Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Kimtys, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07086, Galiojanti

2019-05-31, 17:03 | 3

Puikus gydytojas, labai empatiškas, atsako į visus klausimus. Operavo vienos pėdos iššsokusį kauliuką, praėjo jau 3 metai, puikiai pavykus operacija. Kadangi ateityje operuosiu ir kitą pėdą, akivaizdžiai jaučiasi, jog operuotos visiškai neskauda. Pas jį amžinai didelės eilės, kurios tik įrodo jog verta apsilankyti pas šį gydytoją turint problemų.

2018-12-29, 01:07 | 1

Diagnozė - disekuojantis osteochandritas. Kiti chirurgai norėjo daryti dvi operacijas, imti pačio donoro kremzlę iš kelio, kas man iškart nepatiko, o jo metodas sudėtingesnis. Kainavo papildomai kalogeninė matrica, nes ligonių kasos jos neapmoka. jau virš metų judu-sportuoju ir jokių neigiamų pasekmių. Ačiū dar kartą Gydytojui!

2018-11-27, 16:26 | 2

Nuostabus daktaras! Tai gydytojas is didziosios raides. profesionalas. Labai nuoširdžiai dėkoju gydytojui už sugrąžintą galimybę vėl laisvai vaikščioti. Pamirsti dieninius ir naktinius skausmus. Aciu JUMS> Didžiausios jums sėkmės!
Taip pat didelis ačiū kartu su daktaru dirbusiems personalui už rūpestį.

Sėkmės!

2018-11-27, 16:26 | 2

Taip pat didelis ačiū kartu su daktaru dirbusiems personalui už rūpestį.

Sėkmės!

2018-02-07, 18:16 | 10

Džiaugiuosi, kad taip puikiai atliko čiurnos operaciją, pooperacinis laikotarpis sklandus, be skausmo, tariu didelį AČIŪ GYDYTOJUI Vytautui KIMČIUI, už rūpestį, efektyvų gydymą, šypseną, jis tikras savo srities profesionalas. Tegul būna geras pavyzdys kitiems Klinikų gydytojams.
Su pagarba Danutė Glinskienė

2017-06-24, 23:26 | IP: 88.222.206.168

Pirmas įspūdis tikrai labai malonus, įsigilina į problemą, nupasakoja tavo ligą jos eigą, būsimą gydymą. Išsamiai papasakoja apie visą gydymo eigą, skiria gydymą. Neerogantiškas, labai mielas, šiltas žmogus. Atsako į visus pateiktus klausymus. Atidžiai analizuoja tyrimus.

2017-05-29, 16:28 | 1

Kontretus, taktiskas, tiesiai sviesiai issako visas problemas, issaiskina viska kas daryta, ka reikes daryti po operacijso. Mano nuomone tikras savo srities profesionalas!

2017-03-17, 17:01 | 1

Pirminis vizitas paliko tikrai gerą įspūdį, gydytojas keliantis pasitikėjimą! Matosi, jog tai geras specialistas ir šiltas žmogus. Nutarėme dėl operacijos, labai tikiuosi, jog daktaras padarys savo darbą puikiai, nes man tai itin svarbu, be šio daktaro teko lankytis pas daugelį specialistų, iš esmės nei vienas jų negalėjo man konkrečiai padėti. Esu sportininkas, be galo noriu grįžti prie savo mėgstamo užsiėmimo.

2017-03-07, 23:30 | 6

Puikiai endoprotezavo dešinės kojos čiurnos sąnarį. Prieš operaciją vaikščiojau su ramentu ir nedidelius atstumus. toliau nueiti neleido snario skausmas ir kojos tinimas. Po keturių mėnesių po operacijos vaikštau be ramentų, kojos neskauda Pooperainis laikotarpis praėjo sklandžiai. man vi dėl to 75 metai buvo. Didžiausia pagarba chirurgui.

2017-03-05, 14:41 | 4

Tai profesiją mylintis gydytojas. Atliko Achilo sausgyslės ir kulno ataugų operaciją kokybiškai, todėl jokių komplikacijų nebuvo. Bendravo šiltai, daug aiškino, kaip reiks elgtis po operacijos, priminė , kad išvykus namo neprarandu galimybės teirautis visais klausimais , jeigu jie kiltų man ar gydymą tęsiantiems gydytojams. Sutvarkė dokumentus su ligonių kasomis dėl reabilitacijos. Gavau įtvarus, visas rekomendacijas ir saugumo jausmą. Pasitikėkite šiuo gydytoju, tikrai jūsų nenuvils. O aš sakau-nuoširdų ačiū.