Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Klimas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04512, Panaikinta

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00951, Galiojanti

2019-07-27, 00:43 | 1

Daugiau neisiu ir kitoms nerekomenduoju.

2019-05-28, 20:35 | 1

Visi6kas grybas. Buvau praėjus 4 ginekologus, bet šis - trūksta žodžių bei kantrybės. Įžeidžia, šaiposi. Į klausimus atsakinėti vengia, apžiūri labai skaudžiai ir grūbiai. visas vizitas užtrunka lb ilgai vien todėl, kad tylėdamas kažką spausdina kompiuteryje. Nekomentuoja nieko, viską reikia išpešti replėm. O kai praveria burną, norisi nusisukti ir išeiti.

Tiesiog kaip pvz: išrašė brangius stimuliuojančius ovuliaciją vaistus. Paklausiau, ar jie kompensuojami. Jo atsakymas: ne, kaip ir vaikų auginimas, nebent tekėtum už spermos mėginėlį, ko jus norit... Sedėjau ir rijau ašaras. Plius dar visą problemą numetė svoriui, nors taip nėra.

Čia vadinasi vienas geriausiu Vilniuje? Atsipeikėkit, žmonės.... Vaikštau jau 3 mėn, jokio rezultato. tik švaistau babkes vis papartotiniams ir papildomiems tyrimams bei vaistams, kurie 5-ioms dienoms kainuoja 22eur.....

Ir už tokią paslaugų kokybę mes mokame savo mokesčius. Valio, šalie.

2019-05-17, 15:41 | 6

Labai esu dėkinga šiam gydytojui, lankiausi pas ji dėl itariamo nevaisingumo, negalėjau pastoti 4m. Jis padarė visus tyrimus, nukreipė kur dar reikėjo ir tik jo dėka jau 5 savaite po mano širdim plaka nauja gyvybė. jis ir patvirtino mano nėštuma. Ačiū jum labai

2019-03-24, 21:51 | 4

Labai, labai prastas specialistas.

Trumpai - pravarė pro standartinę apžiūrą; apžiūra buvo grubi; nenorėjo net girdėti apie atsineštas sonogramas bei informaciją; neskyrė išsamesnių kraujo/hormoninių tyrimų (nors su įtariama kondicija jie būtini); skyrė standartinį simptomų tvarkymą - hormoninę kontracepciją.

Išsamiau:
- Turint registraciją 9:30; prie durų teko laukti nuo ~9:20 iki 11:10.
- Labai garsiai šneka su pacientais, sėdint koridoriuje viską girdėjau apie kitas moteris, ir kokius preparatus joms vakarais reikia kišti į makštį. :) Pažeidžia asmens privatumą.
- Bendraudamas tyčiojosi. Iš užduodamų klausimų šaipėsi, ir viską ką kalbėjau menkino. Net atsakant į jo užduotus klausimus šaipėsi iš to, kaip buvo atsakoma, paprašius lapelio pasiskaičiuoti mėnesinių trukmės vidurkį jo nedavė, sakė, kad tai reikėjo namuose pasidaryti. Rimtai? Kame problema duoti lapelį? :))
- Labai labai lėtai pildė duomenis; bandant tuo metu pasakoti apie simptomus - tildė.
- Nenorėjo nieko girdėti iš buvusių apžiūrų ir surinktos informacijos iš kitų gydytojų, kai pasiūliau žvilgtelėti į atsineštas sonogramas (echoskopo nuotraukas), pasakė, kad neįdomu jam.
- Paklausus apie tokią kondiciją kaip estrogeno dominavimas, kurią įtarė kitos dvi gydytojos, atsakė, kad tokio dalyko nėra.
- Pasiteiravus apie hormoninius kraujo tyrimus, atsakė, kad nieko jie neparodo.
- Inicijavo standartinę ginekologinę apžiūrą, grasino, jei nesutiksiu, tai mūsų šneka baigta. Pati apžiūra buvo grubi, buvau apkaltinta jautrumu skausmui (kuriuo apskritai nepasižymiu).
- Vien iš vaizdo atmetė įtariamą diagnozę, o vienam simptomų - nereguliarioms mėnesinėms "sutvarkyti", pasiūlė hormoninę kontracepciją.
- Lyg "tarp kitko", jau baigus apžiūrą, paprašė dar parodyti krūtis ir kaklą, apčiuopos būdu tikriausiai ieškojo ar nėra struktūrinių pakitimų. Apčiuopa buvo itin grubi. Tiek krūtų, tiek skydliaukės kakle.

