Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Klimas, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00951, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

67.8% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

70% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

68% Complete
3.4

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

60.2% Complete
3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

63.7% Complete
3.2

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

57.3% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.6% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-15, 06:13 | Registruotas lankytojas 4

Pas šį gydytoją pradėjau lankytis po nesėkmingo pagalbinio apvaisinimo. Pirmas vizitas buvo tik pildymas ligos istorijos kompiuteriu - lėtai ir ilgai. Užtrukome apie valandą, klausimams laiko jau nebebuvo (taip ir pasakė jis, kai po ilgo rašymo norėjau pagaliau užduoti man rūpimus klausimus). Kadangi lankiausi apie 1,5 metų, apie kiekvieną vizitą konkrečių smulkmenų neprisiminsiu, tačiau bendrai galiu pasakyti, kad gydytojas labai nekalbus, dažniausiai matysite jį rašantį, į jus jis net nežiūrės, susidaro įspūdis, kad tavo problemos jam nelabai rūpi ir ko gi tu čia atėjai skųstis (kitiems gi blogiau). Beveik visada replikuodavo mano bet kokią pasakytą mintį, užduotą klausimą, išreikštą susirūpinimą. Replikos būdavo įžeidžiančios, visuomet netaktiškos, kartais skaudžios. Esame vizito metu tiesiog susipykę. Kadangi nesu iš tų nuolankiųjų, kurios kentėtų nepagarbą, esu jam tiesiai šviesiai pasakius, kad yra vilkinamas laikas, o kodėl jūs taip darote - nežinau. Jo atsakymas buvo - kad aš dar labai jauna ir nėra kur man skubėti su tais vaikais (man 26 metai, vyrui 35). Kai pasakydavau jam, kad labai norim vaikų, jo atsakymas dažniausiai būdavo - aš irgi daug ko noriu, bet ne viską gaunu. Apžiūros ir kitos intervencijos visada būdavo nemalonios, grubios. Gulėdavau kaip ant adatų. Nepatikdavo, kad visada kreipdavosi ne vardu, o “saulute”. Jausdavausi taip lyg į mane niekada nebūtų rimtai žiūrima. Rezultato taip ir nepasiekiau su juo, nepavyko ir antrasis pagalbinis apvaisinimas. Kai jau turėjau eiti pas jį dėl trečio, paskutinę dieną atšaukiau vizitą, puoliau į ašaras, kad nebeištversiu dar to paties su juo praeiti. Liko labai prastas įspūdis apie šį gydytoją. Kadangi mano atveju nepastojimo problema nebuvo iki galo aiški, negaliu ir atsakyti į klausimą ar gavau tinkamą gydymą, tačiau pati gydymo patirtis buvo viena iš nemaloniausių per mano gyvenimą.

2019-07-26, 21:43 | Registruotas lankytojas 1

Daugiau neisiu ir kitoms nerekomenduoju.

2019-05-28, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Visi6kas grybas. Buvau praėjus 4 ginekologus, bet šis - trūksta žodžių bei kantrybės. Įžeidžia, šaiposi. Į klausimus atsakinėti vengia, apžiūri labai skaudžiai ir grūbiai. visas vizitas užtrunka lb ilgai vien todėl, kad tylėdamas kažką spausdina kompiuteryje. Nekomentuoja nieko, viską reikia išpešti replėm. O kai praveria burną, norisi nusisukti ir išeiti.

Tiesiog kaip pvz: išrašė brangius stimuliuojančius ovuliaciją vaistus. Paklausiau, ar jie kompensuojami. Jo atsakymas: ne, kaip ir vaikų auginimas, nebent tekėtum už spermos mėginėlį, ko jus norit... Sedėjau ir rijau ašaras. Plius dar visą problemą numetė svoriui, nors taip nėra.

Čia vadinasi vienas geriausiu Vilniuje? Atsipeikėkit, žmonės.... Vaikštau jau 3 mėn, jokio rezultato. tik švaistau babkes vis papartotiniams ir papildomiems tyrimams bei vaistams, kurie 5-ioms dienoms kainuoja 22eur.....

Ir už tokią paslaugų kokybę mes mokame savo mokesčius. Valio, šalie.

