoja, tobulai atliekamos operacijos, nuostabus žmogus. Sėkmės, miela Gydytoja

2020-01-17, 21:20 | Registruotas lankytojas 8

Puiki gydytoja, protinga, nuosirdi, zmogiska. Gydausi tik pas ja, visada gerai istiria, issamiai paaiskina problemas ir rekomenduoja gydyma. Rekomenduoju 100 proc. Minusas, kad labai daug zmoniu pas ja.

2019-09-23, 09:40 | Registruotas lankytojas 4

Pavėluotas atsiliepimas, bet daugiau nei prieš metus daktarė operavo man darinuką akies voke ir galiu pasakyt tik geriausius žodžius! Profesionali, perspektyvi gydytoja. Esu be galo dėkingas jums daktare!

2019-09-21, 21:09 | Registruotas lankytojas 8

Labai profesionali, puiki, auksciausios kvalifikacijos gydytoja. Esu be galo dekinga, kad koregavo virsutinius vokus. Operacija atlikta presciziskai, esu daugiau nei patenkinta!!! 100 procentines rekomendacijos tik sitai gydytojai! Aciu Jums!!!

2019-09-21, 20:09 | Registruotas lankytojas 2

Toks gan atsainus požiūris. Susisiekti ir prieš ir po operacijos mažai šansų. O jei ir pavyko kartą, tai neturi laiko kalbėti. Tepasakė- mano reikalas operuoti, jūsų reikalas gyti. Pakonsultioti po vokų pakėlimo operacijos atsiradusioms problemoms priimti negali, nes seselės pyksta už pspildomus žmones. O talonų niekad nėra. O dabar visai nekonsultuoja.

Gerb. paciente,
nenuostabu, kad jei bandote susisiekti asmeniniu numeriu, del intensyvaus darbo krūvio deja, neturiu galimybes kalbeti, o ypač operacijos metu. Norint konsultacijos visada reikia skambinti i registratura ir atvykti sutartu laiku, tada nereiks priimti kaip papildomo paciento. Labai gaila, kad Jums sudetinga gauti talona, nes patekti konsultacijai nori daug pacientu, bet tikrai kas nori patekti juos gauna kantriai laukdami. Su pagarba Jums!

2019-09-16, 10:15 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduočiau, trūksta patirties po vokų pakelimo operacijos būklė pablogėjo viėnas vokas neužsiveria visad akys peršti smėlio sindromas jau 7 men praejo o antibiotikus ir dirbtines ašaras pastoviai lašinu lankiausi ir kitose gydymosi įstaigose pasake tą patį vokas neužsiveria vertinu darbą labai blogai

Sveiki,
Labai gaila, kad jauciate diskomforta po voku operacijos.. Noreciau paklausti ar buvote pas mane pakartotinai konsultacijai del sios situacijos po operacijos, nes jei vokas neuzsimerkia- reikalinga koreguojanti operacija. Neretai, kad ivyktu pilnas voko sugijimas ir funkcijos atsistatymas prisireikia ir 1 metu. Pagarbiai

2019-04-29, 07:19 | Registruotas lankytojas 1

Aukščiausi įvertinimai už suteiktas paslaugas ir atliktą operaciją. Ačiū

2019-04-13, 13:26 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Sveiki, Gerb. pacientes giminaite,
Aisku sudetinga komentuoti, nes reikia ratu kalbeti, bet neprisimenu per savo darbo patirti, kad su pacientais nebūtume pasieke po voku operacijos vienokiu ar kitokiu rezultatu, nes rekomenduojamu kontroliniu patikrinimu metu tikrai būciau rekomendavusi 2aji operacijos etapa, kad galutinai panaikinti voko nukritima. Jei buvo kaklo kraujagysliu operacija, del ko voka keliančio raumens nervas nusilpo, matomai voko funkcija buvo ypac silpna, tad sudetingesnio atvejo metu dazniausiai ir reikia 2 operaciniu etapu.
...Standartiskai po operacijos yra būtinos 3 apžiūros- ar Jūsu giminaite buvo atvykusi i jas??? nes tikrai butu rekomenduota tolimesne gydymo taktika, kad butu pasiekti tenkinantys rezultatai.
Po metu deja, sunku vertinti, nes galejo pasikeisti bendros savijautos bukle (nervo pazeidimo laipsnis ir nervo mityba itakoja jo funkcija- negaudamas pakankamos mitybos vokas silpsta ir leidziasi zemyn, net ir po voku pakelimo operacijos) rekomenduociau issitirti del bendros kraujagysliu bukles, atstatineti voku mityba( nes minejote apie kaklo kraujagysliu operacija) bei fizioterapines proceduras, gerinancias voku kraujotaka. Pagarbiai

2019-04-12, 06:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja tiek kaip žmogus, tiek savo srities specialistė. Sėkmės!!!

2018-09-12, 15:32 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, iškart nustatė problemą ir sprendimo būdą, po savaitės pati operavo akies voko cistą ir viskas vyko sklandžiai.
Esu labai dėkingas šiai gydytojai.

2018-03-22, 16:05 | Registruotas lankytojas 4

Maloni gydytoja

2017-12-01, 10:41 | IP: 84.15.179.85

Labai šauni daktare, gerbiu tokius gydytojus kaip ši . Malonesnio žmogaus dar nesu sutikęs. Aš vertinu labai puikiai.