Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Klimas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04512, Panaikinta

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00951, Galiojanti

2019-11-15, 08:13 | 3

Pas šį gydytoją pradėjau lankytis po nesėkmingo pagalbinio apvaisinimo. Pirmas vizitas buvo tik pildymas ligos istorijos kompiuteriu - lėtai ir ilgai. Užtrukome apie valandą, klausimams laiko jau nebebuvo (taip ir pasakė jis, kai po ilgo rašymo norėjau pagaliau užduoti man rūpimus klausimus). Kadangi lankiausi apie 1,5 metų, apie kiekvieną vizitą konkrečių smulkmenų neprisiminsiu, tačiau bendrai galiu pasakyti, kad gydytojas labai nekalbus, dažniausiai matysite jį rašantį, į jus jis net nežiūrės, susidaro įspūdis, kad tavo problemos jam nelabai rūpi ir ko gi tu čia atėjai skųstis (kitiems gi blogiau). Beveik visada replikuodavo mano bet kokią pasakytą mintį, užduotą klausimą, išreikštą susirūpinimą. Replikos būdavo įžeidžiančios, visuomet netaktiškos, kartais skaudžios. Esame vizito metu tiesiog susipykę. Kadangi nesu iš tų nuolankiųjų, kurios kentėtų nepagarbą, esu jam tiesiai šviesiai pasakius, kad yra vilkinamas laikas, o kodėl jūs taip darote - nežinau. Jo atsakymas buvo - kad aš dar labai jauna ir nėra kur man skubėti su tais vaikais (man 26 metai, vyrui 35). Kai pasakydavau jam, kad labai norim vaikų, jo atsakymas dažniausiai būdavo - aš irgi daug ko noriu, bet ne viską gaunu. Apžiūros ir kitos intervencijos visada būdavo nemalonios, grubios. Gulėdavau kaip ant adatų. Nepatikdavo, kad visada kreipdavosi ne vardu, o “saulute”. Jausdavausi taip lyg į mane niekada nebūtų rimtai žiūrima. Rezultato taip ir nepasiekiau su juo, nepavyko ir antrasis pagalbinis apvaisinimas. Kai jau turėjau eiti pas jį dėl trečio, paskutinę dieną atšaukiau vizitą, puoliau į ašaras, kad nebeištversiu dar to paties su juo praeiti. Liko labai prastas įspūdis apie šį gydytoją. Kadangi mano atveju nepastojimo problema nebuvo iki galo aiški, negaliu ir atsakyti į klausimą ar gavau tinkamą gydymą, tačiau pati gydymo patirtis buvo viena iš nemaloniausių per mano gyvenimą.

2019-07-27, 00:43 | 1

Daugiau neisiu ir kitoms nerekomenduoju.

2019-05-28, 20:35 | 1

Visi6kas grybas. Buvau praėjus 4 ginekologus, bet šis - trūksta žodžių bei kantrybės. Įžeidžia, šaiposi. Į klausimus atsakinėti vengia, apžiūri labai skaudžiai ir grūbiai. visas vizitas užtrunka lb ilgai vien todėl, kad tylėdamas kažką spausdina kompiuteryje. Nekomentuoja nieko, viską reikia išpešti replėm. O kai praveria burną, norisi nusisukti ir išeiti.

Tiesiog kaip pvz: išrašė brangius stimuliuojančius ovuliaciją vaistus. Paklausiau, ar jie kompensuojami. Jo atsakymas: ne, kaip ir vaikų auginimas, nebent tekėtum už spermos mėginėlį, ko jus norit... Sedėjau ir rijau ašaras. Plius dar visą problemą numetė svoriui, nors taip nėra.

Čia vadinasi vienas geriausiu Vilniuje? Atsipeikėkit, žmonės.... Vaikštau jau 3 mėn, jokio rezultato. tik švaistau babkes vis papartotiniams ir papildomiems tyrimams bei vaistams, kurie 5-ioms dienoms kainuoja 22eur.....

