Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Klimas, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00951, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
2022-04-16, 04:49 | Registruotas lankytojas 4

Sunku patikėti tais neigiamais komentarais. Su manimi gydytojas buvo mandagus, taktiškas, įvertino mano problemą, nuramino kad viskas bus gerai :) apžiūra tikrai neskausminga, išsami, padare echoskopija ir ekrane išsamiai parodė ir pakomentavo ką mato. Susitarėme pasimatyti po keliu mėnesių . Gydytojai ne Dievai , jie negali spragtelti pirštais ir jus pagydyti. Jie yra tarpininkai kelyje į sveikimą. :)

2022-04-08, 10:15 | Registruotas lankytojas 4

Pati būdama medikė esu pasibaisėjusi.
Vizitas užtruko valandą ir būtų dar ilgesnis , jei nebūčiau pasakiusi, kad aš jau vėluoju į kitą vizitą.
Apžiūra skausminga, kontakto, empatijos ar elementaraus mandagumo atvykus nesitikėkite. Po poros replikų tiesiog pravirkau, pasak jo problemų neturėjau bet nuėjus kitur man buvo paskirtas laikas planinei operacijai..
Su kompiuteriniu raštingumu gydytojos nieko bendro panašu neturi.
Apibendrinus NEREKOMENDUOJU.
Dėl tokių gydytojų kenčia visas bendras įstaigos kokybės paslaugų vertinimas.

2022-03-11, 15:21 | Registruotas lankytojas 16

Gailiuosi, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš registruojantis pas šį gydytoją.
Galiu tik patvirtinti viską, kas jau buvo išsakyta. Apžiūra labai skausminga, po to dar pusę dienos žarnas skaudėjo (jis pakomentavo, kad turbūt viduriai labai užkietėję, nors sakiau, kad viduriuoju šiuo metu), į pacientės pageidavimus yra nekreipiamas joks dėmesys, kreipiasi "saulute", kas išvis lengvai šokiravo, ar čia priekabiavimas, ar žeminimas, ar kaip suprasti? Dar nesupratau kodėl klausinėjo ką veikiu gyvenimr, kiek klasių baigiau, kokia mano specialybė, kaip čia su ginekologija susiję? Viskas truko labai ilgai, nes buvo iš lėto pildomi dokumentai, o pildant liepdavo tylėti. Galiausiai, vien tik pirminės apžiūros metu nusprendė, kad endometriozės tikrai nėra, nors diagnozei reikalinga tikrai daugiau tyrimų, o gal ir chirurginė intervencija. Sako, jeigu darė apendektomiją, tai būtų pamatę ir endometriozę chirurgai, nors mano ginekologė sako, jog paprasti chirurgai neišmano tokių dalykų ir turėjo būtent ginekologas stebėti ir įvertinti.
Turiu kepenų ir skrandžio sutrikimus, o jis man skyrė ibuprofeną gerti po 7-8 dienas per savaitę!!! Vos ne vos įrodžiau, kad man ginekologė jau seniai skiria nuskausminamuosius žvakutėmis, tai paskyrė tų pačių tada..

2021-12-03, 12:11 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis ne pas vieną ginekologą (tiek valstybinį, tiek privatų). Gydytojo nerekomeduoju dėl jo grubumo apžiūros metu ir stipraus fizinio skausmo sukėlimo. Apžiūros pabaigoje jis sako "jeigu (man pacientei) smegenų nespaudžia", tai... (toliau sekė asmeninės rekomendacijos). Keistas bendravimas su pacientu. Medikamentinis gydymas nebuvo paskirtas, vertinti negaliu.