2019-05-17, 12:41 | Registruotas lankytojas 8

Labai esu dėkinga šiam gydytojui, lankiausi pas ji dėl itariamo nevaisingumo, negalėjau pastoti 4m. Jis padarė visus tyrimus, nukreipė kur dar reikėjo ir tik jo dėka jau 5 savaite po mano širdim plaka nauja gyvybė. jis ir patvirtino mano nėštuma. Ačiū jum labai

2019-03-24, 19:51 | Registruotas lankytojas 4

Labai, labai prastas specialistas.

Trumpai - pravarė pro standartinę apžiūrą; apžiūra buvo grubi; nenorėjo net girdėti apie atsineštas sonogramas bei informaciją; neskyrė išsamesnių kraujo/hormoninių tyrimų (nors su įtariama kondicija jie būtini); skyrė standartinį simptomų tvarkymą - hormoninę kontracepciją.

Išsamiau:
- Turint registraciją 9:30; prie durų teko laukti nuo ~9:20 iki 11:10.
- Labai garsiai šneka su pacientais, sėdint koridoriuje viską girdėjau apie kitas moteris, ir kokius preparatus joms vakarais reikia kišti į makštį. :) Pažeidžia asmens privatumą.
- Bendraudamas tyčiojosi. Iš užduodamų klausimų šaipėsi, ir viską ką kalbėjau menkino. Net atsakant į jo užduotus klausimus šaipėsi iš to, kaip buvo atsakoma, paprašius lapelio pasiskaičiuoti mėnesinių trukmės vidurkį jo nedavė, sakė, kad tai reikėjo namuose pasidaryti. Rimtai? Kame problema duoti lapelį? :))
- Labai labai lėtai pildė duomenis; bandant tuo metu pasakoti apie simptomus - tildė.
- Nenorėjo nieko girdėti iš buvusių apžiūrų ir surinktos informacijos iš kitų gydytojų, kai pasiūliau žvilgtelėti į atsineštas sonogramas (echoskopo nuotraukas), pasakė, kad neįdomu jam.
- Paklausus apie tokią kondiciją kaip estrogeno dominavimas, kurią įtarė kitos dvi gydytojos, atsakė, kad tokio dalyko nėra.
- Pasiteiravus apie hormoninius kraujo tyrimus, atsakė, kad nieko jie neparodo.
- Inicijavo standartinę ginekologinę apžiūrą, grasino, jei nesutiksiu, tai mūsų šneka baigta. Pati apžiūra buvo grubi, buvau apkaltinta jautrumu skausmui (kuriuo apskritai nepasižymiu).
- Vien iš vaizdo atmetė įtariamą diagnozę, o vienam simptomų - nereguliarioms mėnesinėms "sutvarkyti", pasiūlė hormoninę kontracepciją.
- Lyg "tarp kitko", jau baigus apžiūrą, paprašė dar parodyti krūtis ir kaklą, apčiuopos būdu tikriausiai ieškojo ar nėra struktūrinių pakitimų. Apčiuopa buvo itin grubi. Tiek krūtų, tiek skydliaukės kakle.

Visas vizitas užtruko valandą, tačiau negavau jokios naujos informacijos, jokio gilinimosi į problemos PRIEŽASTIS, ne simptomų pašalinimą. Paklausus apie priežasčių paiešką atsakė, kad priežastys tik genetikoj slypį. :)

Beje, pati esu genetikos specialistė, nemenkai susipažinusi su žmogaus biologija, ir tuo, kad tikrai ne tik genetika turi įtakos tam, kaip mūsų organizmai funkcionuoja.

Žodžiu, ieškojau pagalbos, kurios pas šitą "gydytoją" tikrai negavau.
Jokiai save gerbiančiai ir mylinčiai moteriai nerekomenduoju kreiptis.
Ačiū už dėmesį.

2019-03-20, 12:48 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju, nes viskas labai ilgai trunka, o pagrindinis faktorius - dėl higienos nepripažįstančios sesutės - nenuvalo gerai aparato, vaikšto be kortelės.

