Pacientai, kurie rekomenduoja Justas Simonavičius, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2018-07-02, Nr. MPL-22908, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-01-14, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Išsamiai apžiūrėjo, atliko visus reikiamus tyrimus, atsakė į visus iškilusius klausimus. Mandagus ir malonus.

2021-09-07, 14:03 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas bendravo šaltai, tačiau mandagiai ir profesionaliai. Atliko visus reikiamus tyrimus, tačiau visiškai neįsiklausė į nusiskundimus ir į juos akivaizdžiai nebuvo atsižvelgta bei diagnozė buvo netiksli. Buvau priimtas tik atvykęs į kliniką, ėjau pėsčias todėl dar nebuvau atgavęs kvapo, iškarto buvo atliekama ramybės elektrokardiograma, rodmenys buvo normos ribose, nepaisant nusiskundimų apie itin žemą pulsą ir spaudimą, gydytojui rodmenys įtarimo nesukėlė. Gydytojas dirbo itin efektyviai, atliekant išplėstinį širdies ir kraujagylsių tyrimą iš gyd. kabineto išėjau per mažiau nei 30min. Tačiau aptikti nei bradikardijos bei vožtuvo sutrikimo nesugebėjo, ką teko diagnozuoti kitam kardiologui. Užsiminus keletą kartų apie intensyvaus fizinio krūvio netoleravimą, gydytojo rekomendacija buvo tiesiog nesukti apie simptomus galvos, nusiraminti, reguliari vidutinė/intensyvi fizinė veikla, nors tik žemo/vidutinio intensyvumo fizinė veikla yra toleruotina neišprovokuojant nemalonių su širdies veikla susijusių simptomų. Galbūt jūsų patirtis bus kitokia, tačiau aš jo asmeniškai rekomenduoti negaliu. Nežinau ar gydytojui trūko laiko, ar noro, ar kompetencijos (vis dėl to gydytojas yra labai jaunas) tačiau, kad ir kaip bebūtų - šio gydytojo konsultacija kainavo man ne tik pinigus, laiką bet ir netikslią diagnozę.