Pacientai, kurie rekomenduoja Nikas Samuolis, %

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17261, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-10-10, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai aciu puikiam jaunam gydytojui Nikui Samuoliui uz atlikta operacija mano mamai.Aciu uz demesi,atjauta,profesionaluma ir labai malonu bendravima. Daugiau tokiu atsidavusiu gydytoju.Linkiu didziausios sekmes.Grazina

2019-10-04, 14:22 | Registruotas lankytojas 9

LABAI SUPERINIS GYDYTOJAS ISKARTO NUSTATĖ PROBLEMĄ ,MANDAGUS ,ATIDUS.KIEK VAIKŠCIOJOM PAS KITUS CHIRURGUS TAI TIK SIUNTINEJA IS VIENO KABINETO I KITA JOKIOS PAGALBOS .LINKIU JAM SEKMES IR NEPABEGTI IŠ MŪSŲ GRAZIOS UKMERGES,TOKIŲ GYDYTOJŲ MES VISADA LAUKIAM.NIEKO NEATSILYGINAU NORS TIKRAI VERTAS.

2019-03-07, 14:03 | Registruotas lankytojas 1

Esu patenkinta jauno, sąžiningo ir labai atsidavusio savo darbui gydytoju. Jaučiau didelį rūpestį tiek prieš, tiek po operacijos. Labai kompetetingas ir optimizmu trykštantis specialistas. zofija

2019-02-12, 10:57 | Registruotas lankytojas 1

Malonus ir kompetentingas gydytojas. Sėkmės darbuose!

2019-01-29, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas, savo darbui atsidavęs bei malonus gydytojas, puikiai atliko operaciją ir pasirūpino mano (paciento) gerove.

2019-01-18, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas,nuostabus specialistas,bendrauja paprastai,vIską išsamiai ir suprantamai paaiškino.Ačiū gydytojui už atlikta tulžies pūslės pašalinimo operaciją.Tik geriausios rekomendacijos.

2018-11-19, 09:41 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas - profesionalus, atidus ir rūpestingas. Tik geriausios rekomendacijos!

2018-09-24, 15:25 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju. Nesugeba nustatyt diagnozės, nepatyręs ir nemalonus daktaras. Tokius kaip jis palikt medicinos kursą pakartot iš naujo.

2018-09-15, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Esame labai dėkingi už operatyvų ir profesionalų darbą, linkime didžiausios sėkmės ateityje!

2018-02-27, 03:17 | Registruotas lankytojas 1

Geras rūpestingas ir labai atsakingas daktaras .

2017-06-29, 23:03 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Nikas Samuolis yra puikus savo profesijos specialistas. Be galo atidus, rūpestingas, malonus. Jis operavo mano mamą Valeriją Meliukštienę, esu jam labai dėkinga ir linkiu puikios ateities.

2017-06-22, 18:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, mandagus gydytojas! Rekomenduoju!