Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Slavinskytė, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19732, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17161, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17161, Sustabdyta

2019-04-29, 10:19 | 1

Aukščiausi įvertinimai už suteiktas paslaugas ir atliktą operaciją. Ačiū

2019-04-13, 16:26 | 2

Mano giminaitei 2018 m.lapkričio mėn. buvo atlikta abiejų vokų operacija, nes kaklo kraujagyslių
operacijos metu buvo pažeistas vienos akies voko nervas, todėl vokas pakrisdavo ir trugdė matomumui.Draugė parekomendavo pas gerą oftolmologę, tačiau pasirodo,kad gydytojos sugebėjimai ar patirtis prasti. Po operacijos vokai atrodė daug blogiau negu prieš operaciją, nes gavosi voko nejautra, o be to akis lygiai taip pat mažesnė.Visada jaučiamas įtempimas,sunku pasidažyti, nors jau praėjo šitiek laiko.Niekam ir niekada nerekomenduotų šios gydytojos.

Slavinskytė Viktorija atsakė

Sveiki, Gerb. pacientes giminaite,
Aisku sudetinga komentuoti, nes reikia ratu kalbeti, bet neprisimenu per savo darbo patirti, kad su pacientais nebūtume pasieke po voku operacijos vienokiu ar kitokiu rezultatu, nes rekomenduojamu kontroliniu patikrinimu metu tikrai būciau rekomendavusi 2aji operacijos etapa, kad galutinai panaikinti voko nukritima. Jei buvo kaklo kraujagysliu operacija, del ko voka keliančio raumens nervas nusilpo, matomai voko funkcija buvo ypac silpna, tad sudetingesnio atvejo metu dazniausiai ir reikia 2 operaciniu etapu.
...Standartiskai po operacijos yra būtinos 3 apžiūros- ar Jūsu giminaite buvo atvykusi i jas??? nes tikrai butu rekomenduota tolimesne gydymo taktika, kad butu pasiekti tenkinantys rezultatai.
Po metu deja, sunku vertinti, nes galejo pasikeisti bendros savijautos bukle (nervo pazeidimo laipsnis ir nervo mityba itakoja jo funkcija- negaudamas pakankamos mitybos vokas silpsta ir leidziasi zemyn, net ir po voku pakelimo operacijos) rekomenduociau issitirti del bendros kraujagysliu bukles, atstatineti voku mityba( nes minejote apie kaklo kraujagysliu operacija) bei fizioterapines proceduras, gerinancias voku kraujotaka. Pagarbiai

2019-04-12, 09:07 | 1

Nuostabi gydytoja tiek kaip žmogus, tiek savo srities specialistė. Sėkmės!!!

2018-09-12, 18:32 | 1

Puiki gydytoja, iškart nustatė problemą ir sprendimo būdą, po savaitės pati operavo akies voko cistą ir viskas vyko sklandžiai.
Esu labai dėkingas šiai gydytojai.

2018-03-22, 18:05 | 1

Maloni gydytoja

2017-12-01, 12:41 | IP: 84.15.179.85

Labai šauni daktare, gerbiu tokius gydytojus kaip ši . Malonesnio žmogaus dar nesu sutikęs. Aš vertinu labai puikiai.

2017-07-13, 17:56 | IP: 87.247.85.108

Labai maloni, atsakė į visus klausimus, viska paaiškino kuo puikiausiai. Labai kompetetinga ir puikiai atliekanti savo darba.

2017-04-22, 21:44 | IP: 84.15.191.95

Apie sia medike, galiu rasyti tik pacius geriausius atsiliepimus.Kompetetinga, atsakinga, demesinga, jautri, bendraujanti siltai. Atliekant voku kelimo operacija, jauciausi saugi. Rezultatu galutiniu likau labai patenkinta. Sia medike,tikrai rekomenduoju.

2017-04-14, 15:12 | IP: 82.135.204.21

Nuostabi ir atidi, itin kruopsti gydytoja, turinti " auksines rankas" buvau pries metus dariusi voku plastika, kuri darke mano akis, si gydytoja pakoregavo situacija is esmes. Savo srities specialiste!!! labai dekinga Jusu paciente, kuriai vel sugrazinot sypsena gyvenimui. Kuo didziausios visokeriopos sekmes ir geruu pacientu!!!

2017-04-14, 15:01 | IP: 82.135.204.21

Pati profesionaliausia akiu gydytoja su kuria suvede keliai, kai daug kas atstume mane su tokia diagnose sita Gydytoja is didziosios raides emesi gydyti mane, tokio rupestingumo ir siltumo dar neteko patirti. Lankysiuos tik pas sita gydytoja, nes kiti mane jau nurase senai. Aciu Jums ir sekmes darbuose, kantrybes su pacientais kurie kartais smeizia, nes laukiant konsultacijos girdejau daug bumbanciu motereliu, kurios piktos ant visko ir ant savo gyvenimo. Sekmes Jums