Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Savanevičius, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2015-09-15, Nr. MPL-20783, Galiojanti

Išduota: 2012-08-06, Nr. MPL-18141, Galiojanti

2019-09-17, 16:56 | 3

Kol kas objektyviausias ir kompetetingiausias LOR gydytojas pasirodė. Tęsiame gydymą, matysime kaip bsu toliau.

2019-08-05, 16:03 | 2

Antakalnio poliklinikoje tai vienintelis LOR gydytojas, kuris pradėjo spręsti mano problemą ir skyrė gydymą, kuris padėjo. Dėl jos pas gydytojus vaikštau jau 15 metų, bet nei viena šios poliklinokos LOR gydytoja mano ligos nematė ir negydė. Viena gydytoja skundus nurašydavo padidėjusiam rūgštingumui, kurį pati ir diagnozuodavo! Taip pat duodavo reklaminį lapelį, kurių turėjo pilną aplanką dėl gydymo nuo rūgštingumo. Neturiu padidėjusio rūgštingumo ir, galų gale, tai ne LOR gydytojos kompetencija vien pasižiūrėjus į pacientą iš alies diagnozuoti rūgštingumą. Tik šitas gydytojas pamatė problemą ir skyrė operaciją. Po 15 metų mano būklė pagerėjo.
Ačiū jam.

2019-06-11, 10:15 | 5

Labai fainas gydytojas. Ramus, kantrus ir profesionalus.

2019-04-16, 07:42 | 1

Su gydytoju susidūriau, kai patekau pas jį dėl galvos svaigimo+ūžesio ausyje. Mane apžiūrėjęs nesugebėjo nieko tiksliai pasakyti, tiesiog suvardijo, kas galėjo nutikti (tą buvau pasiskaitęs ir internete kol laukiau vizito, tad nieko naujo), bendravo labai neužtikrintai, vengė tiesių atsakymų. Skyrė vaistų, išrašė siuntimą kontrolei - paminėjo, kad jei nepagerės per savaitę, tai su šiuo siuntimu turėsiu ateiti ir išsitirti klausą. Po savaitės nepagerėjo. Nepagerėjo ir po dviejų, tad užsirašiau klausos ištyrimui. Laukiau, laukiau, bet kai atėjo vizito diena, registratūroje man pasakė, kad su šiuo siuntimu negaliu patekti pas gydytoją, o turiu vėl kreiptis į Šeimos gydytoją ir prašyti iš jo siuntimo. Praradau laiko. Gydytojo kompetencija visiškai nepasitikiu, nerekomenduočiau kreiptis kitiems.

2018-12-04, 21:11 | 2

Gydytojas labai profesionalus ir malonus! Ačiū:)

2017-12-14, 11:26 | 1

Priėmė laiku, pasiūlė alternatyvu gydymo būdą operacijai, tai suveikė pakankamai gerai, kad jį rekomenduočiau ir kitiems turintiems panašių problemų.

2017-01-09, 13:03 | IP: *.*.*.*