2019-11-15, 06:13 | Registruotas lankytojas 5

Pas šį gydytoją pradėjau lankytis po nesėkmingo pagalbinio apvaisinimo. Pirmas vizitas buvo tik pildymas ligos istorijos kompiuteriu - lėtai ir ilgai. Užtrukome apie valandą, klausimams laiko jau nebebuvo (taip ir pasakė jis, kai po ilgo rašymo norėjau pagaliau užduoti man rūpimus klausimus). Kadangi lankiausi apie 1,5 metų, apie kiekvieną vizitą konkrečių smulkmenų neprisiminsiu, tačiau bendrai galiu pasakyti, kad gydytojas labai nekalbus, dažniausiai matysite jį rašantį, į jus jis net nežiūrės, susidaro įspūdis, kad tavo problemos jam nelabai rūpi ir ko gi tu čia atėjai skųstis (kitiems gi blogiau). Beveik visada replikuodavo mano bet kokią pasakytą mintį, užduotą klausimą, išreikštą susirūpinimą. Replikos būdavo įžeidžiančios, visuomet netaktiškos, kartais skaudžios. Esame vizito metu tiesiog susipykę. Kadangi nesu iš tų nuolankiųjų, kurios kentėtų nepagarbą, esu jam tiesiai šviesiai pasakius, kad yra vilkinamas laikas, o kodėl jūs taip darote - nežinau. Jo atsakymas buvo - kad aš dar labai jauna ir nėra kur man skubėti su tais vaikais (man 26 metai, vyrui 35). Kai pasakydavau jam, kad labai norim vaikų, jo atsakymas dažniausiai būdavo - aš irgi daug ko noriu, bet ne viską gaunu. Apžiūros ir kitos intervencijos visada būdavo nemalonios, grubios. Gulėdavau kaip ant adatų. Nepatikdavo, kad visada kreipdavosi ne vardu, o “saulute”. Jausdavausi taip lyg į mane niekada nebūtų rimtai žiūrima. Rezultato taip ir nepasiekiau su juo, nepavyko ir antrasis pagalbinis apvaisinimas. Kai jau turėjau eiti pas jį dėl trečio, paskutinę dieną atšaukiau vizitą, puoliau į ašaras, kad nebeištversiu dar to paties su juo praeiti. Liko labai prastas įspūdis apie šį gydytoją. Kadangi mano atveju nepastojimo problema nebuvo iki galo aiški, negaliu ir atsakyti į klausimą ar gavau tinkamą gydymą, tačiau pati gydymo patirtis buvo viena iš nemaloniausių per mano gyvenimą.

2019-07-26, 21:43 | Registruotas lankytojas 1

Daugiau neisiu ir kitoms nerekomenduoju.

2019-05-28, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Visi6kas grybas. Buvau praėjus 4 ginekologus, bet šis - trūksta žodžių bei kantrybės. Įžeidžia, šaiposi. Į klausimus atsakinėti vengia, apžiūri labai skaudžiai ir grūbiai. visas vizitas užtrunka lb ilgai vien todėl, kad tylėdamas kažką spausdina kompiuteryje. Nekomentuoja nieko, viską reikia išpešti replėm. O kai praveria burną, norisi nusisukti ir išeiti.

Tiesiog kaip pvz: išrašė brangius stimuliuojančius ovuliaciją vaistus. Paklausiau, ar jie kompensuojami. Jo atsakymas: ne, kaip ir vaikų auginimas, nebent tekėtum už spermos mėginėlį, ko jus norit... Sedėjau ir rijau ašaras. Plius dar visą problemą numetė svoriui, nors taip nėra.

Čia vadinasi vienas geriausiu Vilniuje? Atsipeikėkit, žmonės.... Vaikštau jau 3 mėn, jokio rezultato. tik švaistau babkes vis papartotiniams ir papildomiems tyrimams bei vaistams, kurie 5-ioms dienoms kainuoja 22eur.....

Ir už tokią paslaugų kokybę mes mokame savo mokesčius. Valio, šalie.

2019-05-17, 12:41 | Registruotas lankytojas 8

Labai esu dėkinga šiam gydytojui, lankiausi pas ji dėl itariamo nevaisingumo, negalėjau pastoti 4m. Jis padarė visus tyrimus, nukreipė kur dar reikėjo ir tik jo dėka jau 5 savaite po mano širdim plaka nauja gyvybė. jis ir patvirtino mano nėštuma. Ačiū jum labai

2019-03-24, 19:51 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-20, 12:48 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju, nes viskas labai ilgai trunka, o pagrindinis faktorius - dėl higienos nepripažįstančios sesutės - nenuvalo gerai aparato, vaikšto be kortelės.

