Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Savanevičius, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2015-09-15, Nr. MPL-20783, Galiojanti

Išduota: 2012-08-06, Nr. MPL-18141, Galiojanti

2019-06-11, 10:15 | 5

Labai fainas gydytojas. Ramus, kantrus ir profesionalus.

2019-04-16, 07:42 | 1

Su gydytoju susidūriau, kai patekau pas jį dėl galvos svaigimo+ūžesio ausyje. Mane apžiūrėjęs nesugebėjo nieko tiksliai pasakyti, tiesiog suvardijo, kas galėjo nutikti (tą buvau pasiskaitęs ir internete kol laukiau vizito, tad nieko naujo), bendravo labai neužtikrintai, vengė tiesių atsakymų. Skyrė vaistų, išrašė siuntimą kontrolei - paminėjo, kad jei nepagerės per savaitę, tai su šiuo siuntimu turėsiu ateiti ir išsitirti klausą. Po savaitės nepagerėjo. Nepagerėjo ir po dviejų, tad užsirašiau klausos ištyrimui. Laukiau, laukiau, bet kai atėjo vizito diena, registratūroje man pasakė, kad su šiuo siuntimu negaliu patekti pas gydytoją, o turiu vėl kreiptis į Šeimos gydytoją ir prašyti iš jo siuntimo. Praradau laiko. Gydytojo kompetencija visiškai nepasitikiu, nerekomenduočiau kreiptis kitiems.

2018-12-04, 21:11 | 2

Gydytojas labai profesionalus ir malonus! Ačiū:)

2017-12-14, 11:26 | 1

Priėmė laiku, pasiūlė alternatyvu gydymo būdą operacijai, tai suveikė pakankamai gerai, kad jį rekomenduočiau ir kitiems turintiems panašių problemų.

2017-01-09, 13:03 | IP: *.*.*.*