Pacientai, kurie rekomenduoja Zita Skardinskaitė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2006-09-04, Nr. MPL-08552, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Skardinskaitė Zita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Skardinskaitė Zita?

2023-01-30, 19:40 | Registruotas lankytojas 2

Labai bijojau, nes pirmąkart kreipiaus pas šios srities specialistą, dėl paroksizminio nerimo su panikos atakomis po ilgos kovid ligos, tai kol buvau pas ją ir bendravom, jos tembras, ramumas kažkaip ir mane nuramino, tikrai keliskart aiškino kaip vartot vaistus, kad sugebėčiau keist schemą, kai jau iš jos kūno kalbos supratau, kad kaip ir vizitas baigtas, išdrįsau dar vieną neraminantį klausimą užduot, tai net atsilošė kėdėj ir ramiai paaiškino mūsų organizmo išdaigas ir reakcijas, gaila tik, kad dėl mūsų sveikatos sistemos ypatumų jie turi tiek daug kompe pildyti ir negali visąlaik palaikyti akių kontakto, nes man face-to-face pokalbis labiau padeda

2022-12-19, 13:21 | Registruotas lankytojas 10

Labai maloni gydytoja. Prieš tai bijojau psichiatrų, nes teko susidurti su keliais labai baisiais, tačiau ši gydytoja rami, empatiška, draugiška ir norinti padėti. Visada jaučiuosi geriau po apsilankymo pas ją :)

2022-07-04, 23:54 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju

2021-03-30, 16:01 | Registruotas lankytojas 1

Labai sauni gydytoja, visada paskambindavo paskirta diena pasidometi kaip laikausi. Savo iniciatyva paskirdavo kito skambucio laika.

2020-07-15, 13:56 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.