2018-12-19, 20:22 | Registruotas lankytojas 8

Labai geras gydytojas, dėmesingas, isigylina i bėdas moteriškas. Paskyrė tyrimus kuriu reikėjo. Dar lankysiuos ne syki lankysiuos pas ji ir kitiems rekomenduosiu.

2018-10-03, 07:08 | Registruotas lankytojas 10

Puikus specialistas, labai patenkinta, jog konsultavausi būtent pas šį mediką.Rekomenduoju.Ačiū daktarui.

2018-05-08, 07:30 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-04, 14:57 | Registruotas lankytojas 3

Niekam nerekomenduoju tokio prasto gydytojo. Northway klinikoje jis vienu pirstu pusvalandi rase tris sakinius ir visiskai negirdejo paciento. Dabar suprantu, kodel jis buvo vienintelis laisvas vidoje klinikoje gydytojas. Su didziausia pagarba senyvam amziui, siam zmogui jau seniai laikas i uztarnauta pensija. Geda klinikoms, kad vietoj profesionalaus gydymo netycia pataike pacientai gauna absoliuciai nuviliancia neprofesionalią konstacija.

Upd: perskaiciau kitu komentarus ir toks jausmas, kad viska jauciau surase! Iki siol viska skauda, toks jausmas kad isare ten viska, o ne tiesiog eiline apziura vykde. Labai grubus, labai nemalonus ir letas senukas.

2018-05-04, 14:57 | Registruotas lankytojas 3
2018-05-04, 14:50 | Registruotas lankytojas 3
2018-01-16, 15:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-14, 16:23 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-22, 15:29 | IP: *.*.*.*
2017-07-17, 23:25 | IP: *.*.*.*
2017-07-01, 17:10 | IP: *.*.*.*
2017-05-08, 16:18 | IP: *.*.*.*

2017-01-17, 15:43 | IP: *.*.*.*

2017-01-02, 17:38 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-12-02, 20:45 | IP: 212.117.15.133

Nuostabus gydytojas ir puikus savo srities specialistas. Pasirinkau jį tik po pažįstamų gydytojų rekomendacijos, kad dr. Klimas į moterį/pacientę žiūri moksliškai ir tausojančiai, t.y. tikrai atidžiai tiria pacientes, pradeda gydyti silpnesniais vaistais, prižiūri moters sveikatą ir kiek įmanoma ją saugo gydymo metu. Tą pajaučiau, apsilankiusi pas jį - galbūt kai kurioms jis gali pasirodyti nekalbus, kitoms - nepakankamai švelnus, tačiau tai nuomonės. Visos mes ėjome pas jį su tikslu susilaukti vaikelio, o ne sulaukti ypatingo švelnumo. Tą švelnumą, greičiausiai, mums turėtų rodyti mūsų sutuoktinis, o ne ginekologas akušeris :)
O pas šį gydytoją ir mokslų daktarą tikrai daug sėkmės istorijų - gerokai daugiau sėkmės, o ne nepasisekimų - tarp jų ir manoji. Kadangi šiuo metų aktyviai vyksta diskusijos dėl dirbtinio apvaisinimo įstatymo, labai džiaugiuosi ir noriu padėkoti gydytojui, kad jis atstovauja sveiko proto ir tikro, o ne pseudo-mokslo ar religijos poziciją. Jo pozicija atitinka ir jo gydymo būdą - kuo mažiau kenkti moteriai (o deja, paruošiamasis hormoninis gydymas IVF tikrai nėra tik "gėlyčių pievutė").
Asmeniškai mano patirtis yra euforija, sužinojus, kad laukiuosi. Labai viliuosi, kad ir kitos merginos sulauks tokių žinių su šio puikaus gydytojo pagalba.

2016-11-21, 11:09 | IP: *.*.*.*

2016-09-10, 22:13 | IP: 78.56.55.130

Labai geras gydytojas. Tai ne mama ar močiutė kuri paguos!Tai daktaras, ir pas ji turite eiti su tikrom problemom.Mane po 3 nesivystančių ir persileidimų priėmė geranoriškai. Taip po 3 kartus to paties klausė, taip nesicackino (o jus pas ji ko atėjote?) Bet jo gydymas buvo veiksmingas! Dbr mes turime sūnų, jam yra 1.5 metukai. Ačiū daktare, kad jus esat!!!