Visas vizitas užtruko valandą, tačiau negavau jokios naujos informacijos, jokio gilinimosi į problemos PRIEŽASTIS, ne simptomų pašalinimą. Paklausus apie priežasčių paiešką atsakė, kad priežastys tik genetikoj slypį. :)

Beje, pati esu genetikos specialistė, nemenkai susipažinusi su žmogaus biologija, ir tuo, kad tikrai ne tik genetika turi įtakos tam, kaip mūsų organizmai funkcionuoja.

Žodžiu, ieškojau pagalbos, kurios pas šitą "gydytoją" tikrai negavau.
Jokiai save gerbiančiai ir mylinčiai moteriai nerekomenduoju kreiptis.
Ačiū už dėmesį.

2019-03-20, 14:48 | 5

Nerekomenduoju, nes viskas labai ilgai trunka, o pagrindinis faktorius - dėl higienos nepripažįstančios sesutės - nenuvalo gerai aparato, vaikšto be kortelės.

2018-12-19, 22:22 | 6

Labai geras gydytojas, dėmesingas, isigylina i bėdas moteriškas. Paskyrė tyrimus kuriu reikėjo. Dar lankysiuos ne syki lankysiuos pas ji ir kitiems rekomenduosiu.

2018-10-03, 10:08 | 5

Puikus specialistas, labai patenkinta, jog konsultavausi būtent pas šį mediką.Rekomenduoju.Ačiū daktarui.

