Pacientai, kurie rekomenduoja Rolandas Sausdravas, %

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22873, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-06-13, 19:52 | Registruotas lankytojas 2

Tobulas šeimos gydytojas. Lankausi kelerius metus ir negaliu atsidžiaugti, kad papuoliau pas jį. Visada skirs pakankamai laiko, nors ir matosi, kad pacientų turi krūvą. Visada pasiteirauja, nuoširdžiai rūpinasi ir gydymą paskiria tokį, kuris suveikia.

2021-12-31, 15:17 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus, dėmesingas, esam labai dėkingi.

2021-11-04, 16:41 | Registruotas lankytojas 2

Tai nuostabiausias gydytojas ir jo padejeja. Dekoju jums labai .

2021-04-02, 03:26 | Registruotas lankytojas 20

Gydytojo dėka viskas puiku! Ačiū!

2020-11-05, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

Super daktaras

2020-08-25, 21:07 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkitas,kad gyfytoją Rolandą pasirinkau ksip šeimos gydytoja,jaučiu rūpestį ir atsakomybę,Su juo dirbanti seselė Zina irgi yra labai nuoširdi jo padėjėja.ir visuomet stengiasi padėti Ačiū jiems abiems ,Rimantas(80metų)

2020-03-23, 07:43 | Registruotas lankytojas 3

Ekspertiškas, patikimas, labai rūpestingas, pozityvus, gebantis ištraukti iš sudėtingiausių situacijų, nuramina, viską paaiškina, atsako į visus klausimus. Gydymo taktika ir planas labai pagerino mano gyvenimo kokybę.

2020-03-22, 17:55 | Registruotas lankytojas 9

Sveikatos, jėgų ir ištvermės maloniam ir geram gydytojui. Sėkmės sunkiame darbe, gerų apsauginių priemonių.

2020-02-28, 16:13 | Registruotas lankytojas 30

Išmintingas gydytojas. Džiaugiuosi, kad padeda greičiau pasveikti.Ačiū.

2020-02-16, 14:43 | Registruotas lankytojas 1

Viskas puikiai! Didelis Aciu Rolandui!!!

2019-12-13, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga už pagalbą, už supratingumą, retai gydytojai supranta, kad ligos būna ne vien fizinės. Aš tikiuosi, kad man viskas bus gerai ir ačiū dar kartą.

2019-12-07, 11:53 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus gydytojas. Domėjosi kiekviena smulkmena.

2019-11-15, 09:43 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas!
Tik pačios geriausios rekomendacijos. Visada išklauso ir labai išsamiai pažiūri į kiekviená smulkmená. Dirba itin kruopščiai, myli savo darbá.

2019-10-28, 17:15 | Registruotas lankytojas 20

Gydytojas, kaip visada, išklausė, paaiškino tolimesnius veiksmus, nusiuntė pas kitus specialistus, paprašė, kad po jų aplankymo ateičiau ir papasakočiau, kaip reaguoja mano organizmas į paskirtą gydymą

2019-04-08, 07:33 | Registruotas lankytojas 20

Labai nuoširdžiai bendraujantis, geraširdis gydytojas. Maloniai bendrauja, visada išklauso. Nereikia prigalvoti simptomų, nes viską įžvelgia ir atkreipia dėmesį į smulkmenas, dėl kurių kiti gydytojai sakė "savaime praeis". Pagaliau mane kažkas gydo, o ne sako, jog jaunimui ner ko čia veikti. Labai džiaugiuosi jį atradus, ir tikiuosi su laiku gyd. Rolandas nepraras savo geriausiųjų bruožų.