2018-12-19, 20:22 | Registruotas lankytojas 8

Labai geras gydytojas, dėmesingas, isigylina i bėdas moteriškas. Paskyrė tyrimus kuriu reikėjo. Dar lankysiuos ne syki lankysiuos pas ji ir kitiems rekomenduosiu.

2018-10-03, 07:08 | Registruotas lankytojas 9

Puikus specialistas, labai patenkinta, jog konsultavausi būtent pas šį mediką.Rekomenduoju.Ačiū daktarui.

2018-05-08, 07:30 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šio gydytojo. Laukiau apsilankymo kaip stebuklo Santaros klinikose manydama, kad galiu gauti kompensuojamą pagalbinį apvaisinimą, deja... atvykau su beveik visais pagrindiniais tik ką atliktais hormoniniais tyrimais, su atliktų procedūrų atsakymais ir pilnais išrašais, vyro tyrimais (nors ir nenaujausiais), su atlikta ne viena IUI. Tesugebejo puse valandos pildyti informacija apie mane kompiuteryje nieko nekomentuodamas. Vienintelis komentaras po ultragarso - "nepatinka kiaušidės". Ir ką man tai turetų sakyti? Ar galiu apie tai pasiskaityti internete ar kitokios informacijos apie tai susirinkti? :) Juokas per ašaras. Nesugebejo pasakyti daugiau nič nieko, nei kokie planai, nei kokie tikslai, nei savo nuomonės apie galimas perspektyvas. VISIŠKA TYLA! Liepe pasikartoti kraujo tyrimus kuriuos jau buvau atnešusi, beja darytus ta patį ciklą + dar 2 paildomai. Ir į ką tai veda, link ko einam? Aprašinėdamas padarė klaidų, aiškiai pasakiau, kad folio rūgštį naudoju ir ne tik, geriu vitaminus planuojančioms, yrašė, kad nenaudoju ir dar išvadose įrašė kaip rekomendacijq naudoti :D Paklausė apie kitas ligas ir atsakymo ne neklausė nors bandžiau net kelis kartus priminti jo klausimą ir apie tai papasakoti - tiesiog parašė, kad kitų ligų nėra, nors jų yra. Bet dar blogiau, kad net nesugebėjo pasakyti, kad, jei mano tikslas kompensuojamas pagalbinis apvaisinimas, tai mano siuntimas nėra tam tinkamas! Tai kiek aš būčiau dar ėjus pas jį kol tai būčiau sužinojusi? o nemokamos konsultacijos tai tik 3.... Negana to, kraujo tyrimus, kuriuos turėjau pasidaryti - mokami! Ir net nesugebėjo pasakyti, kad yra kita alternatyva ir juos galiu gauti nemokamai, ir vėl dėl tos pačios priežasties, jei atsivešiu tinkamai suformuluotą siuntimą. Kodėl tokia svarbią informacija turiu gaudyti internete? ar ne gydytojo pareiga papasakoti apie galimus, numanomus gydymo budus, jų kompensavimus ir t.t. Išėjau ne tik, kad nieko nepešus, bet pasimetus, kad nič nieko nepasakė, nei įtarimų, nei tikslų, nei planų, kad ir elementarių, pradinių. Pasijutau, kad daviau ataskaitą ir tiek. Net apstulbau, kad po visos rašymo litanijos, jis tiesiog liepė ateiti kita karta su nurodytais tyrimais ir tiek(nors iš turimų, esamo ciklo, ir visų kitų tyrimų, tikrai galėjo pakomentuoti). Pakalusus kada man pas jį ir kaip grįsti, atsakė registruokis vėl... o eiles tai ne dienų klasuimas. atsidariau sergu.lt sistema ir vos nenugriuvau, dveim menesiams net nera talonu į priekį.
Net 1 minutes neskyrė bendravimui ir situacijos pakomentavimui po gero pusvalandžio visos mano istorijos pildymo. Isivaizduokit, kaip sureagavau tą patį vakarą sužinojusi internete, kad kalba apie kompensuojamą pagalbinį apvaisinima greičiausia net negalėjo eiti ir už tyrimus mokėt reikia tik dėl to, kad mano siuntimas blogai suformuluotas ir jis ne nesivargino apie tai bent užsiminti...tai kokio velnio aplamai tuomet aš ten ėjau? Visą naktį neužmigau, svarstydama ką toliau daryti...sugaišau bragų laiką... spermos tyrimą rekomendavo darytis kitoje privačioje klinikoje, dėl to, kad yra didelės eilės Santaros klinikose. Dėl šito negaliu reikšti pretenzijų, nes išties nepasitikslinau ar jos buvo ilgos... Aplamai visas įspūdis susidarė toks, kad sąmoningai vilkina laiką, o blogaiusia, kad sąmoningai žlugdo Santaros klinikų reitingus, su ,galbūt galimu tikslu, šitaip pakelti privačių (ar tam tikros) klinikų reitingus. Jeigu tokia konsultacija vyktų privačiai - manau būtų pakeltas skandalas ir išsireikalauti sumokėti pinigai. Šiuo klausimu - tai mano nuomonė. Manu Santaros vadovybei reikėtu rimtai apsidomėti šio daktaro darbu ir, svarbaiusia, REZULTATAIS ne kitur, o jų klinikose!