2016-09-09, 14:16 | IP: 165.225.66.50

Puikus gydytojas!!!!

2016-08-29, 19:22 | IP: 188.69.208.62

Puikus gydytojas.

2016-07-26, 10:58 | IP: *.*.*.*

2016-05-09, 14:13 | IP: *.*.*.*

2016-04-28, 19:38 | IP: *.*.*.*

2016-02-02, 18:21 | IP: 78.60.182.219

Geriausias pasaulyje daktaras. Esu labai jam dėkinga.Mano dukrai, gimusiais po daktaro Klimo atliktos operacijos jau beveik 27 metai. Jo profesionalumą ir žmogiškumą vertinu aukščiausiais balais. Ačiū Jums, daktare.

2016-01-31, 11:12 | IP: *.*.*.*

2015-04-24, 10:58 | IP: *.*.*.*

2015-04-08, 18:53 | IP: 84.240.58.49

Po 2 metus trukusių vizitų pas 2 ginekologes ir 2 vaisingumo specialistes atradome šį puikų savo srities profesionalą, kuris nuo pat pirmų vizitų kalbėjo konkrečiai griežtai ir užtikrintai. Esu tikra, kad šio daktaro dėka turėsime vaikelį. Nors laukia ilgas gydymas, jaučiuosi saugi ir rami. Daktaras iš didžiosios raidės. Visoms, kurios pavargo varstyti nevaisingumo specialistų duris, siūlau tiesiu taikymu keliauti pas Klimą :)

2014-10-26, 18:25 | IP: *.*.*.*

2014-10-09, 11:55 | IP: *.*.*.*

2014-03-08, 08:59 | IP: *.*.*.*

2013-12-02, 14:39 | IP: 82.135.221.67

Labai profesionalus gydytojas. Puikiai diagnozuoja ir efektyviai gydo. Gydymas truko 6 mėn iki pastojimo.

2013-11-07, 18:15 | IP: 88.216.10.124

Apsilankymas pas si gydytoja paliko vien teigiamus ispudzius.Idemiai isklause,atsake i visus man rupimus klausimus,atsakngai apziurejo.Labai taktiskas ir demesingas.

2013-03-19, 20:26 | IP: 78.57.178.184

puikiai diagnozuoja, žino, kaip gydyti. Ačiū!

2012-12-18, 20:28 | IP: *.*.*.*

2012-10-11, 07:53 | IP: *.*.*.*

2012-09-18, 17:53 | IP: 213.164.113.172

Daktaras nekalbus, bet inteligentiskas ir sviesus zmogus. Visad priimdavo, kai skubiai prireikdavo. Esu jam dekinga uz dukryte!

2012-05-17, 19:30 | IP: *.*.*.*

2012-02-06, 18:48 | IP: 86.38.183.226

lankiausi pas si gydytoja viena kart.man jis visai patiko,rupestingas,paaiskina...dave ir gydyma pasirinkt is dvieju variantu.ir palinkejo sekmes gydantis.ir po rezultatu sugrizti.tai vel registruosiuos pas ji

2012-02-01, 15:02 | IP: *.*.*.*

2011-11-08, 05:02 | IP: 77.241.207.238

Is visos sirdies dekoju ir visa gyvenima busiu dekinga siam gydytojui. Tik deka jo turime nuosatabia dukryte! Gydziausi nevaisinguma puse metu. Tik deka jo profesionalumo, jis sugebejo atrasti priezasti ir pritaikyti gydymo buda butent tai problemai panaikinti. Todel didelis ACIU Gydytojui! Daug girdejau geru atsiliepimu ir rekomenduoju kaip geriausia specialista sioje srityje! Tik nepraraskite vilties, sekmes :)

2011-10-21, 10:46 | IP: 88.223.62.156

Labai geras daktaras!Viska paaiskino,paskyre gydyma.Super:)