Ir už tokią paslaugų kokybę mes mokame savo mokesčius. Valio, šalie.

2019-05-17, 15:41 | 7

Labai esu dėkinga šiam gydytojui, lankiausi pas ji dėl itariamo nevaisingumo, negalėjau pastoti 4m. Jis padarė visus tyrimus, nukreipė kur dar reikėjo ir tik jo dėka jau 5 savaite po mano širdim plaka nauja gyvybė. jis ir patvirtino mano nėštuma. Ačiū jum labai

2019-03-24, 21:51 | 4

Labai, labai prastas specialistas.

Trumpai - pravarė pro standartinę apžiūrą; apžiūra buvo grubi; nenorėjo net girdėti apie atsineštas sonogramas bei informaciją; neskyrė išsamesnių kraujo/hormoninių tyrimų (nors su įtariama kondicija jie būtini); skyrė standartinį simptomų tvarkymą - hormoninę kontracepciją.

Išsamiau:
- Turint registraciją 9:30; prie durų teko laukti nuo ~9:20 iki 11:10.
- Labai garsiai šneka su pacientais, sėdint koridoriuje viską girdėjau apie kitas moteris, ir kokius preparatus joms vakarais reikia kišti į makštį. :) Pažeidžia asmens privatumą.
- Bendraudamas tyčiojosi. Iš užduodamų klausimų šaipėsi, ir viską ką kalbėjau menkino. Net atsakant į jo užduotus klausimus šaipėsi iš to, kaip buvo atsakoma, paprašius lapelio pasiskaičiuoti mėnesinių trukmės vidurkį jo nedavė, sakė, kad tai reikėjo namuose pasidaryti. Rimtai? Kame problema duoti lapelį? :))
- Labai labai lėtai pildė duomenis; bandant tuo metu pasakoti apie simptomus - tildė.
- Nenorėjo nieko girdėti iš buvusių apžiūrų ir surinktos informacijos iš kitų gydytojų, kai pasiūliau žvilgtelėti į atsineštas sonogramas (echoskopo nuotraukas), pasakė, kad neįdomu jam.
- Paklausus apie tokią kondiciją kaip estrogeno dominavimas, kurią įtarė kitos dvi gydytojos, atsakė, kad tokio dalyko nėra.
- Pasiteiravus apie hormoninius kraujo tyrimus, atsakė, kad nieko jie neparodo.
- Inicijavo standartinę ginekologinę apžiūrą, grasino, jei nesutiksiu, tai mūsų šneka baigta. Pati apžiūra buvo grubi, buvau apkaltinta jautrumu skausmui (kuriuo apskritai nepasižymiu).
- Vien iš vaizdo atmetė įtariamą diagnozę, o vienam simptomų - nereguliarioms mėnesinėms "sutvarkyti", pasiūlė hormoninę kontracepciją.
- Lyg "tarp kitko", jau baigus apžiūrą, paprašė dar parodyti krūtis ir kaklą, apčiuopos būdu tikriausiai ieškojo ar nėra struktūrinių pakitimų. Apčiuopa buvo itin grubi. Tiek krūtų, tiek skydliaukės kakle.

Visas vizitas užtruko valandą, tačiau negavau jokios naujos informacijos, jokio gilinimosi į problemos PRIEŽASTIS, ne simptomų pašalinimą. Paklausus apie priežasčių paiešką atsakė, kad priežastys tik genetikoj slypį. :)

Beje, pati esu genetikos specialistė, nemenkai susipažinusi su žmogaus biologija, ir tuo, kad tikrai ne tik genetika turi įtakos tam, kaip mūsų organizmai funkcionuoja.

Žodžiu, ieškojau pagalbos, kurios pas šitą "gydytoją" tikrai negavau.
Jokiai save gerbiančiai ir mylinčiai moteriai nerekomenduoju kreiptis.
Ačiū už dėmesį.