2018-05-08, 10:30 | 1

Nerekomenduoju šio gydytojo. Laukiau apsilankymo kaip stebuklo Santaros klinikose manydama, kad galiu gauti kompensuojamą pagalbinį apvaisinimą, deja... atvykau su beveik visais pagrindiniais tik ką atliktais hormoniniais tyrimais, su atliktų procedūrų atsakymais ir pilnais išrašais, vyro tyrimais (nors ir nenaujausiais), su atlikta ne viena IUI. Tesugebejo puse valandos pildyti informacija apie mane kompiuteryje nieko nekomentuodamas. Vienintelis komentaras po ultragarso - "nepatinka kiaušidės". Ir ką man tai turetų sakyti? Ar galiu apie tai pasiskaityti internete ar kitokios informacijos apie tai susirinkti? :) Juokas per ašaras. Nesugebejo pasakyti daugiau nič nieko, nei kokie planai, nei kokie tikslai, nei savo nuomonės apie galimas perspektyvas. VISIŠKA TYLA! Liepe pasikartoti kraujo tyrimus kuriuos jau buvau atnešusi, beja darytus ta patį ciklą + dar 2 paildomai. Ir į ką tai veda, link ko einam? Aprašinėdamas padarė klaidų, aiškiai pasakiau, kad folio rūgštį naudoju ir ne tik, geriu vitaminus planuojančioms, yrašė, kad nenaudoju ir dar išvadose įrašė kaip rekomendacijq naudoti :D Paklausė apie kitas ligas ir atsakymo ne neklausė nors bandžiau net kelis kartus priminti jo klausimą ir apie tai papasakoti - tiesiog parašė, kad kitų ligų nėra, nors jų yra. Bet dar blogiau, kad net nesugebėjo pasakyti, kad, jei mano tikslas kompensuojamas pagalbinis apvaisinimas, tai mano siuntimas nėra tam tinkamas! Tai kiek aš būčiau dar ėjus pas jį kol tai būčiau sužinojusi? o nemokamos konsultacijos tai tik 3.... Negana to, kraujo tyrimus, kuriuos turėjau pasidaryti - mokami! Ir net nesugebėjo pasakyti, kad yra kita alternatyva ir juos galiu gauti nemokamai, ir vėl dėl tos pačios priežasties, jei atsivešiu tinkamai suformuluotą siuntimą. Kodėl tokia svarbią informacija turiu gaudyti internete? ar ne gydytojo pareiga papasakoti apie galimus, numanomus gydymo budus, jų kompensavimus ir t.t. Išėjau ne tik, kad nieko nepešus, bet pasimetus, kad nič nieko nepasakė, nei įtarimų, nei tikslų, nei planų, kad ir elementarių, pradinių. Pasijutau, kad daviau ataskaitą ir tiek. Net apstulbau, kad po visos rašymo litanijos, jis tiesiog liepė ateiti kita karta su nurodytais tyrimais ir tiek(nors iš turimų, esamo ciklo, ir visų kitų tyrimų, tikrai galėjo pakomentuoti). Pakalusus kada man pas jį ir kaip grįsti, atsakė registruokis vėl... o eiles tai ne dienų klasuimas. atsidariau sergu.lt sistema ir vos nenugriuvau, dveim menesiams net nera talonu į priekį.
Net 1 minutes neskyrė bendravimui ir situacijos pakomentavimui po gero pusvalandžio visos mano istorijos pildymo. Isivaizduokit, kaip sureagavau tą patį vakarą sužinojusi internete, kad kalba apie kompensuojamą pagalbinį apvaisinima greičiausia net negalėjo eiti ir už tyrimus mokėt reikia tik dėl to, kad mano siuntimas blogai suformuluotas ir jis ne nesivargino apie tai bent užsiminti...tai kokio velnio aplamai tuomet aš ten ėjau? Visą naktį neužmigau, svarstydama ką toliau daryti...sugaišau bragų laiką... spermos tyrimą rekomendavo darytis kitoje privačioje klinikoje, dėl to, kad yra didelės eilės Santaros klinikose. Dėl šito negaliu reikšti pretenzijų, nes išties nepasitikslinau ar jos buvo ilgos... Aplamai visas įspūdis susidarė toks, kad sąmoningai vilkina laiką, o blogaiusia, kad sąmoningai žlugdo Santaros klinikų reitingus, su ,galbūt galimu tikslu, šitaip pakelti privačių (ar tam tikros) klinikų reitingus. Jeigu tokia konsultacija vyktų privačiai - manau būtų pakeltas skandalas ir išsireikalauti sumokėti pinigai. Šiuo klausimu - tai mano nuomonė. Manu Santaros vadovybei reikėtu rimtai apsidomėti šio daktaro darbu ir, svarbaiusia, REZULTATAIS ne kitur, o jų klinikose!

2018-05-04, 17:57 | 3

Niekam nerekomenduoju tokio prasto gydytojo. Northway klinikoje jis vienu pirstu pusvalandi rase tris sakinius ir visiskai negirdejo paciento. Dabar suprantu, kodel jis buvo vienintelis laisvas vidoje klinikoje gydytojas. Su didziausia pagarba senyvam amziui, siam zmogui jau seniai laikas i uztarnauta pensija. Geda klinikoms, kad vietoj profesionalaus gydymo netycia pataike pacientai gauna absoliuciai nuviliancia neprofesionalią konstacija.

Upd: perskaiciau kitu komentarus ir toks jausmas, kad viska jauciau surase! Iki siol viska skauda, toks jausmas kad isare ten viska, o ne tiesiog eiline apziura vykde. Labai grubus, labai nemalonus ir letas senukas.

2018-05-04, 17:57 | 3