Pacientai, kurie rekomenduoja Arvydas Savulionis, %

Išduota: 2015-06-17, Nr. MPL-20006, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-12-12, 11:55 | Registruotas lankytojas 2

Trumpai: nerenkantis žodžių, net taikantis psichologinį spaudimą ir netiksliai nustatęs būklę.

Situacija: Lengvai nubėgus vandenims atvažiavau pasitikrinti vandenų kiekio į Alytaus ligoninę ir šis gydytojas budėjo tuomet. Jokių sąrėmių apraiškų nejaučiau. Mane jau priėmusi slaugytoja gydytoją kvietė kaip gimdyvei, nors jai labai sąmoningai sakiau, kad PRABĖGO, O NE NUBĖGO.
Įėjo šis gydytojas išdidus ir net nepasisveikino, pasisveikinau pati pirma,o išgirdęs, kad esu nutarusi gimdyti Vilniuje, kur gyvenu, o Alytuje leidau tik savaitgalį, gydytojas sakė, tad tuomet jis net netikrins mano būklės. Toks mano tikslas apsilankymo buvo - sužinoti, ar vandenų pakanka, ar viskas gerai kūdikiui, ar saugi kelionė nuo Alytaus iki Vilniaus.
Aš sutikau su gydytoju atsisakymu - sakiau, gerai, patikrins tuomet Vilniuje, tada jis nustebęs dėl atsako toliau naudojo psichologinį smurtą - pradėjo pasakot vis dar nepatikrinęs būklės, kad tokioms drąsioms blogai baisiasi,- viena važiavo iš Varėnos į Vilnių gimdyt ir prarado kūdykį dėl savo kaltės. Tokia retorika prieš gimdymą... Lygioj vietoj, į akis žiūrėdamas leido sau taip postringauti. Tada gydytojas jau nusileido, kad patikrins kaklelį, patikrinęs sako, kad jau du cm ir nespėsiu iki epidiuro, teks gimdyti be jo. Aš net nesakiau, kad man jo reikia, tiesiog jis nuolat kartojo, kad jau bus per vėlu, jei tik išvažiuosiu.
Galiausiai pasirašė ant tonusų lapelio, kurie buvo puikūs ir išvažiavau. Po tokio spaudimo važiavau tiesiai į Vilniaus gimdymo namus, kur mane gimdykloje priėmusi gydytoja apžiūrėjo ir sakė, kad vandenų pūslė neplyšusi, vandenų pakanka, o kaklelis vos centimetrą atsivėręs. Teko nusirengti gimdyvės marškinius ir atlaisvinti gimdyklą, nes veikla nepasidėjo, o gydytoja nerekomendavo skatinti, nes laiko dar buvo - tik 38 sav.
Taigi, man įdomu, ar šis gydytojas visoms taip propaguoja skatinamuosius? Nes pagal jo nuteikimą, kad jau gimdau, nors nieko nejaučiu pati, be skatinamųjų niekaip nebūčiau pagimdžius.
Galbūt yra statistika, kurią būtų galima pasiekti, kiek procentaliai skatinamųjų naudota tam tikro gydytojo ar ligoninės? Man artimas natūralus gimdymas (taip ir pagimdžiau už kelių dienų), tad šis gydytojo elgesys buvo nepriimtinas, jau nekalbant apie bendravimo manierą. Stebina, kad tiek gerų atsiliepimų turi.

2021-10-18, 14:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Priėmė gimdymą. Viskas įvyko sklandžiai tik daktaro dėka. Didžiausias ačiū padėjus ateitį sūnui į šį pasaulį!

2021-09-18, 20:06 | Registruotas lankytojas 3

Skatino ir priėmė gimdymą kartu su akušere Nadežda Mikutel Trakų ligoninėje. Jaučiausi gerose rankose. Esu dėkinga už saugų sūnaus atėjimą.

2021-05-24, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausias Ačiū, gerb., daktarui Savulioniui už profesionalumą, rūpestingumą. Labai rekomenduoju šį nuostabų daktarą visiems!!! Tai nuostabus žmogus,mokantis palaikyti ir pralinksminti ypač sunkiomis akimirkomis prieš gimdymą. Esu labai laiminga, kad teko gimdyti pas šį daktarą. Tai labai šiltas ir puikus žmogus! REKOMENDUOJU 100%❤

2021-05-12, 15:04 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, šiltas ir malonus žmogus. Labai rekomenduoju

2021-02-18, 20:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas ir žmogus iš didžiausios raidės.Esu nuoširdžiai dėkinga ne tik už profisionalumą, bet ir už malonų bei taktišką bendravimą.Linkiu sekmes darbe.

2020-11-24, 20:27 | Registruotas lankytojas 9

Malonus, rūpestingas, mandagus gydytojas.

2020-09-27, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Nors lankausi pas gydytoją pirmą kartą, bet esu linkusi rekomenduoti 100%. Paslaugus,malonus.

2020-03-30, 19:30 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau prie šito gydytojo, gimdymo eiga buvo sunki, bet laukė iki paskutinio, neoperavo, viskas baigėsi gerai, natūraliai. Tik geriausi atsiliepimai!

2019-02-25, 12:56 | Registruotas lankytojas 3

Labai paprastas ir nuostabus gydytojas. Pagarba tokiems kaip Jis. ☺

2019-01-20, 17:31 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir dėl profesionalumo, ir dėl bendravimo. Aiškus, tiesus, sąžiningas, nepasikėlęs. Rekomenduoju.

2019-01-03, 18:19 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas????labai dziaugiuosi, kad teko susipazinti ir nestumo metu lankytis pas si gydytoja. Visada besisypsantis, pozityvu, malonus. I visus klausimus sulaukiau isamiu atsakimu. Atvaziavus gimdyti apsidziaugiau, kad budejo butent Savulionis. Ir padrasino, ir kvepuoti pamoke. Tikrai, labai jam dekinga uz gera prieziura????

2018-12-05, 17:53 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti Gydytojui už jo rūpestį gydant mane. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį Gydytoją. Labai malonus, paprastas, atsakingas, puikiai išmanantis savo darbą.
Ačiū, Gydytojau, kad esate ir geros kloties darbe. Milė (Trakai)

2018-11-20, 15:33 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, esu labai patenkinta!

2018-11-16, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai demesingas, atsake i visus mano klausimaus.

2018-10-16, 17:03 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-04, 10:36 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, nuostabi, dėmesinga komanda, dirbanti Trakų ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje. Gimdymo metu viską nuodugniai aiškino, kartojo. Visiškai pasitikėjau gydytoju ir nenusivyliau.

2018-04-20, 10:55 | Registruotas lankytojas 3

Labai malonus žmogus. Seniai Trakuose buvo toks gydytojas.

2018-01-02, 21:16 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-01, 19:57 | IP: 78.56.126.57

Tikras gydytojas.

2016-10-20, 16:31 | Registruotas lankytojas 1

Linkiu sekmes siam nuostabiam zmogui kuris padejo ateit mano saulytei y pasauli,esu begalo jam dekinga. Truksta zodziu apsakyt sio zmogaus gerumui,nuosirdumui,svelnumui silutei butent tokio daktaro ir truko.

Esate Arvydas Savulionis?