2018-05-04, 14:57 | Registruotas lankytojas 3

Niekam nerekomenduoju tokio prasto gydytojo. Northway klinikoje jis vienu pirstu pusvalandi rase tris sakinius ir visiskai negirdejo paciento. Dabar suprantu, kodel jis buvo vienintelis laisvas vidoje klinikoje gydytojas. Su didziausia pagarba senyvam amziui, siam zmogui jau seniai laikas i uztarnauta pensija. Geda klinikoms, kad vietoj profesionalaus gydymo netycia pataike pacientai gauna absoliuciai nuviliancia neprofesionalią konstacija.

Upd: perskaiciau kitu komentarus ir toks jausmas, kad viska jauciau surase! Iki siol viska skauda, toks jausmas kad isare ten viska, o ne tiesiog eiline apziura vykde. Labai grubus, labai nemalonus ir letas senukas.

2018-05-04, 14:57 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-04, 14:50 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-16, 15:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-14, 16:23 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-22, 15:29 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-07-17, 23:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-07-01, 17:10 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-05-08, 16:18 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-01-17, 15:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-01-02, 17:38 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-02, 20:45 | IP: 212.117.15.133

Nuostabus gydytojas ir puikus savo srities specialistas. Pasirinkau jį tik po pažįstamų gydytojų rekomendacijos, kad dr. Klimas į moterį/pacientę žiūri moksliškai ir tausojančiai, t.y. tikrai atidžiai tiria pacientes, pradeda gydyti silpnesniais vaistais, prižiūri moters sveikatą ir kiek įmanoma ją saugo gydymo metu. Tą pajaučiau, apsilankiusi pas jį - galbūt kai kurioms jis gali pasirodyti nekalbus, kitoms - nepakankamai švelnus, tačiau tai nuomonės. Visos mes ėjome pas jį su tikslu susilaukti vaikelio, o ne sulaukti ypatingo švelnumo. Tą švelnumą, greičiausiai, mums turėtų rodyti mūsų sutuoktinis, o ne ginekologas akušeris :)
O pas šį gydytoją ir mokslų daktarą tikrai daug sėkmės istorijų - gerokai daugiau sėkmės, o ne nepasisekimų - tarp jų ir manoji. Kadangi šiuo metų aktyviai vyksta diskusijos dėl dirbtinio apvaisinimo įstatymo, labai džiaugiuosi ir noriu padėkoti gydytojui, kad jis atstovauja sveiko proto ir tikro, o ne pseudo-mokslo ar religijos poziciją. Jo pozicija atitinka ir jo gydymo būdą - kuo mažiau kenkti moteriai (o deja, paruošiamasis hormoninis gydymas IVF tikrai nėra tik "gėlyčių pievutė").
Asmeniškai mano patirtis yra euforija, sužinojus, kad laukiuosi. Labai viliuosi, kad ir kitos merginos sulauks tokių žinių su šio puikaus gydytojo pagalba.

