Pacientai, kurie rekomenduoja Rolandas Sausdravas, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19725, Galiojanti

2020-03-23, 09:43 | 2

Ekspertiškas, patikimas, labai rūpestingas, pozityvus, gebantis ištraukti iš sudėtingiausių situacijų, nuramina, viską paaiškina, atsako į visus klausimus. Gydymo taktika ir planas labai pagerino mano gyvenimo kokybę.

2020-03-22, 19:55 | 5

Sveikatos, jėgų ir ištvermės maloniam ir geram gydytojui. Sėkmės sunkiame darbe, gerų apsauginių priemonių.

2020-02-28, 18:13 | 5

Išmintingas gydytojas. Džiaugiuosi, kad padeda greičiau pasveikti.Ačiū.

2020-02-16, 16:43 | 1

Viskas puikiai! Didelis Aciu Rolandui!!!

2019-12-13, 18:26 | 1

Esu labai dėkinga už pagalbą, už supratingumą, retai gydytojai supranta, kad ligos būna ne vien fizinės. Aš tikiuosi, kad man viskas bus gerai ir ačiū dar kartą.

2019-12-07, 13:53 | 4

Labai malonus gydytojas. Domėjosi kiekviena smulkmena.

2019-11-15, 11:43 | 1

Nuostabus gydytojas!
Tik pačios geriausios rekomendacijos. Visada išklauso ir labai išsamiai pažiūri į kiekviená smulkmená. Dirba itin kruopščiai, myli savo darbá.

2019-10-28, 19:15 | 5

Gydytojas, kaip visada, išklausė, paaiškino tolimesnius veiksmus, nusiuntė pas kitus specialistus, paprašė, kad po jų aplankymo ateičiau ir papasakočiau, kaip reaguoja mano organizmas į paskirtą gydymą

2019-04-08, 10:33 | 5

Labai nuoširdžiai bendraujantis, geraširdis gydytojas. Maloniai bendrauja, visada išklauso. Nereikia prigalvoti simptomų, nes viską įžvelgia ir atkreipia dėmesį į smulkmenas, dėl kurių kiti gydytojai sakė "savaime praeis". Pagaliau mane kažkas gydo, o ne sako, jog jaunimui ner ko čia veikti. Labai džiaugiuosi jį atradus, ir tikiuosi su laiku gyd. Rolandas nepraras savo geriausiųjų bruožų.