Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Skorupskienė, %

Licencijos

Gydytojas onkologas radioterapeutas

Išduota: 2009-05-20, Nr. MPL-14561, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Skorupskienė Dalia dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Skorupskienė Dalia?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

62.8% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

75% Complete
3.8

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

13.3% Complete
0.7

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

70.2% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

55.4% Complete
2.8

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

68.8% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75% Complete
3.8

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-13, 18:45 | Registruotas lankytojas 1

Si "gydytoja" ne tik negyde, bet net ir nuskausminamu nesugebejo paskirt. Mano mama gulejo skyriuje, kuriam vadovauja si "gydytoja". Ten ir mire po ne pilno menesio. Gydymo nevyko jokio. Mes artimieji turejom vilty, kad ligoninej bus gydoma, bet nieko panasaus nevyko. Visa laime, kad pasitaike kazkoks kitas gydytojas, kuris ankstu ryta nugirdes mamos aimanas paskyre jai nuskausminamus. Nors vos pora dienu iki to "daktare" norejo mano mama israsyti is ligonines. Per 3 savaites sita "daktare" i palata atejo tik 2 kartus. Tik po musu-artimuju priekaistu ateidavo kasdien. Vieninteli dalyka ka ji sugeba daryti, tai sypsotis. Bet tai nepateisina aplaidaus poziurio i ligoni. Suprantama, kad liga progresavo ir nieko su tuo nepadarysi, bet bent jau nuskausminamus paskirt, kad oriai uzbaigtu savo dienas, ar uzeit i palata ir pasidomet kaip jauciasi tikrai galejo. O viso to nebuvo. Mamai labai to reikejo.

2018-10-06, 15:31 | Registruotas lankytojas 4

Maloni gydytoja, kuri mielai bendrauja tiek su pacientais, tiek su jų artimaisiais. Visada geros nuotaikos, šypsos, kas labai svarbu dirbant tokį darbą ir dar tokioje įstaigoje - onkologinėje ligoninėje. Ko nepasakytum apie kai kurias seseles, kurios tik pamokslauja, nori kyšio ir pan...o jei jo neduodi, tai ir gydymas po to atitinkamas būna...Labai liūdna, kad vis dar taip, - kad pacientai diena iš dienos yra priversti "atsidėkoti", nors kaip ir norisi "išgyvendinti" tokius visuomenės įpročius...

2018-05-27, 18:05 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė vadovauja paliatyvios onkologijos skyriui Kauno klinikų onkologijos ligoninėje. Mano mama buvo paguldyta į šį skyrių gydymui. Gydytojai jame pacientų reguliariai ne vizituoja, gydymas kurį skiria iš esmės susijęs tik su simptomų slopinimu (skiriami nuskausminamieji, vaistai nuo pykinimo ir pan.) ir vyksta per sesutes. Turbut nereikia būti mediku, kad suprastum - negydoma liga progresuoja. Mano mama paliatyvios onkologijos skyriuje mirė, nors dar kelios dienos prieš buvo planuojama išrašymui. Trūksta žodžių aplaidžiam požiūriui apibūdinti.