2016-11-21, 11:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-09-10, 22:13 | IP: 78.56.55.130

Labai geras gydytojas. Tai ne mama ar močiutė kuri paguos!Tai daktaras, ir pas ji turite eiti su tikrom problemom.Mane po 3 nesivystančių ir persileidimų priėmė geranoriškai. Taip po 3 kartus to paties klausė, taip nesicackino (o jus pas ji ko atėjote?) Bet jo gydymas buvo veiksmingas! Dbr mes turime sūnų, jam yra 1.5 metukai. Ačiū daktare, kad jus esat!!!

2016-09-09, 14:16 | IP: 165.225.66.50

Puikus gydytojas!!!!

2016-08-29, 19:22 | IP: 188.69.208.62

Puikus gydytojas.

2016-07-26, 10:58 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-05-09, 14:13 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-04-28, 19:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2016-02-02, 18:21 | IP: 78.60.182.219

Geriausias pasaulyje daktaras. Esu labai jam dėkinga.Mano dukrai, gimusiais po daktaro Klimo atliktos operacijos jau beveik 27 metai. Jo profesionalumą ir žmogiškumą vertinu aukščiausiais balais. Ačiū Jums, daktare.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2016-01-31, 11:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2015-04-24, 10:58 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2015-04-08, 18:53 | IP: 84.240.58.49

Po 2 metus trukusių vizitų pas 2 ginekologes ir 2 vaisingumo specialistes atradome šį puikų savo srities profesionalą, kuris nuo pat pirmų vizitų kalbėjo konkrečiai griežtai ir užtikrintai. Esu tikra, kad šio daktaro dėka turėsime vaikelį. Nors laukia ilgas gydymas, jaučiuosi saugi ir rami. Daktaras iš didžiosios raidės. Visoms, kurios pavargo varstyti nevaisingumo specialistų duris, siūlau tiesiu taikymu keliauti pas Klimą :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2014-10-26, 18:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2014-10-09, 11:55 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2014-03-08, 08:59 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2013-12-02, 14:39 | IP: 82.135.221.67

Labai profesionalus gydytojas. Puikiai diagnozuoja ir efektyviai gydo. Gydymas truko 6 mėn iki pastojimo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2013-11-07, 18:15 | IP: 88.216.10.124

Apsilankymas pas si gydytoja paliko vien teigiamus ispudzius.Idemiai isklause,atsake i visus man rupimus klausimus,atsakngai apziurejo.Labai taktiskas ir demesingas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2013-03-19, 20:26 | IP: 78.57.178.184

puikiai diagnozuoja, žino, kaip gydyti. Ačiū!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2012-12-18, 20:28 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2012-10-11, 07:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2012-09-18, 17:53 | IP: 213.164.113.172

Daktaras nekalbus, bet inteligentiskas ir sviesus zmogus. Visad priimdavo, kai skubiai prireikdavo. Esu jam dekinga uz dukryte!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2012-05-17, 19:30 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2012-02-06, 18:48 | IP: 86.38.183.226

lankiausi pas si gydytoja viena kart.man jis visai patiko,rupestingas,paaiskina...dave ir gydyma pasirinkt is dvieju variantu.ir palinkejo sekmes gydantis.ir po rezultatu sugrizti.tai vel registruosiuos pas ji

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2012-02-01, 15:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2011-11-08, 05:02 | IP: 77.241.207.238

Is visos sirdies dekoju ir visa gyvenima busiu dekinga siam gydytojui. Tik deka jo turime nuosatabia dukryte! Gydziausi nevaisinguma puse metu. Tik deka jo profesionalumo, jis sugebejo atrasti priezasti ir pritaikyti gydymo buda butent tai problemai panaikinti. Todel didelis ACIU Gydytojui! Daug girdejau geru atsiliepimu ir rekomenduoju kaip geriausia specialista sioje srityje! Tik nepraraskite vilties, sekmes :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2011-10-21, 10:46 | IP: 88.223.62.156

Labai geras daktaras!Viska paaiskino,paskyre gydyma.Super:)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2011-07-22, 10:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2011-04-05, 16:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2010-12-21, 10:06 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?
2010-11-03, 20:23 | IP: 78.56.209.114

Gydytojas tiesiog puikus. Rekomenduoju ir pazistamoms, kurios turi panasiu problemu kaip as del nevaisingumo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Klimas?