Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Kaščiukienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2021-07-13, Nr. MPL-25901, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2021-10-11)

2023-11-29, 13:52 | Registruotas lankytojas 8

Gydytoja kaip asmenybėabai maloni, taktiška, komunikabili, švelni. Kadangi vedu pas ją dukrytę, ji puikiai su ja susikalba. Labai atsakingai vertina nusiskundimus, visapusiškai apžiūri, rūestinai duoda patarimus. Niekada nesiima savigyda, jei gydytojai atrodo, kad reikia kitų specialistų konsultacijos-siunčia. Esu tikrai patenkinta ir labai rekomenduoju tiek suaugusiems tiek jų vaikams.

2023-10-20, 13:12 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėmesinga gydytoja. Ėjau su vaiku. Vaikas buvo apžiūrėtas pilnai, užduoti tikslingi klausimai, buvau išklausyta.
Pats vaikas buvo žaismingai supažindintas su atliekamomis procedūromis, paaiškinta viskas, kas bus daroma.
Labai patiko rimtas, bet tuo pačiu žaismingas priėjimas prie vaiko!

2023-10-20, 13:12 | Registruotas lankytojas 2

Labai patiko rimtas, bet tuo pačiu žaismingas priėjimas prie vaiko!

2023-05-30, 15:33 | Registruotas lankytojas 8

Su mano problema padėti negalėjo, į problemą taip pat nežiūrima kompleksiškai (nežiūrima bendra gerklės-nosies-ausies visuma, o tik į vieną).Patarė palaukti kitų gydytojų skirtų tyrimų(nesusijusių su problema) ir kreiptis kažkur kitur.

2023-05-24, 09:13 | Registruotas lankytojas 12

Puiki, kruopšti, paslaugi ir labai maloni gydytoja, savo srities žinovė bei specialistė. Ačiū už išsamiai suteiktą informaciją, paskirtą gydymo metodą, jo rezultatus. Didelis ačiū ir sesutei, taip pat labai maloni ir paslaugi. Linkiu tolimesnės Sėkmės Jums ir kantrybės, atliekant ytin sunkų ir kruopštų darbą. Ačiū!
Pagarbiai,
Raminta Kriaučiūnienė

2022-10-14, 01:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, savo srities profesionalė. Greitai identifikavo sveikatos problemą, sukūrė planą gydymui, kuris pilnai pasiteisino, greičiau nei tikėtasi.
Rekomenduoju Eglę, nesuklysite pasirinkę ją spręsti klausimus susijusius su savo sveikata.
Dėkoju Eglei ir linkiu jai sėkmės tolesnėje karjeroje!

L.K.

2022-07-19, 09:54 | Registruotas lankytojas 1

Aš buvau mokamoje konsultacijoje. Gydytoja atliko darbą puikiai.Ačiū jai!