Pacientai, kurie rekomenduoja Arvydas Savulionis, %

Išduota: 2015-06-17, Nr. MPL-20006, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-02-16, 11:37 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas!
Gimdymas neapsiėjo be komplikacijų, gydytojas ekstra bùdu suorganizavo operacinę ir operacija pavyko puikiai!
Gyjant daug laiko skyrė mums su mažyliu, esu be galo dėkinga! Grįžčiau gimdyti tik pas jį!

2021-10-18, 14:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Priėmė gimdymą. Viskas įvyko sklandžiai tik daktaro dėka. Didžiausias ačiū padėjus ateitį sūnui į šį pasaulį!

2021-09-18, 20:06 | Registruotas lankytojas 3

Skatino ir priėmė gimdymą kartu su akušere Nadežda Mikutel Trakų ligoninėje. Jaučiausi gerose rankose. Esu dėkinga už saugų sūnaus atėjimą.

2021-05-24, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausias Ačiū, gerb., daktarui Savulioniui už profesionalumą, rūpestingumą. Labai rekomenduoju šį nuostabų daktarą visiems!!! Tai nuostabus žmogus,mokantis palaikyti ir pralinksminti ypač sunkiomis akimirkomis prieš gimdymą. Esu labai laiminga, kad teko gimdyti pas šį daktarą. Tai labai šiltas ir puikus žmogus! REKOMENDUOJU 100%❤

2021-05-12, 15:04 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, šiltas ir malonus žmogus. Labai rekomenduoju

2021-02-18, 20:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas ir žmogus iš didžiausios raidės.Esu nuoširdžiai dėkinga ne tik už profisionalumą, bet ir už malonų bei taktišką bendravimą.Linkiu sekmes darbe.

2020-11-24, 20:27 | Registruotas lankytojas 9

Malonus, rūpestingas, mandagus gydytojas.

2020-09-27, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Nors lankausi pas gydytoją pirmą kartą, bet esu linkusi rekomenduoti 100%. Paslaugus,malonus.

2020-03-30, 19:30 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau prie šito gydytojo, gimdymo eiga buvo sunki, bet laukė iki paskutinio, neoperavo, viskas baigėsi gerai, natūraliai. Tik geriausi atsiliepimai!

2019-02-25, 12:56 | Registruotas lankytojas 3

Labai paprastas ir nuostabus gydytojas. Pagarba tokiems kaip Jis. ☺

2019-01-20, 17:31 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir dėl profesionalumo, ir dėl bendravimo. Aiškus, tiesus, sąžiningas, nepasikėlęs. Rekomenduoju.

2019-01-03, 18:19 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas????labai dziaugiuosi, kad teko susipazinti ir nestumo metu lankytis pas si gydytoja. Visada besisypsantis, pozityvu, malonus. I visus klausimus sulaukiau isamiu atsakimu. Atvaziavus gimdyti apsidziaugiau, kad budejo butent Savulionis. Ir padrasino, ir kvepuoti pamoke. Tikrai, labai jam dekinga uz gera prieziura????

2018-12-05, 17:53 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti Gydytojui už jo rūpestį gydant mane. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį Gydytoją. Labai malonus, paprastas, atsakingas, puikiai išmanantis savo darbą.
Ačiū, Gydytojau, kad esate ir geros kloties darbe. Milė (Trakai)

2018-11-20, 15:33 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, esu labai patenkinta!

2018-11-16, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai demesingas, atsake i visus mano klausimaus.

2018-07-04, 10:36 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, nuostabi, dėmesinga komanda, dirbanti Trakų ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje. Gimdymo metu viską nuodugniai aiškino, kartojo. Visiškai pasitikėjau gydytoju ir nenusivyliau.

2018-04-20, 10:55 | Registruotas lankytojas 3

Labai malonus žmogus. Seniai Trakuose buvo toks gydytojas.

2017-11-01, 19:57 | IP: 78.56.126.57

Tikras gydytojas.

2016-10-20, 16:31 | Registruotas lankytojas 1

Linkiu sekmes siam nuostabiam zmogui kuris padejo ateit mano saulytei y pasauli,esu begalo jam dekinga. Truksta zodziu apsakyt sio zmogaus gerumui,nuosirdumui,svelnumui silutei butent tokio daktaro ir truko.

Esate Arvydas Savulionis?